Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni moški se zanimajo za vas?

Kakšni moški se zanimajo za vas?

Zagotovo ni nikogar :-([/quote]
No zdej pa že mene zanimaš, vidiš eden je že:))
Ampk resno, kako, da imaš tak občutek, mal okrog poglej. Punce znate, men verjem.Sploh ne veš kaj se vse v dedcih dogaja, ko se sam mimo prizibljete.

Zagotovo ni nikogar :-([/quote]

Že dolgo nazaj sem se sprijaznila s tem, da se zame tudi noben ne zanima; koliko opazujem življenja (lastno in drugih) ugotavljam, da pristen interes nekoga drugega ni nekaj kar bi bilo vsakemu namenjeno.

Ne verjamem, punce sploh ne veste kako že zjutraj z nasmehom naredite lep dan.

Ok, ni treba verjet…dogaja se pa 😉

Zagotovo ni nikogar :-([/quote]

Že dolgo nazaj sem se sprijaznila s tem, da se zame tudi noben ne zanima; koliko opazujem življenja (lastno in drugih) ugotavljam, da pristen interes nekoga drugega ni nekaj kar bi bilo vsakemu namenjeno.[/quote]
a pri nunah in kakšnih posnemalkah lady Di si se tudi pozanimala?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zakaj pa lady D?

To je pa res lepo slišati.

Jaz tukaj nimam nič zraven, zasluge gredo vam dekletom:))

Zagotovo ni nikogar :-([/quote]

Že dolgo nazaj sem se sprijaznila s tem, da se zame tudi noben ne zanima; koliko opazujem življenja (lastno in drugih) ugotavljam, da pristen interes nekoga drugega ni nekaj kar bi bilo vsakemu namenjeno.[/quote]
Kar zasmilila si se mi .. 🙂

Že dolgo nazaj sem se sprijaznila s tem, da se zame tudi noben ne zanima; koliko opazujem življenja (lastno in drugih) ugotavljam, da pristen interes nekoga drugega ni nekaj kar bi bilo vsakemu namenjeno.[/quote]
Kar zasmilila si se mi .. :)[/quote]

Kaj naj s tem počnem, če se komu smilim ali zasmilim…?


Kar zasmilila si se mi .. :)[/quote]

Kaj naj s tem počnem, če se komu smilim ali zasmilim…?[/quote]
ti nič … itak tisti ki nekaj izrazi (usmiljenje, sožalje, veselje, radist …) že z izrekom doseže svoje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kaj naj s tem počnem, če se komu smilim ali zasmilim…?[/quote]
ti nič … itak tisti ki nekaj izrazi (usmiljenje, sožalje, veselje, radist …) že z izrekom doseže svoje ☺[/quote]

Če punca nima kaj s tem počet, se mi bo pa zasmilila še enkrat 🙂


ti nič … itak tisti ki nekaj izrazi (usmiljenje, sožalje, veselje, radist …) že z izrekom doseže svoje ☺[/quote]

Če punca nima kaj s tem počet, se mi bo pa zasmilila še enkrat :)[/quote]

In še enkrat si ne bom mogla s tem kaj začeti – makes no sense ://

Všečkam 🙂

Všečkam :-)[/quote]
Všečkam tvoje všečkanje. Zakaj Sivi repek, Že siva miška naj bi bila popolnoma nevpadljiva ženska.
Ne biti tako samokritična, verjetno si veliko bolj zanimiva kot si misliš.
Calypso pa tudi no -še Odisej ti ni mogel sam uiti, kako da se ti en moški izmika.

Všečkam :-)[/quote]
Všečkam tvoje všečkanje. Zakaj Sivi repek, Že siva miška naj bi bila popolnoma nevpadljiva ženska.
Ne biti tako samokritična, verjetno si veliko bolj zanimiva kot si misliš.
Calypso pa tudi no -še Odisej ti ni mogel sam uiti, kako da se ti en moški izmika.[/quote]

Kdo se mi izmika? En moški – kateri pa?

Ups… mišljeno je bilo nek moški, saj veš kr en tm- jaz ga pač ne poznam, nekdo, ki ti je všeč.
.

Kako dekleta, je že kaj napredka, se stvari popravljajo v tem sonca prepolnem dnevu?

Kakšen napredek? Zame se niti mušice ne zmenijo, ko vinjena sredi dvorišča ležim in oddajem hlape…..le kako bi se kakšen moški ?

Zato je toliko muh vsepovsod..zaudarjas od spodaj, zgoraj in znotraj..

Konzumiranje alkohola v nenormalnih količinah ima res nekaj “zaudarjajočih” davkov, delam pač na tem, da ima tudi okolica kaj od tega 😛


Daj no, če bi ležala kjerkoli imaš en kup descov okoli, če bi bila vinjena bi se število kupov še povečalo:))


Daj no, če bi ležala kjerkoli imaš en kup descov okoli, če bi bila vinjena bi se število kupov še povečalo:))[/quote]

Seveda, kjer oslica leži tam dlako pusti, res se delajo kupčki 🙂

Dobra:))

Malce se bom poigral s tvojo trditvijo in zapisal da je enakovredna trditvi: Madona je najboljsa pevka 🙂
Je Madona res najbolsa pevka? Seveda ne. Je morda uspesna zaradi lepote? Lepo prosim 🙂 Je najbolj sexipilna pevka? Ha, ne na poln zelodec 🙂 NE!
Njena skrivnost je da zna. Da rada izziva in zna pridobiti pozornost.
Kako se to pocne? Pojma nimam. Za to je zadolzena zenska ekipa tega foruma.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close