Kaj pa ženske letnik 1968? :)
Vidiš, nam je bilo fletno, ti si pa surlo stegnil in žaljivke uporabil že kar v prvem stavku. Boooogi.[/quote]
Ja zraven bi ga povabili, pa bi tud njemu bilo fletno…[/quote]
Menda smo na javnem forumu, saj mu nihče ni prepovedal.
Ampak všeč so mu samo šale na tuj račun, ko pride vrsta nanj, je (pre)hitro užaljen.
Menda smo na javnem forumu, saj mu nihče ni prepovedal.
Ampak všeč so mu samo šale na tuj račun, ko pride vrsta nanj, je (pre)hitro užaljen.[/quote]
Šale na svoj račun je res težje prenašat… :)[/quote]
resnica pa sploh boli ☺
Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.
http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#
Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …
Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.
http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#
Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …[/quote]
Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :
http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698
Veselo masturbiranje še naprej
to je tako brezvezno samotolaženje veš antilopa…. ja nekatere/ri 50,60,70 letniki/ce so BOLJŠI kot marsikateri/re 25 letniki/ce ampak v POVPREČJU pa to nikakor ne drži….
Kaj me briga če je 1 gilfica al pa ene 55 letnica BOLJŠA od 90% 25 letnic če pa je VEČINA 25 letnic boljših od VEČINE 55 letnic in to je dejstvo….
povprečna 25 letnica je VEDNO BILA in BO boljša od povprečne 55 ali celo 70 letnice… izjeme potrjujejo pravilo… zapomni si to…
s takimi forami kot ti napišeš (kar je sicer res ampak je izjema) se običajno ženska tolaži da bo pa morda tudi ona pri 55 še fukiš… verjetnosti so majhne ;)[/quote]
Kdo se pa tolaži s tvojimi forami? A tisti, ki izbirajo med povprečnimi? 😉
On sploh ni hodil v srednjo šolo. Srednja šola je enkrat prišla do njega, pa jo je preskočil… in je šla nazaj. 🙂
Nekje na sredini strani Sandra kot frišna mladenka in Sandra kot zrela ženska.
http://www.celebrityplasticsurgery24.com/sandra-bullock-plastic-surgery/#
Ja, verjamem, da danes bi legel nanjo, če bi bila pa taka kot pred 20, 25 leti pa …[/quote]
Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :
http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698
Veselo masturbiranje še naprej[/quote]
Pa pred 30 leti, whatever.
Nisi pogledal fotk a ne.
Ti ga pa nisi že nekaj časa fasal, glede na to, kako si zoprn.
Ful je bila grda pred 20imi leti ja. Tu imaš muvi iz leta 1987 :
http://www.youtube.com/watch?v=NkS8jcHI698
Veselo masturbiranje še naprej[/quote]
Pa pred 30 leti, whatever.
Nisi pogledal fotk a ne.
Ti ga pa nisi že nekaj časa fasal, glede na to, kako si zoprn.[/quote]
Dvomim, da bi pred tem zbrala dovolj denarja za plastično operacijo. To je bil njen prvi film. Pogledal sem fotke in nisem opazil nobene spremembe. Pač postarala se je. Je to tako težko za razumet ?
Zanimivo, da si me označila za zoprnega, a še pred 5imi minutami sem eno do solz nasmejal. Si se že mogoče kdaj vprašala, da ni slučajno kaj s tabo narobe ? …
Sandra Bullock leta 1987 v filmu The Hangman
Meni s ene zdi grda. Pač, tistemu obdobju primerno oblečena in počesana. 🙂
[youtube]NkS8jcHI698[/youtube]
Pa če pogledamo njene slike iz zgodnjeg aotroštva, si je celo na njih še vedno zelo podobna, kar je res redkost pri večini ljudi, kaj šele zvezdnicah. 🙂
[youtube]tXUttmohKBY[/youtube]
On sploh ni hodil v srednjo šolo. Srednja šola je enkrat prišla do njega, pa jo je preskočil… in je šla nazaj. :)[/quote]
A tu si pa poskušal izpasti smešen ?[/quote]
Si ti poskušal razumet? 😉
Glede na to, da si eno nasmejal, drugo čez 5 minut pa ne… sem sklepal, da zato, ker si bil slabše razpoložen, drugače bi ti sigurno uspelo. 🙂
Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)
Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.
Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. 🙂
Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)
Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.
Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. :)[/quote]
@Senza … za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš
Ne moreš biti Senza. In jaz ne morem biti Sadni. (še dobro)
Vidim, da si hud znanstvenik, ja – neverjetno, kako zelo malo podatkov rabiš, da si nekaj lahko predstavljaš.
Vidiš, pa si rekel, da nikogar ne morem nasmejati. :)[/quote]
@Senza … za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš[/quote]
Ti hočeš, da umre od smeha?
@Senza … za koliko v realnih BitCoin_in se še malo potrudiš[/quote]
Ti hočeš, da umre od smeha?[/quote]
naj se smeje po svojih zmožnostih ☺
kaj jaz hočem ali ne nima zveze, ker itak dela sam s svojim vampom ☺
Z leti se ne polepšamo, Matkič! Ne bolj star, bolj lep, ampak bolj star, bolj nor – ta je pogostejša opcija. Sicer ne vem, kako je to pri Ptujčanih… haha :D[/quote]
To pa sploh ni nujno res. Jaz zdaj zgledam veliko bolje kot sem v svojih “najboljših letih”. Mislim na postavo … Imam tudi srečo, da imam dobre gene in zdrav življenjski slog, tako da zgledam precej mlajša.
Tako da posploševanje kot povsod tudi tu ni na mestu.
To pa sploh ni nujno res. Jaz zdaj zgledam veliko bolje kot sem v svojih “najboljših letih”. Mislim na postavo … Imam tudi srečo, da imam dobre gene in zdrav življenjski slog, tako da zgledam precej mlajša.
Tako da posploševanje kot povsod tudi tu ni na mestu.[/quote]
Še ena ki je že prebrala vse o meni s kod sem itd……
Še ena fenica ki se bo kao hotla prepirat z mano…..
Kaj ti pomaga kak zgledaš če te mena trka vedno bolj počasi pa boš že težko skrila gubice….. dvomim da zgledaš boljše od najbolših 25 letnic tako da ja…. moje posploševanje drži….
Verjamem pa da zgledaš bolše od katere 2x letnice….
nauči se že citirat ker deluješ nesposobno!
Forum je zaprt za komentiranje.