Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako podtakniti zvocnik

Kako podtakniti zvocnik

Torej, slišala sem, da se lahko kupijo zvočniki in ti preko njih govoriš, in oseba misli, da je začela slišati glasove in znori, kako se to izvede?

Brez modrega zoba ne bo šlo…

Odgovor na objavo uporabnika
Uzaljena, 10.09.2025 ob 13:41

Torej, slišala sem, da se lahko kupijo zvočniki in ti preko njih govoriš, in oseba misli, da je začela slišati glasove in znori, kako se to izvede?

ciganka ali te je samo zlo posedlo?

Sam ljudje ste res vedno bolj zmešani. In kaj bi rada s tem dosegla? Se znebila nekoga, ker naj bi bil psihični bolnik in to ni, in bi rada to podtaknila? Pazi, sa ne bo ravno obratno. Pred vsem pa pazi, da te pri tem ne dobijo.

Odgovor na objavo uporabnika
nehite se vmešavat, 10.09.2025 ob 15:06

Sam ljudje ste res vedno bolj zmešani. In kaj bi rada s tem dosegla? Se znebila nekoga, ker naj bi bil psihični bolnik in to ni, in bi rada to podtaknila? Pazi, sa ne bo ravno obratno. Pred vsem pa pazi, da te pri tem ne dobijo.

kar seješ..to žanješ. V mislih in dejanjih

Ful instant verzija je to za lenuhe. Nimaš fantazije ti.
Taprava stvar je, da greš osebno in v živo kokodakat pred vrata ali pod okno, kot se za kokoš spodobi. ? pa še v živo si lahko ogledaš, kako deluje ?

Ti si očitno že dobila inštaliranega:):) , posledice so očitne.

Prfuknjeno bedno sranje si.

Užaljena to želi zase. Ker išče pot do invalidske pokojnine – garantiram dohodek do smrti iz tujih žepov.  Vsakokratno vlaganje prošenj za socialno pomoč ji je postalo prehudi breme. Mislim, da ji bo uspelo tudi brez glasov iz ozadja. Čudim se, da ji že ni.

Evo tkloe. Jaz zdaj to berem, to vem. Če bi meni to naredili, bi malo raziskala, našla ta tvoj zvočnik in ga nesla na policijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Haha962, 10.09.2025 ob 16:00

Evo tkloe. Jaz zdaj to berem, to vem. Če bi meni to naredili, bi malo raziskala, našla ta tvoj zvočnik in ga nesla na policijo.

Ne neseš nikamor, pokličeš policijo. In ničesar se ne dotikaš.

En problemček; zvočnik bi slišali tudi drugi, tako da bi takoj vedeli, da ne sliši glasov samo ena oseba in ni z njo čisto nič narobe, in, pazi, ne bi znorela. Si pa ti resno za psihijatra, da o takih stvareh sploh razmišljaš. Sicer pa … daj malo več povej, zakaj bi to naredila? Kaj ti je oseba naredila? Zakaj se hočeš maščevati? Kaj hočeš doseči? Ker na koncu bi nastradala ti. Zvočnika ni možno nastaviti, da bi ga slišala samo ena oseba.

Odgovor na objavo uporabnika
problemček154, 10.09.2025 ob 16:41

En problemček; zvočnik bi slišali tudi drugi, tako da bi takoj vedeli, da ne sliši glasov samo ena oseba in ni z njo čisto nič narobe, in, pazi, ne bi znorela. Si pa ti resno za psihijatra, da o takih stvareh sploh razmišljaš. Sicer pa … daj malo več povej, zakaj bi to naredila? Kaj ti je oseba naredila? Zakaj se hočeš maščevati? Kaj hočeš doseči? Ker na koncu bi nastradala ti. Zvočnika ni možno nastaviti, da bi ga slišala samo ena oseba.

Lahko, da slisi avtorica glasove in misli, da je njej nekdo nastavil zvocnik.

V obeh primerih bi psihiater vedel kaj vec povedati ?

Odgovor na objavo uporabnika
?, 10.09.2025 ob 17:16

Lahko, da slisi avtorica glasove in misli, da je njej nekdo nastavil zvocnik.

V obeh primerih bi psihiater vedel kaj vec povedati ?

No, tako ve tudi ona zase. Če gre za zvočnik ga bodo slišali tudi drugi. Če ga ne slišijo je vse v njeni glavi.

Je imel moj oče shizofrenijo, ampak ni bilo nobenih zvočnikov, ampak so bile zračne linije in udba. Pa preko tv in radija so ga nagovarjali. Ne rabiš nobenega posebnega zvočnika za to. Če ne bi bilo žalostno, bi bilo smešno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close