Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako nakazati fantu…za sex

Kako nakazati fantu…za sex

Imam zanca…Zdaj par dni si piševa preko fb…včerej sva šla na čaj…
Rada bi mu poslala sporočilo da si ga želim…. pa ne direktno!
Ne želim,da se ustraši…

tole me spominja na vprasanje na nekem forumu :

stara sem 10 let , fant je 11 let, ze 1 teden hodiva ,
ni me se prosil za spolne odnose , kaj naj storim

problem je le ker sem fuuul sramežljiva nakazat… 🙁

pocakaj se kak dan , morebiti se bo zbudil

je rekla kokos , ki je tekla pred petelinom – se 2 kroga , pol pa pocepnem , da ne recejo kaksna sem

Če nimaš kakšnega boljšega nasveta…

mogoče mu ti sploh ne sedeš in ti nikoli ne bo sam nakazal, da bi kaj več rad od tebe

Verjetno me potem nebi vabil ven…bi me ignorirau…al kaj?
Verjetno si nebi pisala pozno v noč…


Povej, da si želiš biti z njim in rezerviraj kakšno hotelsko sobo. 🙂
Ali pa pojdita kam, kjer bosta lahko sama….

Nebi rada da misli,da mi je samo do tega!
Tako,da hotel odpade…

Pojdita v kino….

Meni se zdi, da ti ne bi rada izpadla čudno in da je tebi le do tega. 🙂

Če veliko komunicirata, mu lahko med pogovorom namigneš in boš videla njegov odziv.

No tako nekako…
Ne vem kako bi začela… Saj govoriva tudi o tem ampak noben ne naredi koraka naprej…


Povej, da si želiš biti z njim in rezerviraj kakšno hotelsko sobo. 🙂
Ali pa pojdita kam, kjer bosta lahko sama….[/quote]

Oprosti Robi, ker se bom malce umešala…ampak takole se obnašamo ženske v zrelih letih, ki točno vemo kaj hočemo, nas ni sram povedati in ne izgubljamo časa po nepotrebnem.

V konkretnem primeru imamo najstnico ali pa za odtenek starejšo gospodično in v tem primeru tvoj predlog resnično ne pride v poštev. Fant bi se nemara res ustrašil.

Avtorica, kaj pa kakšna omedlevica v bližini zadnjih sedežev avtomobila ???

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Uf… Nisva še bila skupaj v avtu… 🙂


beži mlada kura pred petelinom in v glavi rešeta možne scenarije kaj naj naredi v dani situaciji, če bom prehitro tekla mu bom pobegnila pa ne bom seksala, če me prehitro dobi bom izpadla lahka, najbolje bo da se spotaknem…..podobnost s tvojo situacijo je zgolj naklučje…..

Bi ti rada fukala, ali ne?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Bi ti rada fukala, ali ne?[/quote]
tako se govori, če bi rada, se zglasi pri spiderju, če ne, pa se nateguj suho na forumu)))


Povej, da si želiš biti z njim in rezerviraj kakšno hotelsko sobo. 🙂
Ali pa pojdita kam, kjer bosta lahko sama….[/quote]

Oprosti Robi, ker se bom malce umešala…ampak takole se obnašamo ženske v zrelih letih, ki točno vemo kaj hočemo, nas ni sram povedati in ne izgubljamo časa po nepotrebnem.

V konkretnem primeru imamo najstnico ali pa za odtenek starejšo gospodično in v tem primeru tvoj predlog resnično ne pride v poštev. Fant bi se nemara res ustrašil.

Avtorica, kaj pa kakšna omedlevica v bližini zadnjih sedežev avtomobila ???[/quote]

Ha ha ha.

Upam, da tale 85 ni letnica rojstva.

Ko čvekata oz. si pišeta, ne izpusti nobene priložnosti, ko bi mu lahko dahnila, da ti je všeč, da se ti zdi prijeten, da se je lepo pogovarjat z njim in tako dalje. Če ni res totalen hlod, bo dojel.

Ja kam se ti pa mudi, ljuba duša? Znanec, s katerim si pišeš par dni, naj še kar nekaj časa ostane samo znanec. Ko bo zadeva dozorela (če seveda bo) bo že sam dal pobudo… no to je samo moje mnenje.:)

Ne 85 nisem stara… To je kar tako 🙂
Malo sem iz forme…Kako leto sem samska…imam dva otroka …
In po toliko letih sem se zgubila…

Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)

Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.

(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)

Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.

(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)[/quote]Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Urša – pokliči znanca, pripravi večerjo (otroke daj mami), kupi dober vinček (ali dva)……vse ostalo bo samo po sebi prišlo-verjetno si bo znal seštet 1+1

Ti si (avtorica) že malo pozabila kako se otroc delajo, če se “rajcata” pozno v noč, mu valjda kdaj omeniš, nekaj o neki vlagi pa tu pa tam omen kako rada se s prsti igraš pa , če ne po drugem pa po tipkah, valjda mu bo prižgalo. Samo zanimivo, kdo vse ima otroke, pa vprašuje stvari, ki so za v osnovno šolo. To, me spominja na prodajalno z erotičnim perilom ženskim, dela v trgovini ženska, ki jo vidiš na prvo oko kot jebozovno a o sex-u veze nima, važno, da zgleda, kot lutka v izložbi.

Haha, ja svašta…dopisovanje po FB-ju….upam, da imaš zaklenjen profil…pred otroci namreč… :):):)

Jahh, potem pa Robijeva varianta. Hotel in ga pričakaš v negližeju.

(joj, kako bi bila rada muha, da bi se skrila v tisto sobo in videla tipa, ki bi se ustrašil babe v negližeju)[/quote]Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. :D[/quote]

Oprosti, dragi On_, že dolgo nisem aktivna v osvajalskih pohodih, tako da ne vem, kakšne so reakcije novodobnih moških v konkretnih situacijah, ampak v časih, ko smo se mi ženili, fantje res niso padali v nezavest od strahu. Ne vem no… :):):)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Mogoče bi ga samo (mastna) muha na zidu motila….. :D[/quote]Oprosti, dragi On_, že dolgo nisem aktivna v osvajalskih pohodih, tako da ne vem, kakšne so reakcije novodobnih moških v konkretnih situacijah, ampak v časih, ko smo se mi ženili, fantje res niso padali v nezavest od strahu. Ne vem no… :):):)[/quote]Še dobro, da si dodala pridevnik “novodobni”, ker ti fantki si po moje ne zaslužijo naziva moški… 😉

Ti si res ena taka za fantke strašit… 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close