Kako nakazati fantu…za sex
Povej, da si želiš biti z njim in rezerviraj kakšno hotelsko sobo. 🙂
Ali pa pojdita kam, kjer bosta lahko sama….[/quote]
Oprosti Robi, ker se bom malce umešala…ampak takole se obnašamo ženske v zrelih letih, ki točno vemo kaj hočemo, nas ni sram povedati in ne izgubljamo časa po nepotrebnem.
V konkretnem primeru imamo najstnico ali pa za odtenek starejšo gospodično in v tem primeru tvoj predlog resnično ne pride v poštev. Fant bi se nemara res ustrašil.
Avtorica, kaj pa kakšna omedlevica v bližini zadnjih sedežev avtomobila ???
Povej, da si želiš biti z njim in rezerviraj kakšno hotelsko sobo. 🙂
Ali pa pojdita kam, kjer bosta lahko sama….[/quote]
Oprosti Robi, ker se bom malce umešala…ampak takole se obnašamo ženske v zrelih letih, ki točno vemo kaj hočemo, nas ni sram povedati in ne izgubljamo časa po nepotrebnem.
V konkretnem primeru imamo najstnico ali pa za odtenek starejšo gospodično in v tem primeru tvoj predlog resnično ne pride v poštev. Fant bi se nemara res ustrašil.
Avtorica, kaj pa kakšna omedlevica v bližini zadnjih sedežev avtomobila ???[/quote]
Ha ha ha.
Upam, da tale 85 ni letnica rojstva.
Ko čvekata oz. si pišeta, ne izpusti nobene priložnosti, ko bi mu lahko dahnila, da ti je všeč, da se ti zdi prijeten, da se je lepo pogovarjat z njim in tako dalje. Če ni res totalen hlod, bo dojel.
Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)
Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.
(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)
Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)
Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.
(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)[/quote]Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. 😀
Ti si (avtorica) že malo pozabila kako se otroc delajo, če se “rajcata” pozno v noč, mu valjda kdaj omeniš, nekaj o neki vlagi pa tu pa tam omen kako rada se s prsti igraš pa , če ne po drugem pa po tipkah, valjda mu bo prižgalo. Samo zanimivo, kdo vse ima otroke, pa vprašuje stvari, ki so za v osnovno šolo. To, me spominja na prodajalno z erotičnim perilom ženskim, dela v trgovini ženska, ki jo vidiš na prvo oko kot jebozovno a o sex-u veze nima, važno, da zgleda, kot lutka v izložbi.
Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)
Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.
(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)[/quote]Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. :D[/quote]
Oprosti, dragi On_, že dolgo nisem aktivna v osvajalskih pohodih, tako da ne vem, kakšne so reakcije novodobnih moških v konkretnih situacijah, ampak v časih, ko smo se mi ženili, fantje res niso padali v nezavest od strahu. Ne vem no… :):):)
Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. :D[/quote]Oprosti, dragi On_, že dolgo nisem aktivna v osvajalskih pohodih, tako da ne vem, kakšne so reakcije novodobnih moških v konkretnih situacijah, ampak v časih, ko smo se mi ženili, fantje res niso padali v nezavest od strahu. Ne vem no… :):):)[/quote]Še dobro, da si dodala pridevnik “novodobni”, ker ti fantki si po moje ne zaslužijo naziva moški… 😉
Ti si res ena taka za fantke strašit… 😀 😀
Forum je zaprt za komentiranje.