Kako daleč peš ali s kolesom v službo?
Peš v službo bi šla do 3km v eno smer, sem že gazila v največjem snegu do doma in rabila 45 min, ampak to je bilo izjemoma, romantika pa to 😀 Drugače pa bi s kolesom tja do 10km, najraje pač z avtom, priznam, čeprav mi mestna vožnja ful žre.
Konkretno pa torej 90% z avtom, 5% z busom in 5% s kolesom. To se bo zdaj prevesilo v prid busu in kolesu občasno, ko ne bo dežja.
Jaz sem v praksi šel s kolesom v sluzbo in naredil v obe smeri 25-30 km. Ni lažjega. Ko je zima, nizke temperature, torej -10 -5 kolo odpade. Tam okoli nič, kakšno stopinjo ali dve manj tudi ni problem.
Poleti tuš ni problem, ko prideš domov se stuširaš. Bolj je problem, ker poleti in spomladi ter jeseni pašejo čimbolj kratke hlače. Če tam zahtevajo obleko dolge hlače je velik problem. Poletje in dolge hlače, nikakor. Neudobno.
S kolesom bi hodil v službo tudi bistveno dlje. Peš ni problem, vendar gre malo počasi. Raje tek.
Z bajkom se pelje, ne hodi.[/quote]
Odvisno. Jaz jih včasih vidim, kako hodijo z njim. Za boljše ravnotežje. :))
Misonkka, kolk si to mela, kak km za prehodit? 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.