Kaj vas pri moških najbolj moti?
Tudi proti zdravnicam nimam nič. Poanta je bila v zniževanju cene na trgu dela. Ti pa pišeš o nižjih delih, kot da smo moški vsi sami direktorji.
Sicer so pa tudi ženske vedno delale. Šele v industrijski proizvodnji je nastala razlika, ker ženske pač v fabrikah niso delale. Danes so pa super poceni delovna sila, ki samo dela, nič ne reče.
In kako naj bi ta problem rešili? Tudi če bi prepovedal ženskam da delajo določena dela(kar je zelo moralno sporno) bi to pomenilo, da bi delavci kot celota dobili manj in ne več. Standard prebivalcev bi padel – manj bi naredili in manj imeli. Sicer pa cena dela skozi čas načeloma narašča-razen med finančno krizo, za katero pa bolj težko kriviš ženske.
Oh, “tough” guy! You wish.[/quote]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))[/quote]
Hvala draga
Oh, “tough” guy! You wish.[/quote]
Res je, nisi tak, bolj poženščen deluješ.[/quote]
To se ti samo zdi, ker v meni vidiš sebe Sadni. 😉
Sadni, si pozabil, ”you dont know me” :))))[/quote]
Hvala draga[/quote]Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Hvala draga[/quote]Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))[/quote]
Sej me je že minilo, ko sem videl, da so gor isti uporabniki, kot v tisti drugi temi. lol
To se ti samo zdi, ker v meni vidiš sebe Sadni. ;)[/quote]
Upam, da nebom nikoli takšen kot ti. Brez humorja, zamorjen itd[/quote]
Sadni, morda pa ponovno vidiš spet samo sebe. Namreč, saj veš, mene ne poznaš. Jaz pa vem, da pogosto zvabim nasmešek od drugih ljudi, torej ne bo držalo, da sem brez humorja. Še manj pa zamorjen. Vidiš pač to, kar si sam. 🙂
Upam, da nebom nikoli takšen kot ti. Brez humorja, zamorjen itd[/quote]
Sadni, morda pa ponovno vidiš spet samo sebe. Namreč, saj veš, mene ne poznaš. Jaz pa vem, da pogosto zvabim nasmešek od drugih ljudi, torej ne bo držalo, da sem brez humorja. Še manj pa zamorjen. Vidiš pač to, kar si sam. :)[/quote]
Ja res je, dobili ste me g. terapevt. Izmeril si mi čustveno inteligenco zdaj sem pa nemočen. Ful se sekiram, trgam si lase vn, solze mi tečejo, v kolenih sem šibak, kar nevem in nevem komu naj se zatečem za pomoč. Verjetno bom posegel po nekem ostrem predmetu in končal svoje že tako skromno življenje.
Pizda si ti carčina
Ajj
Sadni, zate vedno, ti si fajn okrepitev tu na tem forumu, fajn da si prišel res, menda te niso privabila tema lepe pesmica :))[/quote]
Sej me je že minilo, ko sem videl, da so gor isti uporabniki, kot v tisti drugi temi. lol[/quote]Ti kar vztrajaj.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj me moti pri moških (oziroma od takih tečem čim dalj od kakršnekoli zveze, ker me spravljajo ob živce/so dolgočasni):
– šovinizem
– patriarhalno, tradicionalno, gostilniško razmišljanje
– mamini sinčki
– taki, ki jih preveč skrbi, kaj bo rekla žlahta ali sosedje
– skrajna nerazgledanost
– fetišisti na velike joške ali kaj drugega (ker ne želim ves čas poslušati gnjavljenja, zakaj nimam večjih)
-nesamostojnost
-neodgovornost
-črno-belo razmišljanje in posploševanje
– da ne skrbijo za higieno
Zanimivo je, da je v tem cinizmu čutit precej iskrenosti. Predlagam, da se te iskrenosti držiš, le cinizem še odstraniš, pa ne bo potrebe po ostrem predmetu.
Forum je zaprt za komentiranje.