Kako do seksfrenda?
V čem se bo/naj bi to tvoje s.prijateljstvo razlikovalo od “klasičnega” razmerja?[/quote]
Seksfrenda ne predstaviš staršem in z njim ne načrtuješ skupne prihodnosti.[/quote]Aha.
To je nekaj več kot prijateljstvo in manj kot partnerstvo. Somrak? Popredmetenje?
Tema je itak provokacija, sicer pa je meja med avanturistom in f-friedovstvom zelo tenka.
Sploh pa blizu 50 let stari moški sploh niso nujno stari. Lahko so seveda starčki, kot so lahko ženske pri 30 starikave in tečne in zamorjene bolj kot 80 letne omice.
Enkrat sem bila v gorah z nekom, ki je star nekaj čez 50. In se mu prav v ničemer ni videlo, da je t o l i k o star. Je pa imel do mene eno tako pokroviteljsko očetovsko držo… le kaj bi se zgodilo, če je ne bi… lol
Sicer je pa tema, moram priznati, prav izvirna. V času, ko razpade vsak drugi zakon, ko se ljudje raje niti poročajo več ne oz se vedno kasneje, ko večina moških pod pretvezo ljubezni išče ravno fukfriendico… se najde ženska, ki ne ve, kako do seks frienda…ker ne sme biti avanturist, ne sme biti vezan, ne sme iskati punc preko neta, ne sme živeti pri starših, biti mora športnik, obvladati vsa moška in predvidevam, zlasti ženska dela…jasno imeti službo, ne sme biti prestar… hja taki so za oženit, ali ne pač?? A še (samo in izključno) seks friend bi moral biti spričo vseh idealnih lastnosti… noro…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Če je kriterij za seksfrenda tako visok, kako visok je šele za bodočega moža? Sploh obstaja? 🙂
Ena se javi, da išče ffrenda, ti napišeš:
zanimivo, mogoče imava iste probleme, bi te bilo zanimivo srečat.
Druga napiše, da ima boleče spolne odnose zaradi suhe nožnice, ti napišeš:
zanimivo, mogoče imava iste probleme, bi te bilo zanimivo srečat.
Tretja hemoroide, ti napišeš:
zanimivo, mogoče imava iste probleme, bi te bilo zanimivo srečat.
Pa človek, ti maš res neverjetno smolo v življenju.
In, zakaj se ne razvežeš? Ker ti ta hladna ženska še vedno zelo dobro kuha?[/quote]
Pa kaj ste zoprni, ne bo šel vsak reševat svojega zakona. In na stara leta iskat tistega kar je iskal pred 30-imi, Pa kaj če je vezan? Njegov lajf, on živi s svojo ženo, ne vi, on bo nosil posledice, ne vi, bolj papeški od papeža!
Ti sama ne veš kaj bi rada! Tudi ti iščeš seks preko neta, torej si avanturistka! Če bi prebrala oglas od vezanega v celoti, bi videla, da tudi on išče eno, ki bi jo lahko razvajal, se pogovarjal z njo, ampak tebi smeta vsaka dlaka.
Iščeš KAO seks, ampak imaš toliko pogojev, da glava peče, pa še rožnata očala nosiš. Kje je Jasno in glasno ko jo rabiš?
Popucaj si prvo podstrešje, potem pa išči, kar misliš da rabiš.
… ker te nobena ni spustila k sebi v spalko :-))))[/quote]No jaz sem z omenjenim tudi prespala pod milim nebom… sicer vsak v svoji spalki, ker naju ni nič kaj zeblo…
ah boom tudi ti bi malo nehal misliti samo na eno in isto stvar, če bi cel dan plezal na meji padca in bi te od spodaj varovala ena taka kot jaz… l.o.l.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] [Navedeno
katenjka
Sicer je pa tema, moram priznati, prav izvirna. V času, ko razpade vsak drugi zakon, ko se ljudje raje niti poročajo več ne oz se vedno kasneje, ko večina moških pod pretvezo ljubezni išče ravno fukfriendico… se najde ženska, ki ne ve, kako do seks frienda…ker ne sme biti avanturist, ne sme biti vezan, ne sme iskati punc preko neta, ne sme živeti pri starših, biti mora športnik, obvladati vsa moška in predvidevam, zlasti ženska dela…jasno imeti službo, ne sme biti prestar… hja taki so za oženit, ali ne pač?? A še (samo in izključno) seks friend bi moral biti spričo vseh idealnih lastnosti… noro…
Res so za oženit..Vprašanje je, če ima tudi ženska, ki išče takšnega, vse te idealne lastnosti. 🙂 /quote]
Na netu je lahko vsak idealen…
… ker te nobena ni spustila k sebi v spalko :-))))[/quote]No jaz sem z omenjenim tudi prespala pod milim nebom… sicer vsak v svoji spalki, ker naju ni nič kaj zeblo…
ah boom tudi ti bi malo nehal misliti samo na eno in isto stvar, če bi cel dan plezal na meji padca in bi te od spodaj varovala ena taka kot jaz… l.o.l.[/quote]
a ti bi me pa kar na špagco dala? Saj, nekaj malega izkušenj z biti na špagci pa imam. Tako kot tu praviš in tudi drugače. :-))))
No jaz sem z omenjenim tudi prespala pod milim nebom… sicer vsak v svoji spalki, ker naju ni nič kaj zeblo…
ah boom tudi ti bi malo nehal misliti samo na eno in isto stvar, če bi cel dan plezal na meji padca in bi te od spodaj varovala ena taka kot jaz… l.o.l.[/quote]
a ti bi me pa kar na špagco dala? Saj, nekaj malega izkušenj z biti na špagci pa imam. Tako kot tu praviš in tudi drugače. :-))))[/quote]Ah ja štrik.. menda mi je to usojeno… čeprav je že dolge mesece v omari…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] a ti bi me pa kar na špagco dala? Saj, nekaj malega izkušenj z biti na špagci pa imam. Tako kot tu praviš in tudi drugače. :-))))[/quote]Ah ja štrik.. menda mi je to usojeno… čeprav je že dolge mesece v omari…[/quote]
Ti ga kar ponucaj. Ampak ne za okoli vratu. Lahko pa laso narediš in si kakšnega ujameš. :-))))
Forum je zaprt za komentiranje.