Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kam naj vlagam denar?

Kam naj vlagam denar?

Rada bi varčevala npr. 3 leta po 100.000 SIT. Kaj se mi najbolj splača?

LP, Mojca

MOJCA – očitno informacije iščeš na napačnem forum. Tu o financah, žal ni veliko govora.
Sicer pa; kako misliš 3 leta po 100 tisoč letno ali 3 leta po 100 tisoč mesečno. In kakšen »tip« varčevalca si – rada tvegaš ali imaš raje varnejše naložbe?

LP, Škorpjon

Mislila sem 3 leta po 100.000 mesečno in ne, ne rada tvegam…
A sploh ne vem, če je še aktualno, ker se pozabila vkalkulirat jasli, v katere gre moja pupa čez 3 mesece… Tako, da bo znesek zdaj bistveno manjši…

Hvala, Mojca

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close