Kaj pa ata od neveste pravi na “tamladga” :D
A ni to mal fuj. Dobro, ce bi bil tip vsaj 45 ali 50, pa ona okol 30. Mene nihče ne prepriča da gospa uživajo ko se “mož” nanjo spravi 😛
Nevem, a on razume da ji je mal fuj? Da keš pogliha stvari. Da če bi bil recimo en z neko sluzbico za 2000€, da ga nebi vzela 🙂 niti pogledala. A mu ni to nič tko, neprijetno. Mislim, vsakemu z razumom mora biti to jasno. Saj če je sprejel tok potem najbo ane, ampak je pa malo bedenobčutek, a ni?
O moj bog, 07.09.2025 ob 17:24
A ni to mal fuj. Dobro, ce bi bil tip vsaj 45 ali 50, pa ona okol 30. Mene nihče ne prepriča da gospa uživajo ko se “mož” nanjo spravi 😛
Nevem, a on razume da ji je mal fuj? Da keš pogliha stvari. Da če bi bil recimo en z neko sluzbico za 2000€, da ga nebi vzela 🙂 niti pogledala. A mu ni to nič tko, neprijetno. Mislim, vsakemu z razumom mora biti to jasno. Saj če je sprejel tok potem najbo ane, ampak je pa malo bedenobčutek, a ni?
Me ne bi motilo.Sicer pa on zelo dobro zgleda.Zelo dobro.Edino eno napako ima.Da je voditelj Slovenije.In to zelo zelo slab.
Ha ha, 07.09.2025 ob 18:31
Noben je ni hotel, on jo je pa komaj dobil.
Lepo so mu jo podtaknili. Njeni podvigi iz preteklosti so znani in dokumentirani, tako da lumpom ni treba skrbeti. Bodo podvigi javno objavljeni, ce ne bo plesal po navodilih.
‘Srecen, ker je rekla ‚da’.’ OMG, kaj imamo to na celu drzave ?
@Ha ha: kakšni podvigi iz preteklosti pa so dokumentirani? Tu in tam kakšna slika v rumenih časopisih in zraven komentar, da je z nekom na dopustu? To je verodostojen argument? Ajme …
No, malo se po domačih gnezdih poglejte, boste verjetno našli kar neka podobnih osebama, ki ju tako s svojimi jeziki brusite. Pustite ljudem živeti po njihovo in s tistimi, ki so jih sami izbrali. Kaj nas briga kdo je s kom? Največji moralneži teh zapisov so po navadi v realnem življenju največji praši.., nemoralneži, lažnivci….
AnonimEN, 07.09.2025 ob 17:38
Mal čudno, po letih ji je kamot ata. Hm, kako gre to skupaj? Njemu bo kmalu potrebna viagra, he,he.
Al pa ne . Pomagali bodo njeni bivši .
Jajčka puklastega poglej, ves zgrbljen, škilast, čedalje bolj podoben Mrlakenštajnu…. Koliko let je vmes, med njim uno lovačo Uršo, 19 let, ane? Ravno toliko kot med Golobom in Gabrovo.
Da si ne boš kaj IZPAHNIL.
kje se najdete debili…., 07.09.2025 ob 20:43
Jajčka puklastega poglej, ves zgrbljen, škilast, čedalje bolj podoben Mrlakenštajnu…. Koliko let je vmes, med njim uno lovačo Uršo, 19 let, ane? Ravno toliko kot med Golobom in Gabrovo.
Da si ne boš kaj IZPAHNIL.
Hehe…mentalni revček se usaja. Zgleda da imaš rad zgonjene kobile, a si ga mečeš na konjske frise? Se ti je roka spahnila ob misli na strap on v ptičovi ritki ko ga nabija kljusetina pa si prehitro drgnil svojega smokija… pravo revše levosučni.
Jaz vas ne zastopim. Ste vpili kok je Golob boljši kot Janša. Kje tocno je boljš? Še pri babah ne. In ja, če ne druzga je sicer enako nagravžno ampak Janševa Urška je drugačen kerakter ženske, tak ki je paše zrel moški. Čisto umirjena, resna,konzervativna,z resno službo. Pa janša je bil vsaj takrat mlajši.
Tale osel je pa oženil navadno da ne rečem kaj in denarja željno avšo. Baba se je v swkundi začela Trumpu nastavljat ko ga je srečala. Toliko o tem vi levaki.
Na poroki polno desnjakov, takih konkretnih. Pečečnik vam je ziher full všeč kajne 😀 pa ni bil edini denarja poln desnjak. Tudi če Golob nebi hotel tam teh ljudi, jih hoče tina. Baba ljudi brez denarja pogleda samo za kamere 😀
Pa rože sta darovala zdaj dSo-ju. Seveda obvezno strčke poslikat ko jim dobesedno porivajo cvetje v roke. Influencersko izkoriščanje naroda!
janša je zadel terno, Golob pa, no ja..Res je, da Golob izleda malce boljše, ampak se ne morem znebit občutka, da mi deluje gejevsko, samo njegovo hojo pogledaš..
Kaj bo delala. ozroma dela Tina Gaber..ali bo samo golobova žena, ima kakšen poklic, če hočeta otroke, je treba takoj v akcijo, ni več mlada itd..
pazi kletnega trola SdS nora24tv jansisticnega… Ponavadi rečejo ženske ta stavek..
Oooo.. moj bog.., ko dobi penis v sebe, ki si ga želi seveda…
Ta pederski janšisticni SdS nora24tv trol, gizdalin, ki je čez vikend odprl ene 20…. 30 tem o golobu si pa v virtuali menja nike kot po tekočem traku, 1x tip, drugič ženska, je pa zgleda tist vmes pol/pol, kaj je že… Benti kaj vse to zemljo gazi in to je vse zbrano v SdS nora24tv sekti, odvratno..
Popay, 08.09.2025 ob 09:40
pazi kletnega trola SdS nora24tv jansisticnega… Ponavadi rečejo ženske ta stavek..
Oooo.. moj bog.., ko dobi penis v sebe, ki si ga želi seveda…
Ta pederski janšisticni SdS nora24tv trol, gizdalin, ki je čez vikend odprl ene 20…. 30 tem o golobu si pa v virtuali menja nike kot po tekočem traku, 1x tip, drugič ženska, je pa zgleda tist vmes pol/pol, kaj je že… Benti kaj vse to zemljo gazi in to je vse zbrano v SdS nora24tv sekti, odvratno..
Popay, teb je všeč Urška kot ženska? Dobro, vem, da Janše ne maraš, tudi jaz ga ne, ampak me zanima tvoje moško mnenje o Urški? Ti je vizualno všeč?
Pe der cina, 07.09.2025 ob 21:40
Hehe…mentalni revček se usaja. Zgleda da imaš rad zgonjene kobile, a si ga mečeš na konjske frise? Se ti je roka spahnila ob misli na strap on v ptičovi ritki ko ga nabija kljusetina pa si prehitro drgnil svojega smokija… pravo revše levosučni.
Ti se pa zelo spoznaš na izprijenosti in čudne prakse v seksu, le zakaj?
Forum je zaprt za komentiranje.