Kakšni moški se zanimajo za vas?
Eh, ne dokaz. Dokaz imam jaz pri sebi. 🙂 Ampak bolj razlago zakaj je tako.[/quote]
Ok, ne bom več spraševala :)[/quote]
špilfrderbarka … Bikini_ bi pa tako rada natipkala, če jo boš še 175.968.666 x vprašala ☺
ti si pa zares pesimisticna glede interessa mooski -zenska po 45 letih .
ti si zamisljas da vsi starejsi moski samo za smrkljami letijo to pa ni res
ker vsi moski ( normalni ) se vzamejo za frajerje in ne mislijo takoj kar
zmeraj na fu(ga) nekateri tudi zelijo spoznati eno zanimvljivo osebo z katero
bo v osmozi vse bolj ko so ail so bli z svojo sedanjo -presnjo zeno ..
pa mi ne reci da je Slovenija polna samo luzerjev in f.fehtarjev ..
seveda tudi normalen moski konec konca ce so v simbiozi z to novo cudovito
naravo mu bo prej ali kasneje — za usesi skrbelo –JE je pa tudi vecina deklet teh ki tudi samo na
f. mislijo ali pa se bojijo da smo jih ogovorili samo zato ….Ce pa hocemo odgovoriti
zakaj luzerji ihcejo bolj mlade punce kot pa tiste od njihovih let ….
jas mislim da se bojijo zensk ki so zrele Te nove starkinje so ze iz hruske padle
in tudi luzerje ali fu(garje) one po nekaj besed sppoznajo to s ze zrele hruske
katere so bolj zrele kot ti luzerji in nemoremo jim vec pripovedovati pravljic in so vseskozi v pobudi
—kaj pa zdaj tole ??–te lazi z cim nas flajsa ?? …mlada dekleta pa so bolj naivna in jim je vsec da
spoznajo nove stvari z starejsimi fanti ker vecinoma so imele slabe izkusnje z mladici ..nagli
ejakolatorji — te mlade kozice so najlazje za ujeti .Starkinje pa ze vejo prevec stvari o
zivljenju da jih ne morejo vec naviti ..okoli palca .Alle korajzo ti bos ga ze nasla tvojega supermana
pocakaj se kake dva stoletja stvari se bojo same od sebe uredile , za zdaj pa bos ze morala placati
da tudi ti dobis enega zilavega mladica da te v nebesa poslje …
Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉
V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂
Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))
Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.
Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉
V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂
Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))
Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]
Antilopa, toliko besed si namenila enemu znamenju? Zgleda, da jih zelo dobro poznaš 🙂
Odpade kaj od opisanega tudi na tiste, ki so bikci v podznaku?
Res je, moškega bika še nisem opisala. Glede na vse pluse in minuse, ki jih imajo astrološki znaki, se mi zdijo biki najboljši moški. Spadajo med tradicionalne moške, ki naredijo vse, da lepo preskrbijo svojo ženo in otroke. Vseeno je precej bikov samskih, ker se preveč posvetijo službi, v najslabšem primeru so tudi deloholiki, ki od sodelavcev zahtevajo red in disciplino. Če gre za sodelavca, se je treba navaditi na njegovo ambicioznost in včasih potrebo po dokazovanju. Če ga “potapkaš” po rami in pohvališ, se ti bo dobro pisalo, sploh če je tvoj nadrejeni. :)) Pa še malo poudariš njegov izjemen prispevek za organizacijo, pa si na konju. 😉
V življenju so uživači. Privoščijo si dobre počitnice in primerno namestitev (ni jim žal dati evrčke za hotel in dobro hrano). Kadar je zaljubljen, je za to svojo “princesko” pripravljen storiti marsikaj. Takrat so biki z glavo v oblakih, čeprav so praviloma znamenje, ki stoji trdno na tleh. Imajo tudi izjemen občutek za estetiko (vlada jim Venera, enako kot tehtnicam). Ni pa se jim dobro zameriti. Če so “na položaju”, te bodo v primeru zamere poteptali. K sreči pa se jim ne zameriš tako hitro, ker znajo odpuščat ljudem. Biki praviloma niso vzkipljivi (razen, če imajo ognjeni podznak ali luno), vendar ni dobro izzivati njihove potrpežljivosti in jim mahati z rdečo krpo pred očmi. 🙂
Če gledam iz vidika, da sem levinja, moram reči, da se, ne glede na vsa astrološka pravila o ujemanju, z njimi odlično razumem. Samo treba je vedeti, da oboji označujemo teritorij v poslu. Če poskušata drug drugega nadvladati, zna ratati štala. :))
Pa še to – bikom so praviloma všeč ženske z oblinami na pravih mestih in ženstvene ženske.[/quote]
Antilopa, toliko besed si namenila enemu znamenju? Zgleda, da jih zelo dobro poznaš 🙂
Odpade kaj od opisanega tudi na tiste, ki so bikci v podznaku?[/quote]
Seveda, tudi za te velja. Njih dobro poznam čisto slučajno, predvsem zaradi poslovnega sodelovanja.
Meni se zdi, da je On zelo potrpežljiv. Torej kateri znak tako zelo cinca, da se mu ovni zdijo hitri? 🙂 😉
babnice – velja: za naslednje leto dobite 10 marmornatih konfinov pod lanternami na katere se boste lahko nasajale … lahko boste tudi klekljade medtem ☺
Forum je zaprt za komentiranje.