Kakšno smrt si želite ali ne?
Več imen imamo za Boga, Buda,Krišna,Alah,On………………….ampak Bog je en sam in Bog nas ima rad.Ni res kar trdi katoliška cerkev, da nas bo Bog poslal v pekel, kjer se bomo cvrli in ni res da ne smemo grešiti, sicer bo oh in sploh……Bog nas je poslal v ta materialni svet zato, ker še nismo dorasli za kakšen drug svet, ker na vse gledamo v materialnim smislu.
Ampak Boga se nimamo za kaj bati, Bog nas ima rad takšne kot smo.Naša duša nikoli ne umre-duša je večna, mi samo zamenjamo telo in v vseh življenjih pridobivamo izkušnje, dokler nam ne kapne, da materialne dobrine niso pomembne,Samo poglejte kako se eni grebejo za materialnimi dobrinami, vsi pa vemo, da nihče nič ne nese s seboj v grob.
POET- življene ni samo eno, življenj je nešteto, dokler ne spoznamo in prepoznamo prave ljubezni.
Vsak od nas je že okusil ljubezen in bil takrat neizmerno srečen, kadar je bil ljubljen in kadar je lahko to ljubezen vračal.Ampak potem poseže vmes ego in matarialne dobrine, začnemo eden drugemu očitati to in ono…….ljubezen splahne kot lanski sneg…………Veliko življenj je potrebnih, da spoznamo to sizifovo delo,to, da se ženemo za čim boljše, za čim več, za najboljše…..bolj ko to spoznamo, bolj se odrekamo in manj smiselno se nam zdi materialno bogastvo, bolj srečni smo in na koncu spoznamo, da nas ima Bog vedno rad, ne glede na to kaj počnemo, koliko se ženemo za dobrinami….Bog se nam od srca nasmeje in si misli svoje-BOŠ ŽE SPOZNAL in ko boš spoznal boš srečen.Brez veze je da tukaj zdaj nakladam in pišem cel roman, ker mnogi tega ne boste vzeli resno, ampak boste rekli :” zopet se je enemu strgalo”……….
Potem ko človek spozna nesmisel materialnega bogastva se umiri, je zopet srečen, ljubeč,umirjen-najde svoj pravi mir…..takrat se ne sprašuje več kako bi rad umrl , na cesti, v postelji ali pri športu….Bog bo poskrbel za to da bo vse prav, tako kot mora biti.
In ljudje, ne bojte se Boga on vas ne bo poslal v pekel, Bog vas ima rad.
Logično.
Svoj um uporabljamo predvsem takrat, ko smo nezadovoljni. Takrat iščemo rešitve in smrt je za marsikoga edina rešitev kako končati agonijo.
S smrtjo je povezan konec, mir, spokojnost…Vse to, k čemu težijo tisti, ki so nezadovoljni.
Zato se piojavljajo želje po smrti, saj vse to simbolizira smrt.
Kriščanstvo ne straši z Bogom in peklom, problem nastane, ko se posamezniki lotijo branja svetega pisma in kaj izrečenega v dobesednem smislu, tako kot piše brez posebnega truda in predznanja ali brez pomoči oseb, ki so materijalno življenje delno ali v celoti žrtvovali za duhovno….
Drugače, pa kar se tiče diskusijje, naj bo njegova volja kako in kaj okoli smrti, ne obremeljujem se s tem, bolj se obremenjujem glede množičnega manipulacijskega zastrupljanja ljudi z vseh strani neba …. ;)))
Forum je zaprt za komentiranje.