Kaj ženske najbolj privlači
Hah, ne vem, zakaj napisano dojemaš, kot da je za lepo življenje pomembna le ljubezen. Seveda ni važno LE in SAMO to, da se imamo radi in da ima nekdo rad nas. Za lepo življenje je potrebno še marsikaj drugega zraven. Je pa tisto, kar se skriva v “marsikaj” lahko lažje in lepše, če je izpolnjeno tudi tisto ta “prvo”. :))
In zakaj nam ne bi bilo lažje, če si lahko tako naredimo?[/quote]
Dostikrat se to izpostavi kot najvažnejši ideal…. ljubezen je dokler je keš konec debate…. če ma 1k evrov plače drugi pa na brozi sedi cel lajf se tistemu z 1k evrov neda več njega prenašat tudi če je ljubezen… enostavno se pri denarju ljubezen konča…
ženske majo pa najrajši bogate moške…. redkokdaj sem vido da bi BOGATA uspešna karieristka vzela reveža brez službe
Vido sem premožne podjetnike z sponzorušami ampak le redko pa vidim recimo direktorco zdravstvenega doma z revežom ali brezposelnim
to se vidi koliko bolj so punce mahnjene na keš kot tipi mi ko mamo denar hočemo luštno punco ki se ji bo dalo čimveč seksat, ženska ko ima denar pa hoče enega ki bo vredu zgledal, pa še mel malo več denarja ali vsaj tolko kot ona…
Se vidi kolko bolj na easy vzamemo lajf moški kot ženske sploh potem ko postanejo bolj premožni…[/quote]
Pa ni treba iti vedno v skrajnosti: zelo bogat ali pa revež brez službe. Saj je pa še kaj vmes – tam nas je večina.
Ne. Teh imaš celo kopico na MONu. Pa imajo službo, svoje stanovanje, avto, so samostojni, delavni, zanesljivi, zaupanja vredni ( vse to naštejejo sami ), a jih kljub temu nobena ne šmirgla. Potem pa odpirajo teme kot so “Iščem punco za resno zvezo”, pa še tu na koncu ostanejo praznih rok.
Saj če malo bolj pogledaš kaj se skriva za to njeno željo po “bogatem” si spet pri varnosti. Tak moški ji predstavlja nek občutek varnosti (v več pomenih besede), ki naj bi ji ga s svojim denarjem nudil.
Mnogokrat se tudi uštejejo, sploh če je njemu denar na prvem mestu….
Ne. Teh imaš celo kopico na MONu. Pa imajo službo, svoje stanovanje, avto, so samostojni, delavni, zanesljivi, zaupanja vredni ( vse to naštejejo sami ), a jih kljub temu nobena ne šmirgla. Potem pa odpirajo teme kot so “Iščem punco za resno zvezo”, pa še tu na koncu ostanejo praznih rok.[/quote]
Ni res. Tak, kot ga jaz opisujem, sploh ne išče punce ne MON-u. 🙂
Ne. Teh imaš celo kopico na MONu. Pa imajo službo, svoje stanovanje, avto, so samostojni, delavni, zanesljivi, zaupanja vredni ( vse to naštejejo sami ), a jih kljub temu nobena ne šmirgla. Potem pa odpirajo teme kot so “Iščem punco za resno zvezo”, pa še tu na koncu ostanejo praznih rok.[/quote]
Ni res. Tak, kot ga jaz opisujem, sploh ne išče punce ne MON-u. :)[/quote]
Saj mogoče je ravno ta tretja ”vrlina” problem- zaupanja vreden.
Ne vem, če je verjeti moškim, ki zase pravijo, da to so. Mogoče preveč ”ozko”gledajo.
Se mi zdi, da takega sploh ni. Zame je tak moški z vsemi karakteristikami zgoraj naštetimi, svetnik. Svetniki pa so v cerkvi, ali pa v ”naših glavah”.
Zagotovo pa ne na MON-u.
LP,
D
Ni res. Tak, kot ga jaz opisujem, sploh ne išče punce ne MON-u. :)[/quote]
Saj mogoče je ravno ta tretja ”vrlina” problem- zaupanja vreden.
Ne vem, če je verjeti moškim, ki zase pravijo, da to so. Mogoče preveč ”ozko”gledajo.
Se mi zdi, da takega sploh ni. Zame je tak moški z vsemi karakteristikami zgoraj naštetimi, svetnik. Svetniki pa so v cerkvi, ali pa v ”naših glavah”.
Zagotovo pa ne na MON-u.
LP,
D[/quote]
Pozabil še na cel kup lastnosti, ki pridejo zraven. Če si zanesljiv, delaven in zaupanja vreden, še ne pomeni, da ne boš imel težav pri iskanju partnerja.
Pa tako da ga je en komad za prijet, hehe
Tak, da ga niso same kosti :))) Dobro hranjenega, bi rekla.[/quote]
Pa da ve kaj z žensko počet… ;)))))
Ponavadi je tako, da moraš že takoj na začetku vedt kako se je potrebno z njo ukvarjat, če ne ji ne izpadeš dovolj interesanten. Misli si kakšen dec pa je to, za vse moram sama dat pobudo. Dejstvo je, da so vam neizkušeni moški nezanimivi, lih zato, ker se ne znajo obnašat po vaših pričakovanjih in tako na koncu ostanejo praznih rok. Če pa se že po nekem čudežu odločite za takega se boste pa slej kot prej začele dolgočasiti ob njem in ga kmalu pustile za drugega.
