Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšni moški se zanimajo za vas?

Kakšni moški se zanimajo za vas?

Tvoja izbira kaj misliš, tu zgolj čvekamo ;)[/quote]
O tem kaj mislimo, verjamemo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ofca da ali pa ne da. Pašnik je vedno poln zlovojnih in dobrovoljnih živinčet!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]

Kapo dol-kar se mene tiče v nulo.

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]

Kapo dol-kar se mene tiče v nulo.[/quote]
V Nulo? Ja, katera verzija pa si, verzija samskega deloholika ali tradicionalista, ki naredi vse? :))
Nisem pa vedel, da so biki pripravljeni storiti marsikaj, ko so zaljubljeni. Sem mislil, da to velja za vse. 🙂 In to velja tudi za vse ostale naštete lastnosti. :/

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A ne velja- kar se zaljubljenosti tiče- ženske so tigrice, moški so osli, hehe.
Verzija ,jah ne vem po moje bi bil bolj tradicionalen, če bi našel svojo sanjsko, tako se pa najdem v delu, nisem pa tipičen deloholik.

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]
Čestitam za ta fail, zadela si pravo nasprotje mojega brata !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]

Prekomerno ukvarjanja s horoskopi tudi ni dobro, Antilopa. A prvo vprašaš moškega, kaj po horoskopu, potem preračunaš ujemanje natalnih kart, in če ima preveč negativnih aspektov s tvojim znamenjem, se ga izogneš. :))) S takšnimi pogledi si zelo ožimo izbor, če verjamemo, da je si nas lasti, usmerja in določa “kozmični nebo”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]
Čestitam za ta fail, zadela si pravo nasprotje mojega brata ![/quote]

Potem tvoj brat ni tipični bik. Vsak, ki vsaj malo pozna to znamenje, ti bo to potrdil.

Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉

V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂

Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))

Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]

Prekomerno ukvarjanja s horoskopi tudi ni dobro, Antilopa. A prvo vprašaš moškega, kaj po horoskopu, potem preračunaš ujemanje natalnih kart, in če ima preveč negativnih aspektov s tvojim znamenjem, se ga izogneš. :))) S takšnimi pogledi si zelo ožimo izbor, če verjamemo, da je si nas lasti, usmerja in določa “kozmični nebo”.[/quote]

Ne, moj se astrološko z mano sploh ne ujame. :))

Haha, tipični :D. Moj brat je samo človek, tako kot vsak drug, nevem zakaj je tu potrebno sortirat ljudi na tipične in netipične. Dejstvo je, da horoskop fuša 100 na uro in da je to ena navadna izmišljotina. Če verjameš v horoskop, potem lahko tudi v Alico v Čudežni Deželi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, ti praviš da si strelec….Znak z izjemno strupenim in nediplomatskim jezikom. Čez pet let se spomnijo, da morda česa ne bi smeli reči ali storiti, ampak že naslednji dan storijo isto napako. :)) Ampak še vedno je lažje shajati z vami kot z ženskimi predstavnicami tega znaka.

Antilopa, nočem biti krivična, toda s katero žensko oz s katero predstavnico znamenja se ti sploh v redu razumeš? Se mi zdi, da koliko te berem, da imaš z vsemi neke mučke, zlasti kadar gre za persono ženskega spola.

Antilopa, nočem biti krivična, toda s katero žensko oz s katero predstavnico znamenja se ti sploh v redu razumeš? Se mi zdi, da koliko te berem, da imaš z vsemi neke mučke, zlasti kadar gre za persono ženskega spola.[/quote]

Razumem se s tabo, naprimer, a ne? Jaz sem sklepala, da želiš biti moja frendica, če si se že prijavila v mojo skupino. :)) Evo, razumem se s telimi: večina kozorogov, vodnarji, ribe, biki, levi, device, tehtnice, škorpijoni, strelci moški. A je dovolj? 🙂

Glede Sadnega pa – je čisto v redu fant, on me samo malo bocka za hec. 🙂 Pri strelcih se moraš na njihovo ostrino navadit.

Antilopa, nočem biti krivična, toda s katero žensko oz s katero predstavnico znamenja se ti sploh v redu razumeš? Se mi zdi, da koliko te berem, da imaš z vsemi neke mučke, zlasti kadar gre za persono ženskega spola.[/quote]

Razumem se s tabo, naprimer, a ne? Jaz sem sklepala, da želiš biti moja frendica, če si se že prijavila v mojo skupino. :)) Evo, razumem se s telimi: večina kozorogov, vodnarji, ribe, biki, levi, device, tehtnice, škorpijoni, strelci moški. A je dovolj? :)[/quote]

Tricky – mojega znamenja ni med navedenimi, možno da bom pogubna za tvoj obstoj na Ž/M čveku :)) Ne bi mogla trditi, da se ne razumeve, čeprav sem zavrnila priključitev v skupino zaradi šibkega člena :)))
Zakaj se recimo ne razumeš z rakci ?

