Kaj menite o tem obdobju pri moških
Kaj če bi se vidva raje primerjala s svojo ligo, vrstniki? Vajini vrstniki zvečer babe preganjajo, vidva pa tu težita, kako sta carja, ker sta mlada??
V čem je vajin problem, socialna izključenost, debelost, vaju punc ene šmirglajo in čutita moralno zadoščenje, ko tu ženske žalita, da so stare….?
Če bi bila res carja, se tako ne bi obnašala.[/quote]
Jaz podnevi babe preganjam, sredi belega dne, luzerji jih pa zvečer, po diskačih, pod vplivom alkohola. O moji postavi pa ti lahko samo sanjaš, ko boš dal čez minimalno 5 let treninga na fitnesu + na tekaški progi se mi javi. Aja, saj res, pri tebi bo šlo bolj težko, ker si že v letih. My bad…
Seveda. Moji so bili že ob rojstvu zelo nagubani in vedno bolj so, za razliko do nekaterih, ki cel lajf hodijo naokrog s popeglanimi, ker se v njihovih bučah ne dogaja dovolj zahtevnih miselnih procesov, da bi se možgani ob tem gubali.[/quote]
starikavost je način razmišljanja … ne pa število možganskih celic (o tem itak nimaš pojma) … nagubanost pa na sposobnost doumevanja ne vpliva[/quote]
Zame so že pri 11 letih govorili, da zelo odraslo razmišljam. Zate slišim pravit, da še pri 50+ razmišljaš, predvsem pa se obnašaš, zelo infantilno.
starikavost je način razmišljanja … ne pa število možganskih celic (o tem itak nimaš pojma) … nagubanost pa na sposobnost doumevanja ne vpliva[/quote]
Zame so že pri 11 letih govorili, da zelo odraslo razmišljam. [/quote]
Je to dobro, če nimamo nič “Merkurjevega duha” tudi potem kot odrasli, misleč, da moramo biti vedno strogi, resni, “normirani” po regelcih, da si ne “umažemo” družbenega ugleda?
Kaj pa recimo kot starš, ko se moraš znati z otrokom spustiti tudi na “otročjo raven”?
Zame so že pri 11 letih govorili, da zelo odraslo razmišljam. [/quote]
Je to dobro, če nimamo nič “Merkurjevega duha” tudi potem kot odrasli, misleč, da moramo biti vedno strogi, resni, “normirani” po regelcih, da si ne “umažemo” družbenega ugleda?
Kaj pa recimo kot starš, ko se moraš znati z otrokom spustiti tudi na “otročjo raven”?[/quote]
To je drugo. Privat nisem tako stroga. 🙂 Moji nečaki to dobro vedo. Ne bi pa o tem tukaj razpravljala, da mi ne bo spet kdo delal kakšno zastonj psihoanalizo.
Tud če crknem ti bo tinta svojo pot packe stresala po papirju …enkrat si boš moral čas vzet, boš videl, da te bodo potem vsi bolj resno jemali … by[/quote]
kdor ima IQ vsaj seštevek svojih stopal ve, razume, doumeva —- kaj tipkam.
ti pa si delaš sramoto, ker si domišljaš, da si kapaciteta, ki se lahko drka po mojih objavah.
A misliš da gre po srbsko stopnjevanje takole:
– on je doSadan
– jebo ga kako je on doSadan
– u p.m. kako je on doSadan[/quote]
In potem vi meni, da se nezrelo obnašam. Poglejte tega bimbota. S takimi forami mi še v osnovki nismo uletaval lol
Forum je zaprt za komentiranje.