Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj naj si mislim o moškem?

Kaj naj si mislim o moškem?

Lahko se rad igra? 🙂

Pa bi se igral, če bi vedel, da je taprava? Ali ima le strah(npr iz preteklosti, kot ste nekateri navedli) in ne upa tvegat?
Pogovorita se. Tvegaj ti. Boš vedela pri čem si.

Tvega itak nič, ker kot kaže še nič nima…. :/ Tako, da nič ne gubi.
Sta se lepo pogovarjala, dopisovala, ko naj bi zadevo nadgradila v “nekaj več” se je začel on umikat. Pogovorita se lahko v smislu, da mu ona pove kakšne občutke ima ob takšnih njegovih izjavah, kakšni dvomi jo najedajo in če ji on uspe s svojimi odgovori (in dejanji) te dvome razblinit imata možnosti. Vse ostalo je nekaj na pol in zahteva veliko truda za negotov rezultat….
Vprašanje je, če ima smisel svoje življenje/čas zapravljat za polovičarja, ki ima za sabo že (vsaj) en tak “pobeg”… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kuri še eno ali dve poleg tebe, pa nima časa!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Ker ima slabe izkušnje z ženskami, je postal bolj previden. In nima namena spet iti v resno vezo, ampak raje ostaja pri “kurjenju” in hecanju.[/quote]

Mogoče ima pa kakšne “tehnične” probleme spodaj? ;)[/quote]
Tudi to je možen razlog, da se izogiba resne veze. 🙂
Se boji, da bi izpadel nesposoben….Ali pa celo oba…..

Mogoče ima pa kakšne “tehnične” probleme spodaj? ;)[/quote]
Tudi to je možen razlog, da se izogiba resne veze. 🙂
Se boji, da bi izpadel nesposoben….Ali pa celo oba…..[/quote]Tehnični problemi spodaj so posledica upravljanja od zgoraj, tako da… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close