Antilopa, nočem biti krivična, toda s katero žensko oz s katero predstavnico znamenja se ti sploh v redu razumeš? Se mi zdi, da koliko te berem, da imaš z vsemi neke mučke, zlasti kadar gre za persono ženskega spola.[/quote]

Babnice imate skoz nekaj za bregom, je zgolj previdna, saj veš, kakšne ste. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Razumem se s tabo, naprimer, a ne? Jaz sem sklepala, da želiš biti moja frendica, če si se že prijavila v mojo skupino. :)) Evo, razumem se s telimi: večina kozorogov, vodnarji, ribe, biki, levi, device, tehtnice, škorpijoni, strelci moški. A je dovolj? :)[/quote]

Tricky – mojega znamenja ni med navedenimi, možno da bom pogubna za tvoj obstoj na Ž/M čveku :)) Ne bi mogla trditi, da se ne razumeve, čeprav sem zavrnila priključitev v skupino zaradi šibkega člena :)))
Zakaj se recimo ne razumeš z rakci ?[/quote]

Sklicujem se na pravico do molka. :)) Pogubna si lahko kvečjemu zase in ne zame. Tekmovalnost je do določene mere zdrava, ampak ne misli, da so drugi ljudje neumni. Precenjuješ se, dekle. Me pa ne preseneča odziv nekaterih žensk tu na monu – že pri prvih postih so nekatere udarile z vsemi topovi po meni, kar pomeni, da imajo one problem z mano in ne jaz z njimi. Ženske ste same krive, da druga drugo onemogočate. Jaz se te igre ne grem in praviloma raje komuniciram z moškimi (pa ne iz ljubezenskih nagibov). Je pa nekaj zelo simpatičnih žensk tu gor.

Antilopa, nočem biti krivična, toda s katero žensko oz s katero predstavnico znamenja se ti sploh v redu razumeš? Se mi zdi, da koliko te berem, da imaš z vsemi neke mučke, zlasti kadar gre za persono ženskega spola.[/quote]

Babnice imate skoz nekaj za bregom, je zgolj previdna, saj veš, kakšne ste. :)))[/quote]

Ej, tokrat se pa s tabo 1000 x strinjam. Calypso je že ob prihodu na MON dobila rdeči karton od nekaterih. Ne vem zakaj, ampak zdi se mi, da je Calypso naša stara znanka z novim nickom.

Tricky – mojega znamenja ni med navedenimi, možno da bom pogubna za tvoj obstoj na Ž/M čveku :)) Ne bi mogla trditi, da se ne razumeve, čeprav sem zavrnila priključitev v skupino zaradi šibkega člena :)))
Zakaj se recimo ne razumeš z rakci ?[/quote]

Sklicujem se na pravico do molka. :)) Pogubna si lahko kvečjemu zase in ne zame. Tekmovalnost je do določene mere zdrava, ampak ne misli, da so drugi ljudje neumni. Precenjuješ se, dekle. Me pa ne preseneča odziv nekaterih žensk tu na monu – že pri prvih postih so nekatere udarile z vsemi topovi po meni, kar pomeni, da imajo one problem z mano in ne jaz z njimi. Ženske ste same krive, da druga drugo onemogočate. Jaz se te igre ne grem in praviloma raje komuniciram z moškimi (pa ne iz ljubezenskih nagibov). Je pa nekaj zelo simpatičnih žensk tu gor.[/quote]

Meni to ni nič jasno – v kakšnem smislu se precenjujem?

Calypso, daj bodi malo realna. MON že nekaj časa ni berljiv. Sem in tja specialci, tipa Matjažko, On_, Mako, antilopa, zadnje čase tudi Misonkka, Sadni, Spider uletijo sem gor in malo provocirajo (tudi drug drugega), da ta virtuala še ostane pri življenju. Jaz skakljam okoli m111, njemu je pa tako nerodno, da je meni že smešno. 😉 Pač so neki ukrepi, da je MON zanimiv, moderira se pa itak že dolgo ne. 🙂 Pa tudi razumem Robija, da včasih težko oceni, ali naj gre post dol ali ne. Torej, Calypso, lahko ostaneš na tem vrtiljaku, ali ne.

