Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kakšne ženske imamo moški radi

Kakšne ženske imamo moški radi

inteligentne, ki dobro kuhajo,blondinke, naravne ali kaj drugega…

Zase pa menda ja veš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Take, ki ne hodjo gor na MON-a.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Za moške verjetno velja enako?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Za moške verjetno velja enako?[/quote]
Tu bi pa ti več imel za povedat. Jaz nimam rad moških 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Samozavestne. 🙂
Da je ženska psihično stabilna in ima kolikor toliko pri sebi razčiščene pojme.


Za moške verjetno velja enako?[/quote]
Tu bi pa ti več imel za povedat. Jaz nimam rad moških :)[/quote]
Ženske jih imajo, če slučajno nisi razumel. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tu bi pa ti več imel za povedat. Jaz nimam rad moških :)[/quote]
Ženske jih imajo, če slučajno nisi razumel. ;)[/quote]
A si ti retardiran ? Tema je kakšne ženske imamo moški radi. Kje je tu sploh govora o moških ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kot običajno, si se “spretno” izognil odgovoru na preprosto vprašanje. Da ja ne bi bog ne daj zašel iz teme, ker ti pa tega ne počneš.
Kakorkoli, vprašanje je čudno zastavljeno, ampak ja, všeč mi je, če ženska dobro kuha, ampak vse to ji nič ne pomaga, če mi njena osebnost ne ustreza. Všeč mi je, če na svet in nase gleda odprto, dovolj ampak ne preveč kritično, to se mi zdi odgovorno. Se pravi, odgovorne so mi všeč. Barva las pri tem ne igra nobene vloge, vsaj ne da bi se zavedal. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seveda, take.

inteligentne, ki dobro kuhajo,blondinke, naravne in še kaj drugega…

Večkrat sem žal že slišala, da je najbolj iskana kombinacija ženske NEUMNA + LEPA.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

zmedena_samica, ja kar iskana kombinacija je to. Vsaj višje izobrazbe niso zaželene, višja plača pa ponavadi sploh ne, ker se menda potem moški ne počuti dovolj možat.
Seveda so svetle izjeme, ki jih ne moti ženska z višjo izobrazbo, z višjo plačo, položajem, karkoli :).


To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepe ko šipek. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Najvažnejši je dober in kompatibilen fuq, drugo pa dobra postrežba (kuhanje, pranje…)

Moški pa mora vse to dobro vračati, v bistvu plačat, s vsaj 2.000,00 € / mesec.

Take zveze se kar pogosto obnesejo. Ona lepa, mlada, ne preveč pametna, vseeno pa dovolj zvita, da ga moškega ovije okrog prsta. Poznam kar nekaj moških, ki so čisto zmešani, ko zagledajo lepotico z nasmehom, kar pozabijo na vse teze o naravnih, pridnih ženskah.
Lepotice, ki niso ne preveč delovne, ne preveč pametne (niso pa ravno neumne), pa zadevo izkoristijo. Vsi, ki se slinijo okrog nje, ji z veseljem naredijo vse mogoče usluge. In seveda računajo na kaj več kot lepe poglede :).
Lepotice je jasno, da pridejo veliko bolje skozi kot druge. Če je pa lepa in pametna in toliko zvita, da te pameti ne pokaže, potem pa je to terna zanjo. Tipi naredijo vse za take ženske.


To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.[/quote]

Ok, težko bi shajala z nekom, kjer ne bi smela imeti svojega mnenje oz besede, navsezadnje nisem za okras ali predmet za pumpanje ega ali dajanje v nič ali kakorkoli že…me ne preseneča samskost.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Višji položaj kot tak ni moteč. Morda si le mislijo, da če je na višjem položaju, potem sigurno rada komandira.


To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.[/quote]

Ok, težko bi shajala z nekom, kjer ne bi smela imeti svojega mnenje oz besede, navsezadnje nisem za okras ali predmet za pumpanje ega ali dajanje v nič ali kakorkoli že…me ne preseneča samskost.[/quote]
Žal, veliko moških “svoje” partnerke jemlje kot objekt in ne kot osebnost, na nek način si jih prilastijo in potem z njimi tudi tako ravnajo, kot z nečim, kar nima duše.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vesekakor je lepše gledat eno z nasmehom pa čeprav neumno, kot kisle in zatežene ksihte iz katerih frustracije kar šprocajo. Če pa je prva tudi lepa, potem pa itak zmaga.

Ja, Boom, navsezadnje celo to gre drugim ženskam gre v nos, če se katera nasmiha oz daje videz srečnice. Obraz z nasmehom je vsekakor lepši kakor tisti zategnjen od zavisti, frustracij.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Če imaš žensko samo za gledat, potem si nalepi pa poster na steno, od ene ki se reži. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če imaš žensko samo za gledat, potem si nalepi pa poster na steno, od ene ki se reži. :)[/quote]

Če jo imš pa za kuhat in prat, jim pa zgleda tudi ni prav. Sicer pa, mogoče imaš prav. Če ti njen ksiht ali izraz ni všeč, jo pa na drugo stran obrneš :-))))


To je resnica, ker je veliko moških nesposobnih in ob sebi potrebujejo tako, ki nima svoje besede, se pravi, ni nujno, da je neumna, dovolj je, da je nesamozavestna in da ne verjame v svoje mnenje. Ampak take zveze se seveda ne obnesejejo, vsaj ne v prid obeh.[/quote]
Omajgad, kaj ti vse povlečeš vn. Ej, zakaj nisi še tu dodal zraven, da vse to izvira iz otroštva ? Daj še bolj zanaliziraj no, vsaj ena stvar, ki ti gre odlično od rok.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mah, škoda časa, to nima smisla.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close