Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako ravnati z “zmrdami”? :)

Kako ravnati z “zmrdami”? :)

Matjažko, kaj ti sploh veš o meni? Nič. Naj tako tudi ostane.Lahko se le tolažiš, da si boljši od mene.

Opomnil sem te pa že, da forum nikakor ni pravi kraj za to. Jaz si za razliko od tebe tukaj ne gradim imiđa. Jaz imam imiđ v reali, med ljudmi, ki so mi blizu. To to nisi.Nimam nobenega namena se šalit s tabo, niti delati vtis nate, niti na druge forumaše.

Ukvarjaj s emalo več s sovjim življenjem, manj piši psihoanalize ljudi, ki jih ne poznaš. Veliko omenjaš nekakšne moje komplekse, raje pozdravi svoje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matjažko, poglej naju s Spiderjem. Imava precej različen pogled na svet, pa se čisto v redu razumeva.

Kako je težko biti v “edini”, kaj, in kako fajn v “dvojini”, če je zraven “prištulimo” k moškemu? :)))
Zakaj bi se morali z vsemi razumeti? Če se z “butli” razumemo, potem ne pomeni, da smo razumevajoči, ampak da smo sami takšni. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


saj ni treba o kom kaj “vedeti”. Zadošča iz sebe spraviti kar si misli

Mali, pa kaj nisi opazil, da se ženske že na forumu, teh par njih, kar so tu, pretežno smejijo tvojim otročjim umotovorom, z mano se pa pogosto strinjajo?

Daj si dopovedat, da te to, da kao zagovarjaš tardicionalne vrednote, še ne dela moškega. Puhast si, matjažko, no. Otročji. Tvoji štosi so na nivoju 5-ega razreda osnovne šole.

Najprej razčisti svoj strah pred spolno prebujenimi ženskami, ki niso več device, potem pa drugim pametuj s svojimi otroškimi analizami.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mali, pa kaj nisi opazil, da se ženske že na forumu, teh par njih, kar so tu, pretežno smejijo tvojim otročjim umotovorom, z mano se pa pogosto strinjajo?

Daj si dopovedat, da te to, da kao zagovarjaš tardicionalne vrednote, še ne dela moškega. Puhast si, matjažko, no. Otročji. Tvoji štosi so na nivoju 5-ega razreda osnovne šole.

Najprej razčisti svoj strah pred spolno prebujenimi ženskami, ki niso več device, potem pa drugim pametuj s svojimi otroškimi analizami.[/quote]

Fajn, če se mi smejijo, kar vzamem kot kompliment, da sem zabaven za razliko od “zloglasnik cinikov”, ki samo brundajo kot togi in zagrenjeni 70-letniki, ki jim nič ne paše, jim gre vse in vsi “na jetra” (posebej ženske, a ne? 😉 , se ne znajo nič pohecati v svojo zapetosti in se spotikajo ob vsako dlako 😉 Ti si narejen za samskost, ker ženska ne bi dolgo zdržala s tabo (če že, bi te verjetno varala, saj s tem imaš že tudi izkušnje, da si potem tako občutljiv in zaničevalen do žensk), ampak svoje gledišče posplošuješ na vse.

Če bi bil zadovoljen, bi ti “dol viselo” za druge in za tvoje tako imenovane “tradicionaliste”, pri tebi pa je to kot neskončna zanka ponavljanja in “lajt tema”, ki se vleče kot čreva skozi vse topike, tako kot “tvoje +30 ženske”. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Spider, a ni tale ženska – pajek zanimiva? Pusti Matjažka, on ne razume nas svetovljanov. :))

http://www.youtube.com/watch?v=JItkRLVlf-c

Čakte mal, tisti, ki so v zvezah, niso nujno v zlati kletki, kot trdi Spider. Sploh ni nujno, da so nepotešeni in zaradi tega buljijo v vsak dekolte. Ne rečem, da jih ni verjetno kar nekaj, ki takšpni so, nikar pa niso vsi takšni vezani. Niso vsi vezani v posesivnih, neiskrenih, nezrelih vezah.

