Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako doživljate svoje bivše?

Kako doživljate svoje bivše?

Včasih jo sanjam kako sva intimna. Vem, da so to samo sanje in ostajam zvest sedanji. Če bi jih lahko uresničil, bi pa zagotovo jih. 🙂

fer,da je sedanja le nedomestek,ker ne moreš imet bivše?!?


Se ti res zdi, da si zvest? Bi se ti tvoja zdela zvesta, če bi zvedel, da je s teboj, samo zato, ker ne more več bit z bivšim? Bi cenil to njeno (pardon, tvojo) zvestobo, če bi ti jo priznala na glas?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se ti res zdi, da si zvest? Bi se ti tvoja zdela zvesta, če bi zvedel, da je s teboj, samo zato, ker ne more več bit z bivšim? Bi cenil to njeno (pardon, tvojo) zvestobo, če bi ti jo priznala na glas?[/quote]

Ja kaj pa bos drugega ce globoko v sebi ne prebolis bivsega? A bos celo zivljenje sam da bos “fer”… pravjo da ma vse svoj cas ampak jz sm dokaz da ni temu tako 🙂 zaenkrat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close