Kakšni moški se zanimajo za vas?
So ljudje ki ne morejo ostati sami in tisti drugi ki jim je najti partnertja skorajda nemogoce. Ne bom natipkal katero znamenje ima najvec tezav (ne bi bilo fer) no preprican sem da ravno levi in levinje nimajo prav nobenih tezavic. Edina omejitev so njihova visoka pricakovanja 🙂
Sicer pa vsi iscejo(te) taksne in drugacne lastnosti, niti eden pa se ni zapisal da bi rad nekoga ki bi ga imel rad. To pa je edina stvar ki ostane. Lepotec in lepotica ti lahko zabijeta noz v hrbet, tista iskrena dusa ki s tabo diha in zivi zate pa nikdar. NEKATERE STARI PAC NISO SAMOUMEVNE.
Mimogrede za visoke temnolasce bo potrebno na jug 🙂
Tvoj moto 🙂
Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca.
Spomladi do rožne cvetice,
poleti do zrele pšenice,
jeseni do polne police,
pozimi do snežne kraljice,
v knjigi do zadnje vrstice,
v življenju do prave resnice,
a v sebi – do rdečice
čez eno in drugo lice.
A če ne prideš ne prvič, ne drugič
do krova in pravega kova
poskusi
vnovič
in zopet
in znova.
Za odgovor vprasaj Antilopo. Ona ze ve te reci.
Forum je zaprt za komentiranje.