Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj pa ata od neveste pravi na “tamladga” :D

Kaj pa ata od neveste pravi na “tamladga” :D

A ni to mal fuj. Dobro, ce bi bil tip vsaj 45 ali 50, pa ona okol 30. Mene nihče ne prepriča da gospa uživajo ko se “mož” nanjo spravi 😛

Nevem, a on razume da ji je mal fuj? Da keš pogliha stvari. Da če bi bil recimo en z neko sluzbico za 2000€, da ga nebi vzela 🙂 niti pogledala. A mu ni to nič tko, neprijetno. Mislim, vsakemu z razumom mora biti to jasno. Saj če je sprejel tok potem najbo ane, ampak je pa malo bedenobčutek, a ni?

Pojma nimam, kaj pravi foter. Vprašaj Urškine starše, kako se tamlad pri njih obnese.

A ti niso povedali, da svinjaj po omrežjih do nezavesti, samo komentarjem o starostni razliki se pa dosledno izogibaj?

Odgovor na objavo uporabnika
O moj bog, 07.09.2025 ob 17:24

A ni to mal fuj. Dobro, ce bi bil tip vsaj 45 ali 50, pa ona okol 30. Mene nihče ne prepriča da gospa uživajo ko se “mož” nanjo spravi 😛

Nevem, a on razume da ji je mal fuj? Da keš pogliha stvari. Da če bi bil recimo en z neko sluzbico za 2000€, da ga nebi vzela 🙂 niti pogledala. A mu ni to nič tko, neprijetno. Mislim, vsakemu z razumom mora biti to jasno. Saj če je sprejel tok potem najbo ane, ampak je pa malo bedenobčutek, a ni?

Me ne bi motilo.Sicer pa on zelo dobro zgleda.Zelo dobro.Edino eno napako ima.Da je voditelj Slovenije.In to zelo zelo slab.

Mal čudno, po letih ji je kamot ata. Hm, kako gre to  skupaj? Njemu bo kmalu potrebna viagra, he,he.

Al pa ne . Pomagali bodo njeni bivši .

Viagra? Še 20 let bo fukal brez pripomočkov.

Saj pa si vidla tepca ko je včeraj dajal izjavo za Poptv, srečen sem in se cmeril…

On za svoja leta dobro zgleda, skrbi zase in po moje bo še lep čas kar vitalen. Ona pa pri 40 ni rosna mladenka. 19 let razlike niti ni v nebo vpijoče in se mi to ne zdi tak problem. Pa nisem njegova fenica.

Noben je ni hotel, on jo je pa komaj dobil.

Lepo so mu jo podtaknili. Njeni podvigi iz preteklosti so znani in dokumentirani, tako da lumpom ni treba skrbeti. Bodo podvigi javno objavljeni, ce ne bo plesal po navodilih.

‘Srecen, ker je rekla ‚da’.’ OMG, kaj imamo to na celu drzave ?

Odgovor na objavo uporabnika
Ha ha, 07.09.2025 ob 18:31

Noben je ni hotel, on jo je pa komaj dobil.

Lepo so mu jo podtaknili. Njeni podvigi iz preteklosti so znani in dokumentirani, tako da lumpom ni treba skrbeti. Bodo podvigi javno objavljeni, ce ne bo plesal po navodilih.

‘Srecen, ker je rekla ‚da’.’ OMG, kaj imamo to na celu drzave ?

@Ha ha: kakšni podvigi iz preteklosti pa so dokumentirani? Tu in tam kakšna slika v rumenih časopisih in zraven komentar, da je z nekom na dopustu? To je verodostojen argument? Ajme …

No, malo se po domačih gnezdih poglejte, boste verjetno našli kar neka podobnih osebama, ki ju tako  s svojimi jeziki brusite. Pustite ljudem živeti po njihovo in s tistimi, ki so jih sami izbrali. Kaj nas briga kdo je s kom? Največji moralneži teh zapisov so po navadi v realnem življenju največji praši.., nemoralneži, lažnivci….

Odgovor na objavo uporabnika
AnonimEN, 07.09.2025 ob 17:38

Mal čudno, po letih ji je kamot ata. Hm, kako gre to  skupaj? Njemu bo kmalu potrebna viagra, he,he.

Al pa ne . Pomagali bodo njeni bivši .

Jajčka puklastega poglej, ves zgrbljen, škilast, čedalje bolj podoben Mrlakenštajnu….  Koliko let je vmes, med njim uno lovačo Uršo, 19 let, ane?  Ravno toliko kot med Golobom in Gabrovo.

Da si ne boš kaj IZPAHNIL.

Odgovor na objavo uporabnika
kje se najdete debili…., 07.09.2025 ob 20:43

Jajčka puklastega poglej, ves zgrbljen, škilast, čedalje bolj podoben Mrlakenštajnu….  Koliko let je vmes, med njim uno lovačo Uršo, 19 let, ane?  Ravno toliko kot med Golobom in Gabrovo.

Da si ne boš kaj IZPAHNIL.

