Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kam na večerjo

kam na večerjo

Hej drage moje!

Kam bi lahko šla z mojim dragim kaj dobrega pojest za obletnico poroke?
Sva iz MB.

Hvala

Jah odvisno kaj imata rada:
Kitajska: na Dupleski cesti, pred gostilno Budja
Mehiska: Takos
Klasicna: Hugo, gostisce Veronika, mogoce Pohorka (ne vedno)
Italjanska in dobri steaki: Vila Rustica

pa odber tek 🙂

gostišče Luda-grill v Radljah ob DRavi. Čeprav ime ravno ni posrečeno,je pa lahko tam kar romantično,pa še hrana je dobra!

punce hvala

lp

Podita k Pecu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Rotovška klet, Galeb – mehiška restavracija

Millenium v Hočah (Zg. Hoče, proti Pohorju)
Slow food, da bosta imela veliko časa za držanje za rokce in za miselno predigro.
Slastno…

Jaz sem tut za Peca 😉 Seveda, če si ga lhako privoščita… pa tudi Novi svet.. Zelo dobro pa je tudi v Ancori 😉 ampak je primerneje za hitra kosil 😉

Pojdita v Ankoro, ob večerih je zelo lepo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close