Kaj pomenijo kratice
Loughing Out Loud. Nasmeješ se tistemu, kar je kdo napisal. Ima dvojen pomen, ali hudomušen ali pa posmehljiv…sam si moraš interpretirat.
Remedy, jaz imam doma najstnika, ki dnevno (nočno) irca in mi priskoči na pomoč :-)))) Jaz sem tudi ircala leeeeta nazaj, ko kratic še sploh ni bilo.
uf punce!! 🙂
se mi bo še fajn zdelo :))
kar se pa tiče domišlije……. jo ima vsak….. samo uporabit jo je treba znat…… jst, naprimer….. jo ne znam… :))) in ti moji komentarji so bolj bedarije, kot pa kak izkoristek domišlije….. še vedno čakam, da me sreča pamet in da začnem tut domišlijo uporabljat :))
LP
Remedy
Jezus, Remedy, kaj bo šele, ko boš domišljijo uporabljal! Če je bilo doslej nagonsko, pol se te je pa za bat… No, šalo na stran, hočem reči, jaz vedno pozdravljam inteligentne domislice. Pozitivne ali negativne, sam da niso tupe i glupe. Zato si zaenkrat faca.
Shasheen:
🙂 veš. ko sem bil jst mlad, sploh še ni blo elektrike! So bli računalniki taki, da si moral taprvo pod njim malo zažgat, da se je mašina segrela, šele pol si ga lohka zakurblal!!! (na nafto!!) Si lohka predstavljaš, kolk so bli takratni Windowsi v riti……..(cel čas pisalo samo: the program is not responding, press any key)
Da pa ne govorim o prevoznih sredstvih v mojih časih!! Jst sem taprvi avto videl, ko sem bil star 40!! (še dans me zmrazi, ko pomislem, kolk sem se takrat ustrašil tega hudičevga stvora!). Ravno zarad tega se pa še vedno furam z vozom…… pa dva konja vprežem, pa ata pa mamco naložim, pa šibamo ko strele!!! 🙂
Mikrovalovke: a si ti sploh predstavlaš, kake mikrovalovke smo mel v mojih mladih letih!! Itak, da si ble na nafto, pol si pa ti predstavli, kako se je to kadilo, ko so mamca kaj kuhali. Takrat ni bla nevarnost pri mikrovalovki x,y,žnj, pa nevem kaki še vse žarki, ampak je bla največja nevarnost, da se je človk zadušil!! To je blo huj ko u rudniku!! So ženske puščale kuho in so šle raje v jamo delat (“smo vsaj na frišnem luftu!” …tko so one rekle)!!!!
Sploh pa….. ko sem bil jst mlad, si je ravno en bedak nekaj ozmišljal, da se Zemlja okrog Sonca vrti……. butel.
tko, da drage moje…… jst sem star ko zemlja…….. oz. kot se danes moji pra,pra,pra,pra,pra vnuki radi izrazijo: “Ate, vas pa že kar resno EMŠO jebe!”
hehe.. ok mal pretiravanja ne škodi 🙂 ti bol v naslednem komentarju napisal, kolk sem mlad 🙂
LP
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.