Kaj zdaj?Na toplo ali hladno?
Ne, to ni dilema kam na počitnice..
To je tako…to bo za moj avtek prva zima. Nekako ga ne uspem razumet, saj pri prejšnjemu teh težav nisem imela. Sicer ne vem zakaj, vendar tako je: torej…ko se vsedem vanj in naredim nekaj metrov, se mi šipe znotraj zelo zameglijo. Ne pomaga nič, ne topel ne hladen ventilator, ampak le klima, ki takoj “pocuca” vlago. Sam tako bom zmrznila. Do službe se kar peljem in mi ni ravno za zmrzovat pri vklopljeni klimi.
Kako naj se ga lotim? Toplo pihanje ne pomaga, hladno tudi ne….
Nasveti?
Kakor ti je svetovala Božica, očisti šipe, zdrgni s papirjem še prej nanesi
malo nekega sredstva za čiščenje steklenih površin.
Ta problem imamo vsi vendar sedaj je čas, ko gremo po temi in pridemo
po temi in je to toliko bolj opazno.
Saj ne boš verjela ampak vlaga se ne more oprijeti čistega stekla
še dežja ne bi bilo brez prahu v ozračju, mislim, da ste se to učili
pri fiziki.
LP
Forum je zaprt za komentiranje.