Kaj nuca tipu, ki je zanesljiv in delaven, če ne zna biti spontan, zanimiv in zabaven. Še vedno ga bo tisti, ki zna biti zabaven, peljal scat pri ženskah. Ženske niso tako komplicirana bitja, kot zgleda, samo malo manj morš poslušat, kaj govorijo, pa več gledat, kako se obnašajo. Ženskam je všeč, kar jim je v resnici všeč, ne kar trdijo, da jim je všeč. Večini žensk so pač najbolj všeč dedci, ki so samozavestni, sproščeni in spontani. Če grem v primerjave, dalmatinski melos pri Slovenkah absolutno zmaga pred finsko natančnostjo in zanesljivostjo. Je pa res po drugi strani, da spontani uspešni šarmerji pogosto niti niso zainteresirani za resno zvezo, saj so sposobni omrežiti marsikatero žensko. Zgodi se posledično, da že malo odcvetele samice nazadnje, po dolgih letih preizkušanja frajerjev, šarmerjev in zabavljačev, vzamejo zanesljivega, tihega in odgovornega. Samice, ki nikoli niso padale na frajerje, so pa redke, če sploh kje obstajajo, zagotovo pa je med njimi le malo takih, ki splošno veljajo za privlačne ženske, o takih pa teče tema.
Zanesljivi, tihi in odgovorni pobirajo ostanke žensk in to šele potem, ko so si zagotovili ustrezno eksistenco, zaradi katere so ocenjeni kot ustrezni kandidati za dolgoročno partnerstvo.
NE strinjam se s tem, kar sem v tekstu odebelila. Sicer pa kaj sploh pomeni biti frajer??!! No, kdo bo podal definicijo?[/quote]
Zmedenka naj ti poenostavim Spiderjeve besede….
Sploh tisto o frajerjih…
To pomeni da ženske pri 15,16,18,22,24, in tam nekje do 28 +/- par let odvisno kako so privlačne in seksi UŽIVAJO ob pozornosti MNOGIH moških, starejših in mlajših, osvajalcev praktično ne manjka, sploh tiste do tam 21/22 leta pa želijo NAČELOMA ob sebi frajerja, torej PRILJUBLJENEGA moškega, običajno takega ki je v družbi žensk priljubljen in zanimiv, morda tudi premožen ampak to tam še nima take veze…
No potem ko se postarajo ta dekleta in naenkrat zmanjka teh frajerjev, šarmerjev, ki bi jih povabili na večerje, pijače, plese, kajti oni začnejo pogledovat proti novi generaciji 20 letnih punc, se pa dekleta dostikrat zavejo svoje težnje po resni zvezi oz po tem da si želijo neko SIGURNOST, oz kot bi lahko rekli, ZANESLJIVOST… namreč tisti frajerji in šarmerji niso bili zanesljivi v ničemer razen v nezanesljivosti potem pa pridejo na vrsto fuk fehtarji ki so stari 26-34 let +/- par let, ki so redno končali faks dobili pri 25-27 letih službo z redno plačo in so malo trdi kar se tiče ženske družbe, no takega si potem te obupanke vzamejo ga čisto zjebejo še tisto malo kar je prej mel življenja posrkajo (sicer nezavedno kajti krivda je njegova) kajti njemu so to NEBESA da je KONČNO dobo žensko po vseh teh letih čakanja in truda pa je naenkrat ženska njega pobrala… torej tale fuk-fehtar/copatar bi za to deklino naredil vse, se odpovedal prijateljem, bilo bi skoraj vedno po njeno, takoj bi skaka na tlesk z prsti kajti za njega je če to izgubi KONEC (tako vsaj on misli)
frajer pa je oseba o katerem ste se v šoli ženske največ pogovarjale (tam v 3 in 4. letniku predvsem morda tudi v prvih dveh in tisti katerega je največ žensk hotlo met)
Zakaj je James Bond simbol privlacnosti za zenske?
– umirjenost (ni divji in podivjan moski),
– videz,
– samozavest,
– obvladovanje (npr. svojega poklica),
– slog (urejen videz, dober avto ipd.),
Nikdar se pretirano ne smeji, ni pretirano zgovoren.
Kaj pa npr. Chuck Norris? Je najbolj glasen in divji v druzbi?
No ker si zmedena ti kopiram DEFINICIJO FRAJERJA iz Slovara Slovenskega KNJIŽNEGA jezika….
frajer frájer -ja m (á) pog. moški, navadno mlajši, ki se vpadljivo vede in oblači:
Če pa zdaj neveš pa prosim kontaktiraj profesorice slovenskega jezika da ti razložijo pomen frajerja in te napotijo na ustrezne inštrukcije iskanja po googlu!
Forum je zaprt za komentiranje.