Kako daleč peš ali s kolesom v službo?
Si pričakoval kaj drugega od ženske,ki se tako napravlja?
Oblečena fino, notri pa?[/quote]
Vsaj prvi vtis je dober. :))
Si pričakoval kaj drugega od ženske,ki se tako napravlja?
Oblečena fino, notri pa?[/quote]
Ja glih uredu ni, da je ženska taka preko interneta. Mislim, vsaj zdi se mi da večina ni takih, vsaj tukaj na MON:)[/quote]
Kaka, a fino oblečena? O čem se zdaj pogovarjamo? :))
Kaj pa na okolje in onesnaževanje, nič ne pomislite? Vprašanje je namenjeno tistim, ki niti 3km ne zmorete peš. Ali niti 5 km s kolesom.
Ves ta pleh in onesnaževanje. Marsikaj je nepotrebno. Če imaš 3km do službe je po mojem res povsem nepotrebno it z avtom. Greš peš ali pa s kolesom. S kolesom gre še več km. Sploh recimo čez LJ si celo hitereje kot z avtom.
Razmislite malo o okolju in onesnaževanju kadar ne morete niti malo it peš ali s kolesom.
Pohvala pa vsem, ki se tudi na daljše razdalje peljete s kolesom ali greste peš. Čim več takih za naše okolje.
Aha, torej je vse to letelo name:). Ni bilo tako mišljeno, ampak očitno si se prepoznala v tem, o čemer pišeš:)).
Glej, moje mnenje je, da v takšni kombinaciji oblačil (ki jih nosim za v službo) nikakor ne morem s kolesom. Kdor nosi kavbojke in podobno, pa ni ovir in seveda se ne “zmečkaš”:).[/quote]
Pa kaj če ti malo pihlja pod kiklco 🙂
Aha, torej je vse to letelo name:). Ni bilo tako mišljeno, ampak očitno si se prepoznala v tem, o čemer pišeš:)).
Glej, moje mnenje je, da v takšni kombinaciji oblačil (ki jih nosim za v službo) nikakor ne morem s kolesom. Kdor nosi kavbojke in podobno, pa ni ovir in seveda se ne “zmečkaš”:).[/quote]
Pa kaj če ti malo pihlja pod kiklco :)[/quote]
Aja, morda še podatek…imam kar nekaj km:). Sicer ni ful, za prosti čas džabe:). Zate vem, da greš s trolo:)). Zakaj ne kolo?:)
Pa kaj če ti malo pihlja pod kiklco :)[/quote]
Aja, morda še podatek…imam kar nekaj km:). Sicer ni ful, za prosti čas džabe:). Zate vem, da greš s trolo:)). Zakaj ne kolo?:)[/quote]
Zato ker ga ne morem pripeljat v avtu.. prpelem se z avtom, ki ga pustim na obrobju LJ in grem v center s trolo. Ne da se mi zajebavat in iskat parkirišč po LJ in tud nazaj je trola hitrejša od avta. Pač nimamo svojih parkirišč. Ljubljanski “Bicikelj” bi prišel v poštev, vendar jih pri mojem parkirišču ni.. 🙂 tvoj zakaj moj zato 🙂 Še kaj draga? Lahko pa spremeniš navade in se skupaj voziva s trolo, sam vem ti imaš srečo z lastnim parkiriščem 🙂
Da je to naredila? Jaz pa tega nisem opazil. Meni se je zdelo, da je samo rekla, da so eni kot, da bi bili iz riti privlečeni. Ni pa rekla, da ti ne nosijo petk. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.