Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj vas pri moških najbolj moti?

Kaj vas pri moških najbolj moti?

Prekleti moski, sami prasci 🙂

To pa ni res.:) Se pa najde tu pa tam kakšen.:)


To še ne pomeni, da je on samozavesten, ampak da se ti ob njem počutiš samozavestno.
Lahko je v resnici prava copata, ker se ti podreja.


Lahko tele 3 pomanjkljivosti še malo razložiš? Da si bom bolje predstavljal idealnega moškega…

Menda je mislila da bi to oni stalno delali, naredijo itak malokdaj kaj pametnega …lahko bi–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Mislim, da ni moškega, ki ne bi imel vsaj ene izmed naštetih lastnosti.
Kolikšna je potem sploh možnost, da najdeš moškega s katerim boš zadovoljna.

Sicer pa seznam govori o tebi. Da nisi s sabo zadovoljna…Šele, ko boš s sabo, boš lahko še s kom drugim.

Tudi proti zdravnicam nimam nič. Poanta je bila v zniževanju cene na trgu dela. Ti pa pišeš o nižjih delih, kot da smo moški vsi sami direktorji.
Sicer so pa tudi ženske vedno delale. Šele v industrijski proizvodnji je nastala razlika, ker ženske pač v fabrikah niso delale. Danes so pa super poceni delovna sila, ki samo dela, nič ne reče.


In kako naj bi ta problem rešili? Tudi če bi prepovedal ženskam da delajo določena dela(kar je zelo moralno sporno) bi to pomenilo, da bi delavci kot celota dobili manj in ne več. Standard prebivalcev bi padel – manj bi naredili in manj imeli. Sicer pa cena dela skozi čas načeloma narašča-razen med finančno krizo, za katero pa bolj težko kriviš ženske.

Na koncu bo pa na ravno takšnega naletela, ki nebo imel niti eno izmed tistih za njo pozitivnih lastnosti, ki jih je naštela. Škoda pisanja v glavnem, raje nam pejte skuhat kaj dobrega.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Oh, “tough” guy! You wish.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kosilo smo že pojedli…. bilo je dobrooooooo, za prste polizat 🙂


Oh, “tough” guy! You wish.[/quote]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kosilo smo že pojedli…. bilo je dobrooooooo, za prste polizat :)[/quote]
Enako.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Oh, “tough” guy! You wish.[/quote]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))[/quote]
Hvala draga

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Oh, “tough” guy! You wish.[/quote]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]
To se ti samo zdi, ker v meni vidiš sebe Sadni. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))[/quote]
Hvala draga[/quote]Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]
To se ti samo zdi, ker v meni vidiš sebe Sadni. ;)[/quote]
Upam, da nebom nikoli takšen kot ti. Brez humorja, zamorjen itd

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Hvala draga[/quote]Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))[/quote]
Sej me je že minilo, ko sem videl, da so gor isti uporabniki, kot v tisti drugi temi. lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


To se ti samo zdi, ker v meni vidiš sebe Sadni. ;)[/quote]
Upam, da nebom nikoli takšen kot ti. Brez humorja, zamorjen itd[/quote]
Sadni, morda pa ponovno vidiš spet samo sebe. Namreč, saj veš, mene ne poznaš. Jaz pa vem, da pogosto zvabim nasmešek od drugih ljudi, torej ne bo držalo, da sem brez humorja. Še manj pa zamorjen. Vidiš pač to, kar si sam. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Upam, da nebom nikoli takšen kot ti. Brez humorja, zamorjen itd[/quote]
Sadni, morda pa ponovno vidiš spet samo sebe. Namreč, saj veš, mene ne poznaš. Jaz pa vem, da pogosto zvabim nasmešek od drugih ljudi, torej ne bo držalo, da sem brez humorja. Še manj pa zamorjen. Vidiš pač to, kar si sam. :)[/quote]
Ja res je, dobili ste me g. terapevt. Izmeril si mi čustveno inteligenco zdaj sem pa nemočen. Ful se sekiram, trgam si lase vn, solze mi tečejo, v kolenih sem šibak, kar nevem in nevem komu naj se zatečem za pomoč. Verjetno bom posegel po nekem ostrem predmetu in končal svoje že tako skromno življenje.

Pizda si ti carčina

Ajj

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))[/quote]
Sej me je že minilo, ko sem videl, da so gor isti uporabniki, kot v tisti drugi temi. lol[/quote]Ti kar vztrajaj.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kaj me moti pri moških (oziroma od takih tečem čim dalj od kakršnekoli zveze, ker me spravljajo ob živce/so dolgočasni):
– šovinizem
– patriarhalno, tradicionalno, gostilniško razmišljanje
– mamini sinčki
– taki, ki jih preveč skrbi, kaj bo rekla žlahta ali sosedje
– skrajna nerazgledanost
– fetišisti na velike joške ali kaj drugega (ker ne želim ves čas poslušati gnjavljenja, zakaj nimam večjih)
-nesamostojnost
-neodgovornost
-črno-belo razmišljanje in posploševanje
– da ne skrbijo za higieno


Kaj pa lahko ti ponudiš partnerju ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Zanimivo je, da je v tem cinizmu čutit precej iskrenosti. Predlagam, da se te iskrenosti držiš, le cinizem še odstraniš, pa ne bo potrebe po ostrem predmetu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close