Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšno uro nosite?

Kakšno uro nosite?

Pa obična športna ura, podobna kot Suunto. Ima tudi merilnike pulza. Funkcija digitalne ure, nizek/visok % obremenitve (nastaviš sam glede na svojo težo, višino, starost se mi zdi), meni je pomemben utrip. Pa fajn je, ker jo lahko tudi v dežju uporabljam. Polar mi je recimo predrag. Verjetno bo moja naslednja ura bolj elegantna.

Krivokljun, kaj pa kakšna Swatchka, meni so se od njih ure vedno zdele bolj v športno/elegantne.

http://www.swatch.com/zz_en/home.html

športno elegantne.[/url]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

opaaa, fensi, lepa 🙂 je pa fensi tud cena. Ne razumem, zakaj je tok popularno met une krogce znotraj številčnice, po možnosti še sekundni kazalec, da mi gre ja na žifce.

Swatchke so mi preveč otročje, simple, plastične.

opaaa, fensi, lepa 🙂 je pa fensi tud cena. Ne razumem, zakaj je tok popularno met une krogce znotraj številčnice, po možnosti še sekundni kazalec, da mi gre ja na žifce.

Swatchke so mi preveč otročje, simple, plastične.[/quote]

Cena ni preveč navita, sicer pa po čem bi pa naj ura delovala nekoliko športna, če ne s krogci (kronometeri ipd) znotraj številčnice po tvojem?

ur ne podcenjuj, so presenetljivo kakovostne in kot nalašč za mlade po srcu 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja, ravno pregledujem tole Swatch stran, sploh nisem vedela da imajo tudi ure s kristalčki, meni je tale full lepa:

http://www.swatch.com/zz_en/watches/su2012_glancecollection.product-YCS562G.html

Ja, ravno pregledujem tole Swatch stran, sploh nisem vedela da imajo tudi ure s kristalčki, meni je tale full lepa:

http://www.swatch.com/zz_en/watches/su2012_glancecollection.product-YCS562G.html%5B/quote%5D

Ja, je nekoliko posebna, čeprav meni deluje kot nalašč za tiste, ki nočejo pokazati ure, je nekoliko enolična kljub kristalom, pa tudi to mi ni všeč ta kovinski pas, to uro naredi bolj težko…imam že raje usnjenega ali iz silikona 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ja meni tale bledo roza barva ni ravno okay, mi je mogoče malo prebleda, samo imajo v tej kolekciji še druge barve. Jst imam rada da je ura taka da se blešči in obvezen kovinski pas, ker imam pol večji feeling da nosim zapestnico+uro. So mi tele Swatchke v njihovi Glance kolekciji dosti všeč. Ravno razmišljam če bi šla v štacuno pogledat kako zgledajo.

Za štacune ne bi vedela kako in kaj, jaz si jih kar ogledujem preko spleta. S kristalčki že eno imam, tako da kot naslednjo ciljam na eno zelo elegantno, najverjetneje znamke Rado iz keramike pa obvezno bele barve.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Športna ura naj bo bolj robustna, iz kvalitetnega materiala, odporna na dež/naliv, pa seveda da služi svojemu namenu, kaže nadmorsko višino, utrip, razdaljo (čeprav to bolj za kolesarjenje pride v poštev), kaka štoparica, možnost shranjevanja teh podatkov. Poleg ure jasno ;))

Jih ne podcenjujem, samo delujejo mi take kot sem napisala. Meni niso všeč. Prešvoh so mi. Mam raje bolj močne, z usnjenim pasom, s kakim zanimivim detajlom (kot je moja Fossilka), na nek način mi je všeč, da deluje kot nakit, kot recimo Princess28 pravi.

