Kako moški dojemajo starost žensk in lastno starost
Težko je razložiti, ne vem točno kako naj to pojasnim. Opažam, da me skorajda nihče ne privlači, ne pritegne, in če že pride do česa takšnega, prepoznam, da mi je npr človek zanimiv fizično, karakterno oz kot oseba pa ne, pa tako redkokdaj na koga naletim, pri kom bi prepoznala vsaj katerokoli privlačnost, potem poskušam v tem človeku najti neko globino, pa če imava kaj skupnega pa kar ni in ni. Zato mi je vse to čitanje na tem čveku tako tuje, saj nimam ravno nekih izkušenj, niti ne vem če si jih želim, toliko je v zvezah nenehnega prilagajanja in tveganj in podobnega, ne vem če imam v sebi material za takšen life. Pa hkrati si želim, da bi končno nekdo v meni videl več, ne športnico vredno greha, res mi ne paše takšno gledanje name, niti sama nase tako ne pogledam. Tako nekako je ta težava z reproduciranjem oz če je to sploh težava, prej pritisk in pričakovanje družbe, da kao mora biti vsak v vezi in če nisi že skoraj vsi vrtajo what’s wrong itd.[/quote]
Ti se samo prepusti in počakaj, da se zgodi. In zgodilo se bo. Potem te bo pa vrglo, da kljub štirim šapam ne boš ujela ravnotežja. Na pričakovanja drugih se pa res ne oziraj.
Forum je zaprt za komentiranje.