Kakšni moški se zanimajo za vas?
Tule ti bolj težko prenašaš, če ti ona kaj “preveč” pove….pa še zdaleč ne vsega.
Nisem pa videl, da bi te pljuvala, le obliznila te je malo….. Te moti, če si slinast? :D[/quote]
On, preberi še enkrat. Zmedel si jo ti, pred tem je bila tako tako.
Kaj po 45tem niste več dobre? 😉 :D[/quote]Smo, samo on tega ne ve.[/quote]
Paco, hvala ker mi špilaš “advokata”. Ampak ni potrebno, bom kar sam zmogel.
Ja ne vem, zelo spominjaš na eno dekle z vzdevkom Ronka, ki rada piše doktor romane, kar ni nič narobe, dokler se ti ne začnejo ciklično vrteti s ponavljanjem. In če “imaš dovolj vsega”, kot praviš, ja kaj pa ti naj zdaj drugi na forumu konkretno rečejo? Kakšna pričakovanja imaš od foruma? Zelo slabo je, če nam služi le kot “kanta za smeti”, v katero trpamo vsa možna razočaranja, negodovanja, nezadovoljstvo s sabo in svetom….
Talej je eden bolj redkih.
http://med.over.net/forum5/read.php?151,8841034
Jaz sem prestara (56) in predaleč.
@Gupi
Zame se zanima vse živo, večinoma f.fehtarji, kar pa me ne zanima.
Uredi svoj videz in ne obupaj. Lahko tudi starejši uživamo toplino in ljubezen.
Komentarje mladih žrebcev pa prezri.
Forum je zaprt za komentiranje.