Kako je kaj s Šerbi
Dobro, recimo, da ni bila gospodarna. Škodovala je sama sebi, medtem ko države, ki niso gospodarne, uničujejo milijone ljudi. Za razliko od državnih voditeljev, ki nas pehajo v depresijo, je Šerbi vsaj v lepih časih priklicala ljudem dobro voljo in nasmehe na obrazih s svojimi nastopi.
Sploh pa, ko udari bolezen, človek rabi vsaj toplo besedo, pa tudi konkretno pomoč, ker zdravljenja niso več zastonj, vse je postalo že skorajda plačljivo, razen najnujnejših stvari.
Forum je zaprt za komentiranje.