Kaj pa ženske letnik 1968? :)
In kaj misliš da zdaj nebom mogel spat al kaj? piši ji na ZS če ti je tak simpatična tale 40+ letnica….
Kakšno potrditev pa bi ona rabla saj je sama rekla da ma take kot sem jaz mladiče za zajtrk… pa niti do zajtrka ni prišla kje je šele kosilo pa večerja 😉 …..
[/quote]
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.
In kaj misliš da zdaj nebom mogel spat al kaj? piši ji na ZS če ti je tak simpatična tale 40+ letnica….
Kakšno potrditev pa bi ona rabla saj je sama rekla da ma take kot sem jaz mladiče za zajtrk… pa niti do zajtrka ni prišla kje je šele kosilo pa večerja 😉 …..
[/quote]
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.[/quote]
jaz na forumu prepoznam samo 1 kvaliteto… in sicer to ali me uporabnik zna nasmejat… no to uspeva samo enim parim moškim uporabnikom in to je to….. katere druge kvalitete bi naj prepoznal? debatirat itak tu gor folk neve ker eni in isti papki zasmetijo vsako temo ki niso kredibilni (Marko, On_ itd) in to je to… .tale forum mi lahko da samo smeh in zaradi teh redkih ki mi ga nudijo sem sploh tukaj!
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.[/quote]
jaz na forumu prepoznam samo 1 kvaliteto… in sicer to ali me uporabnik zna nasmejat… no to uspeva samo enim parim moškim uporabnikom in to je to.…. katere druge kvalitete bi naj prepoznal? debatirat itak tu gor folk neve ker eni in isti papki zasmetijo vsako temo ki niso kredibilni (Marko, On_ itd) in to je to… .tale forum mi lahko da samo smeh in zaradi teh redkih ki mi ga nudijo sem sploh tukaj![/quote]
Jep, saj se mi je zdelo, da si latenten gej.
In kaj misliš da zdaj nebom mogel spat al kaj? piši ji na ZS če ti je tak simpatična tale 40+ letnica….
Kakšno potrditev pa bi ona rabla saj je sama rekla da ma take kot sem jaz mladiče za zajtrk… pa niti do zajtrka ni prišla kje je šele kosilo pa večerja 😉 …..
[/quote]
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.[/quote]
Zanimivo. Škoda da nam tudi ti ne psotrežeš s kakšnim kvalitetnim humorjem, če to tako zelo ceniš. Jaz bi se tudi rada smejala, pa ne debilnostim.
Se strinjam.
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.[/quote]
Zanimivo. Škoda da nam tudi ti ne psotrežeš s kakšnim kvalitetnim humorjem, če to tako zelo ceniš. Jaz bi se tudi rada smejala, pa ne debilnostim.[/quote]
Ne, tebi pa res ne bo hudega zaradi tega. 🙂 Pravim samo, da ni treba takoj udarit po nekomu, ki vas morda kot oseba, s katero bi kaj imeli, ne zanima.
Sem pa jaz že zdavnaj iz tiste faze, da bi ljudi sodila samo po tem ali jih želim v svojem zasebnem življenju ali ne. Meni ni težko pohvalit ne žensko ne moškega in to brez da bi si kaj od tega obetala. Za mlade fante je pa itak znano, da vsako žensko ocenjujejo samo z dvema ocenama: fukabilna ali nefukabilna. Potem pa odrastejo in začnejo v ljudeh prepoznavat še na tisoče drugih kvalitet in slabosti.[/quote]
Zanimivo. Škoda da nam tudi ti ne psotrežeš s kakšnim kvalitetnim humorjem, če to tako zelo ceniš. Jaz bi se tudi rada smejala, pa ne debilnostim.[/quote]
A misliš da se mi da vas na forumu z kvalitetnim humorjem zabavat… to imam rezervirano za real life sori….
Zanimivo. Škoda da nam tudi ti ne psotrežeš s kakšnim kvalitetnim humorjem, če to tako zelo ceniš. Jaz bi se tudi rada smejala, pa ne debilnostim.[/quote]
A misliš da se mi da vas na forumu z kvalitetnim humorjem zabavat… to imam rezervirano za real life sori….[/quote]
Ok. Upam samo, da ne računaš na kariero stand up komika.
Zanimivo. Škoda da nam tudi ti ne psotrežeš s kakšnim kvalitetnim humorjem, če to tako zelo ceniš. Jaz bi se tudi rada smejala, pa ne debilnostim.[/quote]
A misliš da se mi da vas na forumu z kvalitetnim humorjem zabavat… to imam rezervirano za real life sori….[/quote]
Potem pa ne zahtevaj od ljudi več, kot sam ponudiš.
A misliš da se mi da vas na forumu z kvalitetnim humorjem zabavat… to imam rezervirano za real life sori….[/quote]
Potem pa ne zahtevaj od ljudi več, kot sam ponudiš.[/quote]
A sem kje zahteval?
Jep, dvojna merila, definitivno.[/quote]
ja in? Na sodišče zdaj pa me tožit!
A misliš da mene skrbi za karkoli na tem skropucalu od foruma :D…. gori se zbirajo kurbe kot si ti, starčki, nezaposleni luzerčki, instant network vezani, copatarji in par fajn oseb…..
Ma jaz od tega foruma nič ne pričakujem, še manj zahtevam. Poskušam pa včasih kakšno zadevo omilit, ker opažam ne le da ta forum vedno bolj ubija zdravi humor, ampak da tudi iz posameznikov izbeza na plano samo tisto najslabše. Mi ni v navadi, pa sem par dni nazaj tudi jaz, ko sem prebrala en komentar tukaj, na glas izrekla par sočnih. Pa ponavadi večino stvari vzamem za hec in z nasmeškom. Jaz sem po naravi vesel človek, imam rada življenje, na tem forumu se pa človek lahko čez noč spremeni v zagrenjenega starega cinika, s poudarjenim smislom za črni humor. Saj je res, da zna bit jesen malce depresivna, je pa laho tudi drugačna, obarvana s toplimi jesenskimi barvami ne samo z neko zagrenjeno sivino. Mogoče ste tukaj res sami humoristi, kaj pa jaz vem, počasi sem že malo v dvomih glede mojega smisla za humor, ampak optimizma pa nekaterim kronično primanjkuje.
Forum je zaprt za komentiranje.