Hehe…mentalni revček se usaja. Zgleda da imaš rad zgonjene kobile, a si ga mečeš na konjske frise? Se ti je roka spahnila ob misli na strap on v ptičovi ritki ko ga nabija kljusetina pa si prehitro drgnil svojega smokija… pravo revše levosučni.

Ata od tamlade že izpolnjuje pogoje za penzijo, ampak da ne bo slabši kot zet, so mu odprli novo delovno mesto na Slovenskih železnicah …

 

Kaj ima ata za povedati, kam se je podala tamlada, če je ne preživlja?

Al bi samo ti malo drkal na tamlado, če že tiča ne moreš pristaviti?

Jaz vas ne zastopim. Ste vpili kok je Golob boljši kot Janša. Kje tocno je boljš? Še pri babah ne. In ja, če ne druzga je sicer enako nagravžno ampak Janševa Urška je drugačen kerakter ženske, tak ki je paše zrel moški. Čisto umirjena, resna,konzervativna,z resno  službo. Pa janša je bil vsaj takrat mlajši.

Tale osel je pa oženil navadno da ne rečem kaj in denarja željno avšo. Baba se je v swkundi začela Trumpu nastavljat ko ga je srečala. Toliko o tem vi levaki.

Na poroki polno desnjakov, takih konkretnih. Pečečnik vam je ziher full všeč kajne 😀 pa ni bil edini denarja poln desnjak. Tudi če Golob nebi hotel tam teh ljudi, jih hoče tina. Baba ljudi brez denarja pogleda samo za kamere 😀

Pa rože sta darovala zdaj dSo-ju. Seveda obvezno strčke poslikat ko jim dobesedno porivajo cvetje v roke. Influencersko izkoriščanje naroda!

kako ste lahko tako nesramni, Urška B je zdravnica, inteligentna, ima svojo službo in ni odvisna od moževega denarja, imata otroke in lepo družino. In kaj od tega je Tina?

janša je zadel terno, Golob pa, no ja..Res je, da Golob izleda malce boljše, ampak se ne morem znebit občutka, da mi deluje gejevsko, samo njegovo hojo pogledaš..

Kaj bo delala. ozroma dela Tina Gaber..ali bo samo golobova žena, ima kakšen poklic, če hočeta otroke, je treba takoj v akcijo, ni več mlada itd..

Ne maram obeh niti pod razno.

Ampak, kje imate vse ekscese dokumentirane!!?? Samo nakladanje, če bi kaj bilo, bi že zdavnaj videli.

In se strinjam z nekom zgoraj. Urška je izobražena, dela in je nekaj čisto drugega kot tale keš p….

pazi kletnega trola SdS nora24tv jansisticnega… Ponavadi rečejo ženske ta stavek..

Oooo.. moj bog.., ko dobi penis v sebe, ki si ga želi seveda…

Ta pederski janšisticni SdS nora24tv trol, gizdalin, ki je čez vikend odprl ene 20…. 30 tem o golobu si pa v virtuali menja nike kot po tekočem traku, 1x tip, drugič ženska, je pa zgleda tist vmes pol/pol, kaj je že… Benti kaj vse to zemljo gazi in to je vse zbrano v SdS nora24tv sekti, odvratno..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 08.09.2025 ob 09:40

pazi kletnega trola SdS nora24tv jansisticnega… Ponavadi rečejo ženske ta stavek..

Oooo.. moj bog.., ko dobi penis v sebe, ki si ga želi seveda…

Ta pederski janšisticni SdS nora24tv trol, gizdalin, ki je čez vikend odprl ene 20…. 30 tem o golobu si pa v virtuali menja nike kot po tekočem traku, 1x tip, drugič ženska, je pa zgleda tist vmes pol/pol, kaj je že… Benti kaj vse to zemljo gazi in to je vse zbrano v SdS nora24tv sekti, odvratno..

Popay, teb je všeč Urška kot ženska? Dobro, vem, da Janše ne maraš, tudi jaz ga ne, ampak me zanima tvoje moško mnenje o Urški? Ti je vizualno všeč?

Ata in zet sta isto stara. Ni težav v komunikaciji zdaj sploh ko mu je zet uredil dobro plačano službo to je bil pogoj če želi Tinko.

Ne izgleda 19 let starejši, če smo natančni. Ona izgleda malo čez 40, on malo čez 50. Torej cca 10 let. To je še nekako sprejemljivo;)

Nope, ta star Golob ni prišel na ohcet, baje sploh ni bil povabljen, ker je nepredvidljiv, ko ga da na zob, rata glasen in razlaga o nekakšni sramoti, ki da mu jo je Robi naredil.

Med njima dvema je 19 let razlike.  Toliko kot med Ivanom Janšo in Urško Bačovnik.

Odgovor na objavo uporabnika
Pe der cina, 07.09.2025 ob 21:40

Hehe…mentalni revček se usaja. Zgleda da imaš rad zgonjene kobile, a si ga mečeš na konjske frise? Se ti je roka spahnila ob misli na strap on v ptičovi ritki ko ga nabija kljusetina pa si prehitro drgnil svojega smokija… pravo revše levosučni.

Ti se pa zelo spoznaš na izprijenosti in čudne prakse v seksu, le zakaj?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close