Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj naredi makeup

kaj naredi makeup


Slika predstavlja le nek trenutek. Zato na izgled vpliva marsikaj, ne le make-up.
Odvisno je od svetlobe, od kota slikanja, od trenutnega razpoloženja…..
Zato je lahko zelo zavajajoče, če na podlagi slike sklepaš o lepoti neke osebe.


Z moje strani to ni nakladanje.
Če mi ženska ni všeč naravna in takšna, kot se zjutraj zbudi, potem nima smisla biti z njo.

Fant, poglej samo v filmsko industrijo pa ti bo takoj jasno, kaj naredi dober make up, ne rabiš bit Sherlock Holmes, da to odkriješ. Domnevam, da imaš malo ali skoraj nič izkušenj z ženskami.

Torej praviš, da je precej žensk brez makeupa nikakšnih.
Pa ti zase misliš, da si brez makeupa pa lep :)? Ti se ne pudraš in ne ličiš kot sem te razumela, ženska pa se mora, da bo tako kot ti urejena?
Zate je dovolj, če imaš normalno frizuro, nisi zaraščen in nimaš zobnih oblog. Ženskam je to vse samoumevno.
In niso nič bolj grde kot ti, da bi se morale pudrat in ličit, da bi dosegle tvoje lepoto.


Govorim z vidika videza. Jaz za videz (fizični izgled) skrbim tako, da imam normalno frizuro, da nisem zaraščen, da nimam oblog na zobeh ipd.


Tu in tam kakšen mozolj ni moteč. Se pa da tudi to uredit. Sem pa videl že precej punc in žensk, ki so brez make upa nikakšne.[/quote]

Kaj je narobe z bejbo, razen, da je na eni od slik namazana in slikana pod drugim kotom??????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Popolnoma nič, samo neizkušeni avtor je močno presenečen. Mislil je namreč, da je make up nekaj za na kruh namazat. 😉


Motiš se.

Sicer pa ne vem kaj ima število izkušenj z ženskami veze s tem, kdaj ženska lepše izgleda. Jaz sem estet, imam zelo razvit čut za lepo že od rojstva, zato bi lahko sodil tudi, če se žensk v življenju še dotaknil ne bi.

Ma ti si površnež, (fasader) ki gleda na zunanji izgled.
Ko se boš katere še malo “globje dotaknil” boš mogoče lahko iz takih slik opazil-razbral kaj pomeni, da je ženska lepa.

Meni osebno je lepša brez ličil, ki jo v tem primeru naredijo “plastično”, izumetničeno in kot takšno prej neprivlačno, če ne že odbijajočo.

Jaz samo govorim o tem, kako lahko makeup žensko videzno spremeni. Vi ste tisti, ki zaletavo odgovarjate in s prstom kažete name.

Ti se mi pa res smiliš. Na naslovnici knjige izgleda brezveze in slabo. Še en beta luzer, ki lovi ženske, ki se še naličit ne znajo.

Ličila niso nič drugega, kot marketinški nateg.
Zaradi samih ličil, dandanes človeštvo oz. ženske niso nič bolj srečne, kot prej, ko še tega ni bilo.
Ličila so prinesla le še en razlog, na podlagi katerega se deli ženske.

Ojoj, še en moški feminist, pravi Don Kihot, ki se bojuje proti zlobnim ličilom. Saj veš, da se te ne bo nobena usmilila in spala s tabo?


Ne vem…Bom še videl, kaj bo zvečer…:))

In? Si odkril nekaj novega, kajne? Malo si poglej po filmski industriji, showbusinesu, da ne boš več tako presenečen. Ja, ponavadi taki z malo izkušnjami, najbolj kritizirate 🙂


Ne veš kaj bi napisal, potem se pa loviš za “taki imate malo izkušenj”?

Človek, a se pišeš Damjan Murko???

Ups, smo stopili mucki na rep?

Ups, smo stopili mucki na rep?[/quote]
Torej res ne najdeš protiargumenta, potem pa napišeš “taki imate malo izkušenj” in “mucki smo stopili na rep”. Patetična si.