Mimogrede, m111 ti je danes kaj vroče? Ti antilopca pripravi ledeno kavo? :))

Kako to misliš, da MON že nekaj časa ni berljiv? So nekateri uporabniki, ki večkrat delujejo, kot da res nimajo popolnoma nobenega smisla za estetiko besed. To, da ta čvek ni moderiran mi je padlo v oči kakšen teden po tistem, ko sem pričela pisati – posredovala sem nekaj postov in na novo odprtih tem od nm-3w moderatorjem in se ni zgodilo nič :/

Me je presenetil tvoj zadnji stavek ://

Kako to misliš, da MON že nekaj časa ni berljiv? So nekateri uporabniki, ki večkrat delujejo, kot da res nimajo popolnoma nobenega smisla za estetiko besed. To, da ta čvek ni moderiran mi je padlo v oči kakšen teden po tistem, ko sem pričela pisati – posredovala sem nekaj postov in na novo odprtih tem od nm-3w moderatorjem in se ni zgodilo nič :/

Me je presenetil tvoj zadnji stavek ://[/quote]

Zakaj si tožarila NM-3w moderatorjem? On ima pač svoj divji stil pisanja. Pogosto me tudi preseneti v pozitivnem smislu. Ljudi ne moreš “dresirati”, da bodo vedno govorili, pisali in se obnašali tako, kot bi ti želela. Če te nekdo moti, se tej osebi izogneš. Simpl ko pasulj. Jaz sem se na NeMčija tako navadila, da če kaj spornega napiše, pogledam njegov avatar, ki je res smešen, pa enostavno pozabim in ne zamerim. Glede žensk je pa tako, da se preveč obremenjujejo druga z drugo. Sem videla pogosto primere, ko sta ženski na smrt opravljali druga drugo, čez nekaj dni pa postali nerazdružljivi prijateljici. Tega pri moških ni v tolikšnem obsegu. Oni znajo živeti drug z drugim, če pa je kaj narobe, pa se odkrito spopadejo.

Tvoja izbira kaj misliš, tu zgolj čvekamo ;)[/quote]
O tem kaj mislimo, verjamemo? :))[/quote]

Marko, to dvoje bi naj bilo med seboj skladno vse dokler se nismo pripravljeni naučiti, spoznati česa novega/neznanega.

Kako to misliš, da MON že nekaj časa ni berljiv? So nekateri uporabniki, ki večkrat delujejo, kot da res nimajo popolnoma nobenega smisla za estetiko besed. To, da ta čvek ni moderiran mi je padlo v oči kakšen teden po tistem, ko sem pričela pisati – posredovala sem nekaj postov in na novo odprtih tem od nm-3w moderatorjem in se ni zgodilo nič :/

Me je presenetil tvoj zadnji stavek ://[/quote]

Zakaj si tožarila NM-3w moderatorjem? On ima pač svoj divji stil pisanja. Pogosto me tudi preseneti v pozitivnem smislu. Ljudi ne moreš “dresirati”, da bodo vedno govorili, pisali in se obnašali tako, kot bi ti želela. Če te nekdo moti, se tej osebi izogneš. Simpl ko pasulj. Jaz sem se na NeMčija tako navadila, da če kaj spornega napiše, pogledam njegov avatar, ki je res smešen, pa enostavno pozabim in ne zamerim. Glede žensk je pa tako, da se preveč obremenjujejo druga z drugo. Sem videla pogosto primere, ko sta ženski na smrt opravljali druga drugo, čez nekaj dni pa postali nerazdružljivi prijateljici. Tega pri moških ni v tolikšnem obsegu. Oni znajo živeti drug z drugim, če pa je kaj narobe, pa se odkrito spopadejo.[/quote]

Jaz se lahko odkrito spopadem z vsako mono. Tudi mono v našem primorskem pomenu te besede. 🙂
Vas pa opozarjam, da sem nekaj časa zahaja tudi na kick box 🙂

Tudi zame je osebka od Kalipse krula od kruletine od samega začetka ko je gobec sem gor privlekla.

Verjamem pa da tudi izgleda tako kot je v zgornjem postu “opisana”.Smrad se širi po širni domovini:))

Do tega spoznanja sem prišla pred nekaj dnevi,saj so srake vse kar so pokradle,privlekle nazaj:))

Pa še vran ni več nikjer..ni potrebe:))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close