Kakšno smrt si želite ali ne?
Če hočeš, da se ti tvoja srčna želja uresniči, potem boš moral kar hitro “gagnt”; saj veš tudi MON oboževalke se staramo.:)[/quote]
Kako? Najstnice tudi ostajajo skoz istih let, čeprav se mi staramo. :)))
Tudi ko bom imel abrahamo, bodo istih let! :D[/quote]
Sem predvidevala, da ciljaš na sedanje oboževalke…. pa vidim, da si že 20,30 in ….. let naprej… no z mislimi si lahko, kaj te pa to stane.:)))))
jep … odhajanje med prihajanjem ☺☺☺[/quote]
hahaha…točno to, tudi sam si želim utoniti v večni spanec z nasmehom na ustnicah in trdim otepačem. Se pa bojim, da bi morali oneta usmrtiti posebej, da ne bi po moji smrti zakrivil številnih “krtin” po britofu.[/quote]
ne bo nič strašnega … že vse znano ☺
http://www.genspot.com/blog-4552/france-preseren-dominus-vobiscum.aspx
hahaha…točno to, tudi sam si želim utoniti v večni spanec z nasmehom na ustnicah in trdim otepačem. Se pa bojim, da bi morali oneta usmrtiti posebej, da ne bi po moji smrti zakrivil številnih “krtin” po britofu.[/quote]
ne bo nič strašnega … že vse znano ☺
http://www.genspot.com/blog-4552/france-preseren-dominus-vobiscum.aspx%5B/quote%5D
hahahhahahahaa…sramotno priznavam, da sem prvič tole bral..pa me je od smeha skor pobral…
HVALA!
Ne vem, katera knjiga je bila to, a na začetku je zdrav moški v letih razpredal takole:- Želim si umreti. Vse sem spoznal, kar je bilo vredno spoznati, vse sem videl, kar sem želel videti. Vse sem poskusil in vse doživel. Ničesar več si ne želim, rad bi samo v miru umrl.-
No, jaz bi tudi tako, če bi lahko.
Sicer pa zakaj bi razpravljali o smrti, življenje je eno samo, tako lepo je, če ga znaš gledati in dojemati z odprtimi očmi. Želim ga živeti, ne samo preživeti. Uživam v vonjavah narave, v lovljenju sončnih žarkov med krošnjami dreves, ob poslušanju žuborenja potočkov, ob igranju vetra z lasmi, ob valovanju dveh teles med pomečkanimi rjuhami…
Življenje ni kratko, samo smrt je tako prekleto dolga….
Forum je zaprt za komentiranje.