Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj naredi makeup

kaj naredi makeup

Na pošti sem videl priročnik Zeliščna kuharija avtorice Mirjam Grilc. Moram priznati, da ko sem videl naslovnico: http://www.bukla.si/upload/book_media/14092_14242.jpg sem začutil napetost med nogami. Sem si mislil “WOW, kakšna milfa, z njo pa bi seksal.” Potem pa vidim drugo fotografijo: http://beta2.finance-on.net/pics/cache_MN/MNP_grilc_mirjam1.1307378186.jpg na kateri ni nič posebnega. Neverjetno, kaj naredi makeup.

Če prav razumem z žensko seksaš, ko se zjutraj zbudita pa jo naženeš, ker ti brez makeupa ni več privlačna?

Moški ste pa res z Marsa…dobro jutro. In na slikah ne gre samo za make-up, ampak tudi retuširanje slik, kjer ženska nima ne mozoljčkov, čisto in lepo dojenčkovo kožo.

Sam si verjetno že kar star, saj jih mora imeti ženska na sliki krepko čez 40, mi je pa res zanimivo, kako se moški pustijo poneumljat z raznimi rumenimi revijami, internetnimi slikami in videi, porno filmi, Playboyi…to je vse larifari, plastik fantastik, botox, puder in računalniška obdelava.
Tako da…ne vem kaj si pričakoval.

Se spomnim marsikaterega razočaranega komentarja na video Severininega sexa…ker so pač vajenih na nulo ali črtico obritih vagin, so bili kar šokirani nad njeno kosmatuljo…ampak tako je v realnem življenju-hehe

Sem moški. Moram reči, da mi je bolj všeč na sliki brez ličil.


Hočem samo reči, kaj naredijo ličila in Photoshop.


Pri 27. smo že stari?


MILF 🙂

27 letniki se zanimate za toliko starejše ženske? Jaz sem mislila, da ste moški mahnjeni na mlajše od sebe.

mahnjeni so skor na vse kr ma luknjo

Potem pa bejžmo :), grem poskrit svoje živalce, ker imajo tudi luknje 🙂

🙂

Toliko o nakladanju, da imate raje nenaličene, pa z nezlikanimi in čim bolj naravnimi lasmi, pa v ležernih oblačilih . Ja, sigurno.
Sicer sem ženska, pa mi na obeh izgleda vredu in niti na drugi ne napačno in toliko drugače … je pa jasno, da okusen make-up, lepša obačila, urejena pričeska in nasmeh na prvi sliki naredijo svoje.


Če prav razumem, nimaš veliko izkušenj s tipi, ali pa si celo povsem neizkušena?



Po vsem napisanem sklepam, da vajin IQ ni ravno visok.


Ne gre za to, da tipi glede na vaše stereotipe padamo le na urejene ženske, pač pa da je urejena ženska precej bolj privlačna. Enako velja za tipe, urejen tip bo ženski bolj privlačen.

Ne, s tipi, ki zvečer poseksajo žensko in ko jo zjutraj vidijo brez make-upa, jim ni več všeč, res nimam izkušenj. S svojim IQ se res ne morem pohvalit. Je pa dovolj velik, da rečem ne tipom, ki vidijo le make-up in cotke na ženskah. Če pa make-upa ni pa zanje niso več privlačne. Takim vedno rečem ne.

Se strinjam s tabo, da je urejena ženska bolj privlačna. Žal jih to malo prizna. Ampak dobro … raje neham pisati. Ker bo tema tako ali tako prešla v pisanje, kako je ličenje slabo in znak nevrotičnosti, neumnosti, podrejenja množici, neznanja kuhe še česa slabega.

A potem zjutraj po seksu hitro odhitiš v kopalnico, da te ljubimec ne vidi brez make-upa :)?


1. Tudi tipi, ki nis(m)o za ONS, včasih pogledamo za starejšimi.
2. stari Egipčani so že pred 5000 leti vedeli, da skrb za videz naredi človeka privlačnejšega.

Kaj je urejena ženska? Da ima lepo urejeno frizuro, dovršen make-up, izbrana oblačila? To je ženska sfera opažanja in tudi zavidanja draga drugi. Moški ne funkcioniramo tako. Pri velikem deležu jih pritegnejo izraženi in z oblačili poudarjeni določeni “ženski atributi”. Sicer pa, če je ženska lepa, je pač lepa, pa je čisto vseeno, če bo v navadni trenirki, ali pa morda zrihtana “po zadnji modi”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

makeup, torej praviš, da skrb za videz naredi človeka privlačnejšega. In kaj je ta skrb za videz?
Če prav razumem ti skrbiš za svoj videz z makeupom, da si privlačen :)?

Če je to namenjeno meni … povsem dobro se počutim brez make-upa (brez tega sem večino časa), za posebne priložnosti pa mi je super, da obstaja make-up (že za to, da ne izgledam ves čas enako). Menda ne posplošuješ, da so vse, ki kdaj uporabljajo ličila, po tvoji stereotipni podobi in ves čas pred ogledalom? Proti ličilom nimam nič in so mi kul.

Sicer pa: živi in pusti živeti. Kdor se liči in kdo ne, njegova stvar.

Kaj je zame skrb za videz? Da se zdravo prehranjuješ, da veliko gibaš in posledično imaš dobro postavo, si v dobri kondiciji. Da se redno umivaš, tuširaš, preoblačiš, da skrbiš za zobe, lase, da imaš čisto kožo. In to je to.
Ne rabiš pudra, šminke in tako naprej, da bi bil lep. Če imaš čisto kožo zakaj bi nanašal gor puder in ostalo?
Seveda pa nekadilstvo je tudi skrb za dober videz: kadilci zgledajo vse prej kot lepi.

Alexis, komentar je bil na temo avtorja, ki ga ob fotki iste ženske brez makeupa vse mine. Torej logično sklepam, da ga ženska zjutraj brez makeupa ne zanima več in jo brcne ven iz postelje.

Sem pa seveda zelo vesela,da 27 letnik gleda za mojo vrstnico. Torej še nismo za staro šaro, če nas gledajo taki mladeniči 🙂

Aha, tako torej 🙂

mater, sem ženska (naj bi bile bolj kritične), pa mi tudi na drugi sliki ne izgleda tako slabo, da bi jo vrgel iz postelje 🙂

He, he, ker razmišljaš kot ženska, on pa bi jo. Meni na obeh fotkah zgleda ok.


Govorim z vidika videza. Jaz za videz (fizični izgled) skrbim tako, da imam normalno frizuro, da nisem zaraščen, da nimam oblog na zobeh ipd.


Tu in tam kakšen mozolj ni moteč. Se pa da tudi to uredit. Sem pa videl že precej punc in žensk, ki so brez make upa nikakšne.


Ne kadim.


Ne seksam s punco še isti večer ko jo spoznam, zato se mi ni treba bat, da bi me njen pravi obraz (tokrat celo dobesedno) presenetil.
Poanta teme je samo v tem, kako ličila in fotosimulacije naredijo človeka lepšega. Neverjetno.

makeup

Pusti ti moškim očem, da presojajo, boš videla, do kakšnih razhajanj v ocenjevanju bo prišlo! 🙂
Namreč menim, da veliko žensk malce privoščljivo reče za druge, da ne izgledajo dobro, čeprav je to pogosto daleč od resnice.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close