Športna ura naj bo bolj robustna, iz kvalitetnega materiala, odporna na dež/naliv, pa seveda da služi svojemu namenu, kaže nadmorsko višino, utrip, razdaljo (čeprav to bolj za kolesarjenje pride v poštev), kaka štoparica, možnost shranjevanja teh podatkov. Poleg ure jasno ;))[/quote]

Ok, toda včeraj si vprašala za idejo o športno elegantni uri, da bi pa vse to ura imela kar si navedla in izgledala hkrati elegantno, takšne pa res ne poznam kljub temu, da ročnim uram namenim kar nekaj pozornosti; morda kakšna znamke Nike pa še tu dvomim, da ima vse to kar ti iščeš – si zelo zahtevna stranka…xD

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Lepa je tale Rado ura ja, imam tut rada bele ure. Sicer ur še nikoli nisem kupovala preko spleta. Jst bom šla verjetno v Swatch pogledati če imajo tiste s kristalčki.

No, tale Rado uro je tud lepa, čista klasika, preprosta. Zaenkrat si res bolj robustne ogledujem, pa da so tudi elegantne, zato pridejo v primer srebrne ali pa bele. Verjetno res ne bi mogla tečt z njo, bi jo bilo škoda. hmmm Torej mi preostane, da si kupim dve. Eno športno in drugo elegantno, hmmm

Samica, ko praviš, da imaš veliko ur, a daš logk še kake fajne linke ali pa kje se v živo da videt? Ko sem gledala v hali A v lj btcju so imeli zelo majhno izbiro ur, ene 10 znamk pa od vsake malo. Bi raje 3 znamke pa večji izbor različnih tipov. Obstaja kaka urarna, ki je bogata z izbiro? prek spleta ne da jo probam si ne bi upala kupit. Ponavadi so mi še paščki prekratki 🙁

Ja, samo je pa cena tudi huda, tako da bo treba šparati in še 1x šparati. Lahko si kupiš dve, lahko več ni prepovedano, še boljše bi bilo, da nekoga namamiš, da ti jo oz jih 😉

Večina ur pogledam ali kupim v Sten Time-u na Viču, tam ko je Interspar pa tudi v BTc-ju so pa še kje. Imam pa navado, da jih raje iščem po spletu šele nato se sprašujem o trgovcu oz da vem katero znamko in model iščem in če bi se dalo pri zastopniku dobiti. Ne poznam urarne, ki bi imela n znamk oz od teh n po 20 ali več različnih modelov, večina jih ima 4-5 pa še to se ponekod ponavljajo, zato raje “surfam”. By the way: uro moram nositi, ker nimam popolnoma nobenega občutka za čas :-/

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tudi jaz ne morem brez ure. 🙂
Ok, doma sem brez, a imam uro v vsakem prostoru.

Imam pa celo zbirko, od tega jih deset redno nosim. Športne in modne, delovna pa je le Suunto. Kar nekaj sem jih dobila za darilo. E, ure so mi poleg Cd-jev in knjig najljubše. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Uuu, japkica, potem pa kar na dan z besedo oz. slikco/slikcami. Me prav zanima, kakšne nosiš. Zdaj sem čist not padla.


@Zmedena_Samica
: ker sem vizualni tip, mora obvezno bit števičnica izrisana, arabske, pogojno rimske številke, brez nasranih črtic, ker potem to ni več pregledno. Mora bit določen kontrast med ozadjem in številčnico, da takoj ko pogledam na uro, točno vem, koliko je ura 🙂 Se pravi premajhne ure pa preveč načičkane odpadejo.

adidas, ck, dg, rc, guess, axent, burb…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kot zgleda ste vsi ljudje bolj ali precej bolj vizualni tipi (manj ne obstaja)…to zgoraj pa se tako bere kot “navodila” kakšna se ti lahko podari…hihihi.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kot zgleda ste vsi ljudje bolj ali precej bolj vizualni tipi (manj ne obstaja)…to zgoraj pa se tako bere kot “navodila” kakšna se ti lahko podari…hihihi.[/quote]

S tega vidika so mi všeč tudi določene klasične ure, totaly pure. Res zoprno, ko se ti dopade toliko stvari 😛

Ne nosim (zadnjih nekaj let). Imam pa v predalu ene 4 kom 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close