Make up sucks, mene to ne privlači na ženski. Všeč mi je naraven obraz, koža mora biti pa lepa in bela. Solarij pi*ke, z oranžno faco, s svetlo roza šminko in kilo pudra so pa naravnost ogabne. Za lep videz se, da poskrbeti tudi s pravilno prehrano, na žalost pa geni tu še največ vplivajo. Ene se hitreje starajo, kot druge in že pri 20ih izgledajo kot da so v poznih 30ih. Zato je pametno preden imaš kaj resnega s punco, da si najprej pogledaš kako izgleda njena mama. Če izgleda kakortoliko dobro, potem lahko sklepaš, da se bo tudi njena hčerka lepo starala. Aja, pa samo norca se delam malo, ker vem kako hitro greste tu v napad. Mwa <3

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Že vsaj 2x sem ga pa ti ni bil všeč, haha Kot vidiš, tudi ostali fantki nimajo težav z make upom na ženski, ti pa pač … no, saj sam veš.

p.s.: tale mž čvek mi bo še postal všeč, lol


LOL, dobra

Sem samo napisal, kako lahko makeup videzno spremeni žensko. Nikjer nisem trdil, da je z nenaličenimi kaj narobe.


Slika predstavlja le nek trenutek. Zato na izgled vpliva marsikaj, ne le make-up.
Odvisno je od svetlobe, od kota slikanja, od trenutnega razpoloženja…..
Zato je lahko zelo zavajajoče, če na podlagi slike sklepaš o lepoti neke osebe.


Z moje strani to ni nakladanje.
Če mi ženska ni všeč naravna in takšna, kot se zjutraj zbudi, potem nima smisla biti z njo.[/quote]

To je res. Slikanje pod pravim kotom, iz pravega profila, malo zretuširano, pa lahko ženska z 165 cm/80 kg hitro izgleda na sliki suhcena in kot manekenka. Na fb je takšnih žensk, kolikor hočeš 🙂

Veliko žensk se ne zna naličiti, en nasvet za super dnevni make-up za mešano ali suho-izsušeno kožo:

– Na očiščeno kožo, se namažite s kremo lahko je malo bolj mastna, toliko da se zmeša s podlago.
– Nanesite fundation-podlago barvno, ne izbirati preveč temne, za slovenke ki ste bolj belopolte barva Beige. S prsti lepo namažite cel obraz, zabrišite predele na robu brade in rob obraza (da ne izgleda kot maska). S tekočim korektorjem zakrijte, temne madeže (podočnjaki, temni predeli pod očmi), mozoljčke, rdeče madeže.
– Nanesite puder v prahu, z velikim čopičem, da dobite mat videz, (ne pritiskajte, ampak tapkajte iz središča obraza na ven nežno in z občutkom).
– OBRVI – ne rišite jih kot klovnese od roba do konca, vendar samo zapolnite prazne dele obrvi, to naredite z malim čopičem in posebnimi senčili za obrvi (lahko uporabljate tudi senčila za veke) ali pa poseben svinčnik za obrvi (zabrišite barvo in očistite robove z vatko za ušesa).
– OČI – tiste, ki imate lepe, odprte, velike oči, lahko uporabljate eye-liner, ki ga za dnevni make up, lahko nanesete samo na kotičke oči. Tiste, ki vam ne paše eye-liner, nanesite nežno bronza ali barva breskve senčilo, ob strani nanesite malo temnejšega senčila.
– TREPALNICE – uporabite klešče za trepalnice, za večjo obstojnost, nanesite malo laka za lase ali želeja za lase na trepalnice, potem uporabite klešče za trepalnice (držite jih na trepalnicah 1, 2 minute). Potem nanesite maskaro, s prsti dvignite veko in nanesite maskaro po vsej dolžini, 3 sloje(uporabljajte vodoodporno maskaro). Počakajte 5 min da se maskara posuši, in še enkrat nanesite en sloj.
– LIČKA – nanesite na lica rouge, naredite fish-face, in ne na spodnjo kost(ker boste izgledale kot stroge učiteljice), ampak na zgornjo lično kost nanesite nežno breskva barva rouge. Za temnejše ženske lahko uporabite bronza ali dark peach barvo.
– USTA – najprej če imate suha, nanesite malo medu, počakajte 30 min, nate nežno zdrgnite z brisačo. Potem namažite čisto malo z vazelinom. Začrtajte usta z nežno barvo breskve, nato dodajte lip-gloss enako kožna ali svetlo roza, breskva barve.

To je pa za mene tako, kot bi v šifrah pisala… 🙂

to je DNEVNI make up?? :O rajše zjutraj spim pol ure dlje, kot da ta čas porabim za fasado :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close