Po drugi strani pa lahko tudi nekdo, ki “ne dobi”, a po tem močno hrepeni, bulji za vsako kiklo. Pa spet ne vsak, jasno.

Torej, tema so zmrde. Osebe, ki v vsaki stvari vidijo slabosti, prepreke, nekaj, kar jim “zjebe” sistem. Kaj pa veš, morda z negodovanjem ohranjajo svoj svet pod kontrolo.

Saj to ravno – posploševanja so pogosto merilo za neko ozkost in miselno omejenost, če bi radi vse spravili “na skupni imenovalec” oz. črno-belo deljenje ala spajderizmi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Temu Matjazkotu se že na kilometer vidi, da ga že najmanj 10 let ni namočil. Samo poglejte ga s kakšnim veseljem lima gor slike pomanjkljivo oblečenih striptizet. Tako sem se jaz obnašal v 1. razredu osnovne šole, ko si še nisem predstavljal kako izgleda golo žensko telo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

No ja, vsaj avatar si je dal taprav.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne , buljijo ker so potešeni in polni moralnih vrednot..

Na katerem planetu eni živite…?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Še nikol ni, garant. Matjažko je nekaj čez 20 let star junfr brez vsakih izkušenj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Še nikol ni, garant. Matjažko je nekaj čez 20 let star junfr brez vsakih izkušenj.[/quote]

Sekal drv še nikoli? Pa že sem , samo bukovih grčavih kot ti še ne, kamor so vsi gozdni jožkoti rezljali v nje. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sami me začnejo provocirat, potem sem pa jaz “problematičen”, ko jim začinjeno odgovarjam..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Dobr da si dojel point, Spajder.

enim se pa vidi, da sam pred špeglom seksajo…… :))))))))))))


Jaz sem se že zdavnaj sprijaznil, da bom tu gor vedno in vsakič bil napaden zaradi svojih “provokativnih” odgovorov. Folk pač ne zbere dovolj jajc, da bi se soočil z realnostjo, raje živijo v lažeh in še naprej prebirajo sveto pismo, knjigo za katero mislijo, da jo je napisal sam bog. Kot je že Spider napisal ne dolgo nazaj, včasih gredo tako daleč z lažmi, da na koncu že kar sami sebe prepričajo v to, da imajo prav. Dve besedi : Patološki lažnivci.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

enim se pa vidi, da sam pred špeglom seksajo…… :))))))))))))[/quote]

Temu se ne reče seks, ampak masturbacija :))


Jaz sem se že zdavnaj sprijaznil, da bom tu gor vedno in vsakič bil napaden zaradi svojih “provokativnih” odgovorov. Folk pač ne zbere dovolj jajc, da bi se soočil z realnostjo, raje živijo v lažeh in še naprej prebirajo sveto pismo, knjigo za katero mislijo, da jo je napisal sam bog. Kot je že Spider napisal ne dolgo nazaj, včasih gredo tako daleč z lažmi, da na koncu že kar sami sebe prepričajo v to, da imajo prav. Dve besedi : Patološki lažnivci.[/quote]Mucka a vaju je kdo narobe pobožal? :


Se ti ne zdi to butast reply ? Vprašaj se zakaj si sploh to napisal, kaj imaš zdaj od tega…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Se ti ne zdi to butast reply ? Vprašaj se zakaj si sploh to napisal, kaj imaš zdaj od tega…[/quote]Kako naj napišem pameten reply na tole vajino večno isto jamranje kako se vama godi krivica, ker se ne strinjam z napisanim?

:/

Mene lahko kar pustiš pri miru, če mi misliš s takimi komentarji uletavat. Najdi si koga drugega za te otročarije.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

vprašanje za MoN pravnike: ali je za eliminacijo “zmrd” zagrožena kakšna kazen?
in kateri odvetnik obvlada področje eliminiranja zmrd na netu – za vsak primer ☺ ☺

znanim MoN odvetnikom pa je to “tržna niša” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To bistroumno debato bi pa prav rad videl.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close