Kaj naj si mislim o moškem?
Tvega itak nič, ker kot kaže še nič nima…. :/ Tako, da nič ne gubi.
Sta se lepo pogovarjala, dopisovala, ko naj bi zadevo nadgradila v “nekaj več” se je začel on umikat. Pogovorita se lahko v smislu, da mu ona pove kakšne občutke ima ob takšnih njegovih izjavah, kakšni dvomi jo najedajo in če ji on uspe s svojimi odgovori (in dejanji) te dvome razblinit imata možnosti. Vse ostalo je nekaj na pol in zahteva veliko truda za negotov rezultat….
Vprašanje je, če ima smisel svoje življenje/čas zapravljat za polovičarja, ki ima za sabo že (vsaj) en tak “pobeg”… :/
Ker ima slabe izkušnje z ženskami, je postal bolj previden. In nima namena spet iti v resno vezo, ampak raje ostaja pri “kurjenju” in hecanju.[/quote]
Mogoče ima pa kakšne “tehnične” probleme spodaj? ;)[/quote]
Tudi to je možen razlog, da se izogiba resne veze. 🙂
Se boji, da bi izpadel nesposoben….Ali pa celo oba…..
Mogoče ima pa kakšne “tehnične” probleme spodaj? ;)[/quote]
Tudi to je možen razlog, da se izogiba resne veze. 🙂
Se boji, da bi izpadel nesposoben….Ali pa celo oba…..[/quote]Tehnični problemi spodaj so posledica upravljanja od zgoraj, tako da… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.