Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj pa ženske letnik 1968? :)

Kaj pa ženske letnik 1968? :)


Vidiš, nam je bilo fletno, ti si pa surlo stegnil in žaljivke uporabil že kar v prvem stavku. Boooogi.[/quote]

Ja zraven bi ga povabili, pa bi tud njemu bilo fletno…[/quote]
Menda smo na javnem forumu, saj mu nihče ni prepovedal.
Ampak všeč so mu samo šale na tuj račun, ko pride vrsta nanj, je (pre)hitro užaljen.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja zraven bi ga povabili, pa bi tud njemu bilo fletno…[/quote]
Menda smo na javnem forumu, saj mu nihče ni prepovedal.
Ampak všeč so mu samo šale na tuj račun, ko pride vrsta nanj, je (pre)hitro užaljen.[/quote]

Šale na svoj račun je res težje prenašat… 🙂

Če si Senza ti je vse težko prenašat, še čez samega sebe ne moreš it. Poskušam si predstavljati kako poteka njena zveza in me kar trebuh boli od smeha.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Menda smo na javnem forumu, saj mu nihče ni prepovedal.
Ampak všeč so mu samo šale na tuj račun, ko pride vrsta nanj, je (pre)hitro užaljen.[/quote]

Šale na svoj račun je res težje prenašat… :)[/quote]
resnica pa sploh boli ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

si ti drgač vsako leto mlajši in bolj hot? al boš do 55 že pod rušo?[/quote]

Dejansko sem jaz danes bolj ”hot” kot sem bil v Srednji šoli 😉 tolko o tem….[/quote]

Ni človeka, ki bi bil v srednji šoli bolj hot kot par let kasneje. Sori, k sem ti rahlo zbila ego.

Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.

http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#

Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …

Dejansko sem jaz danes bolj ”hot” kot sem bil v Srednji šoli 😉 tolko o tem….[/quote]

Ni človeka, ki bi bil v srednji šoli bolj hot kot par let kasneje. Sori, k sem ti rahlo zbila ego.[/quote]

Je eden je! Chuck Norris!!

Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.

http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#

Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …[/quote]
Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :

http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698

Veselo masturbiranje še naprej

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

to je tako brezvezno samotolaženje veš antilopa…. ja nekatere/ri 50,60,70 letniki/ce so BOLJŠI kot marsikateri/re 25 letniki/ce ampak v POVPREČJU pa to nikakor ne drži….

Kaj me briga če je 1 gilfica al pa ene 55 letnica BOLJŠA od 90% 25 letnic če pa je VEČINA 25 letnic boljših od VEČINE 55 letnic in to je dejstvo….

povprečna 25 letnica je VEDNO BILA in BO boljša od povprečne 55 ali celo 70 letnice… izjeme potrjujejo pravilo… zapomni si to…

s takimi forami kot ti napišeš (kar je sicer res ampak je izjema) se običajno ženska tolaži da bo pa morda tudi ona pri 55 še fukiš… verjetnosti so majhne ;)[/quote]
Kdo se pa tolaži s tvojimi forami? A tisti, ki izbirajo med povprečnimi? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


On sploh ni hodil v srednjo šolo. Srednja šola je enkrat prišla do njega, pa jo je preskočil… in je šla nazaj. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


On sploh ni hodil v srednjo šolo. Srednja šola je enkrat prišla do njega, pa jo je preskočil… in je šla nazaj. :)[/quote]
A tu si pa poskušal izpasti smešen ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.

http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#

Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …[/quote]
Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :

http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698

Veselo masturbiranje še naprej[/quote]

Pa pred 30 leti, whatever.
Nisi pogledal fotk a ne.

Ti ga pa nisi že nekaj časa fasal, glede na to, kako si zoprn.


Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :

http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698

Veselo masturbiranje še naprej[/quote]

Pa pred 30 leti, whatever.
Nisi pogledal fotk a ne.

Ti ga pa nisi že nekaj časa fasal, glede na to, kako si zoprn.[/quote]
Dvomim, da bi pred tem zbrala dovolj denarja za plastično operacijo. To je bil njen prvi film. Pogledal sem fotke in nisem opazil nobene spremembe. Pač postarala se je. Je to tako težko za razumet ?

Zanimivo, da si me označila za zoprnega, a še pred 5imi minutami sem eno do solz nasmejal. Si se že mogoče kdaj vprašala, da ni slučajno kaj s tabo narobe ? …

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sandra Bullock leta 1987 v filmu The Hangman
Meni s ene zdi grda. Pač, tistemu obdobju primerno oblečena in počesana. 🙂

[youtube]NkS8jcHI698[/youtube]

Pa če pogledamo njene slike iz zgodnjeg aotroštva, si je celo na njih še vedno zelo podobna, kar je res redkost pri večini ljudi, kaj šele zvezdnicah. 🙂

[youtube]tXUttmohKBY[/youtube]

Kok ma lep nasmeh <3

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


On sploh ni hodil v srednjo šolo. Srednja šola je enkrat prišla do njega, pa jo je preskočil… in je šla nazaj. :)[/quote]
A tu si pa poskušal izpasti smešen ?[/quote]
Si ti poskušal razumet? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hitro menjaš razpoloženje. Kot ženske v nekem določenem času. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kot, da ti bumbar veš v kakšnem razpoloženju sem jst. A vse to razbereš iz črk napisanih na ekranu ? Mater se ti vidi, da si že pravi veteran Mona, čist izkušen, nadrkan v sto mater.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Glede na to, da si eno nasmejal, drugo čez 5 minut pa ne… sem sklepal, da zato, ker si bil slabše razpoložen, drugače bi ti sigurno uspelo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)

Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.

Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)

Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.

Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. :)[/quote]

@Senza
… za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)

Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.

Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. :)[/quote]

@Senza
… za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš[/quote]
Ti hočeš, da umre od smeha?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...



@Senza
… za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš[/quote]
Ti hočeš, da umre od smeha?[/quote]

naj se smeje po svojih zmožnostih ☺
kaj jaz hočem ali ne nima zveze, ker itak dela sam s svojim vampom ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Z leti se ne polepšamo, Matkič! Ne bolj star, bolj lep, ampak bolj star, bolj nor – ta je pogostejša opcija. Sicer ne vem, kako je to pri Ptujčanih… haha :D[/quote]

To pa sploh ni nujno res. Jaz zdaj zgledam veliko bolje kot sem v svojih “najboljših letih”. Mislim na postavo … Imam tudi srečo, da imam dobre gene in zdrav življenjski slog, tako da zgledam precej mlajša.

Tako da posploševanje kot povsod tudi tu ni na mestu.

To pa sploh ni nujno res. Jaz zdaj zgledam veliko bolje kot sem v svojih “najboljših letih”. Mislim na postavo … Imam tudi srečo, da imam dobre gene in zdrav življenjski slog, tako da zgledam precej mlajša.

Tako da posploševanje kot povsod tudi tu ni na mestu.[/quote]

Še ena ki je že prebrala vse o meni s kod sem itd……

Še ena fenica ki se bo kao hotla prepirat z mano…..

Kaj ti pomaga kak zgledaš če te mena trka vedno bolj počasi pa boš že težko skrila gubice….. dvomim da zgledaš boljše od najbolših 25 letnic tako da ja…. moje posploševanje drži….

Verjamem pa da zgledaš bolše od katere 2x letnice….

nauči se že citirat ker deluješ nesposobno!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close