Kaj menite o oglasu…
http://www.ona-on.com/match.jsp?username=jelencica
In dva njena dopisa…
Jaz sem iz Moskve. To je 3 ure z letalom, drugace mislim, da v danasnji casi globalizacije ni nobenih razdalj vec oziroma ni to nobena nepremogljiva ovira. Teta moje prijateljice je iz Novosibirska, njen partner pa je stajerc. In imata veliko boljsi odnos, kot marsikdo, ki si je najdl partnerko v sosednji vasi. Za nas ruse 3 ure leta ni ovira, ker skoz se soocamo s potjo. Naprimer nekdo iz Habarovska se poroci z nekom iz Moskve. To je 7 ur casovne razlike, kar je veliko vec kot moskva-ljubljana. In iz Habarovska veckrat na leto gredo na obisk k sorodnikam babicam dedkam in tako naprej. Podobno je v ZDA. Verjamem, da v Sloveniji niste navajeni na razdalja. Je pa skoda, ce se zaradi tega omejujete pri izbiri zivljenskega sopotnika in tudi pri izbiri mentalitete svojega partnerja, kar mogoce bi bila ravno tista mentaliteta, ki bi doloceni osebi ustrezala bolj kot tista v lastni derzavi. Lp J
Poklici prosim mojo prijateljico, ki me je prepricala, da slovenski moski so najboljsi na svetu, spostljivi do zensk, zvesti, odgovorni…. in ti bo ona obrazlozila razloge zakaj sem se odlocila zdruziti svoj dopust s spoznavanjem potencialnega partnerja v Sloveniji, ceprav bi ga najraje imela v Moskvi, ker imam tukaj druzino in velik krog prijateljic in prijateljev. Tudi svoj posel bi lazje nadzorovala iz Moskve, ceprav tudi iz Sloveniji bi lahko. Moja zunanjost je cisto navadna za Rusijo. Ceprav je zelo lepo, da ti mislis, da je nekaj izstopajocega:-) v oglasu ne morem napisati, da sem iz Rusiji, ker je ogromno prevar na internetu in neposteni ljudji se izdajajo za rusinje in hocejo denar. Ce bi napisala v oglasu, da sem rusinja, bi vecina moskih mislila, da sem prevarantka ali pa lahka zenska. Jaz pa ne zelim dobivati perverzna sporocila od pokvarjencev. Kaksna je situacija z moskimi v Rusiji ti lahko moja prijateljica Veronika pove, ker vecino zivljenja je zivela v Rusiji in zelo dobro razume s cim se zenska sooca v Rusiji.
Glede tvojega vprasanja kako lahko potujem, ce imam 2 hcerki: sem ze napisala tudi v oglasu da moji hcerki sta ze odrasli. Obe komaj cakata, da tudi mamica koncno zacne ziveti malo zase kot zenska. Sej sem se marsicemu odrekla vklucno z osebnim zivljenjem, da sama vzgojim 2 hceri. Sedaj sem pa jaz na vrsti, da uzivam:-) glede tvojih dvomov o poroki ti moram napisati, da nisem pripravljena se potociti takoj, ker sva oba odrasla in oba imava dolocena razocaranja v zivljenju. Tudi jaz si iscem prijatelja, sorodno duso. Veliko potujem sluzbeno in bi bila vesela, ce bi imela kdaj druzbo med potovanji. Drugace 3ure z letalom ni problem zame, ker zr iz enga konca Moskve do drugega rabim z avtom vec kot 3ure zaradi stalne guzve🙂 ta vikend ne bom mogla, ker sem ze kupila karto za naslednji teden. Pridem v petek v Ljubljano, tako ds z veseljem sprejmem tvoje povabilo na kavico.
Jaz mislim, da v razvoju odnosa in v spoznavanju ni nujno, da se 2 osebi dobivata vsak teden na pijacki, veliko bolj pomembno je da imata podobni pogledi na svet, da uzivata v druzinju in medsebojnim razumevanju ko sta skupaj. Zelo veliko mojih prijateljic je porocenih ali pa imajo prijatelje v Sloveniji in niso imeli tezav pri spoznavanju. Ves, vcasih je vredno odstopiti od navadnih stereotipov, da spoznavanje mora potekati na pijackah najmanj 1xkrat tedensko, ce je ona iz Maribora ti si pa naprimer iz Kopra. Vcasih uporaba skype in emaila in sms je zelo dobro nadomestilo vsemu temu in se partnerja med spoznavanjem se bolj pogresata en drugega in ko se dobita 1xna mesec ali 1,5 mesca resnicno kvalitetno prezivita par tednov skupaj. Pac poznam take primere in so zelo dobre druzine. Odvisno od nacrtov. Nekateri pa se samo druzijo brez da bi ziveli skupaj..tako, kot si napisal in kot tudi meni trenutno bolj ustreza. Namrec naslednjo leto planiram novi projekt v svojem poslu in ne bi mogla skoz biti v tujini.
Razmisljam o tvojem pismu, ko si pisal da celo zivljenje sanjas o takih lepih zenskih slovanskih potezah, ko pa ti usoda to posilja, si polen dvomov. Cutim nezaupanje na tvoji strani, zato sem ti predlagala, da lahko poklices mojo prijateljico ki je v Sloveniji. Ona ti lahko veliko pove o nasih prijateljicah, ki so spoznale svoje sorodne duse preko interneta in so srecne in imajo krasen odnos s slovencami in srecne otroke. Jaz sicer ne nacrtujem vec rojevati otrok ker mislim da sem se ze dosti realizirala kot mamica:-) Lp J
Je rusinja ali slabo blefira in če, s kakšnimi nameni blefira?
Oglas je pa tak…
jelencica (40)
http://shrani.si/f/1C/11k/2Ed5fiC4/1/jelencica-9e7daebe-085f-.jpg
http://shrani.si/f/25/B8/2Hk8GEPB/jelencica-3-23255e37-37f.jpg
http://shrani.si/f/3b/L/2TCWQoAn/jelencica-2-b1e6d694-174.jpg
http://shrani.si/f/V/rW/2maq4I1N/jelencica-889ec177-9dcf-.jpg
Starost:
40
Spol:
Ženska
Iščem:
Moškega
Za:
Resno zvezo, Prijateljstvo,
Rojstni dan:
05.03.1973 – še 191 dni do rojstnega dne
Kraj bivanja:
LJUBLJANA
Izgled
Barva oči:
Modra
Barva las:
Blond
Višina:
165 cm
Tip postave:
Vitek
Poreklo:
Evropsko
Osebnost
Življenjski status:
Ločen
Otroci:
Jih že imam
Izobrazba:
Univ. študij/Magisterij
Vera:
Pravoslavec
Življenjski stil
Kultura:
Muzeji, Galerije, Gledališče, Branje, Etno, Film, Ples, Koncerti,
Glasba:
Klasika, Instrumentalna, Etno, Country, Reggae, Pop, Latino, Jazz, Dance, Soul, Oldies, Folk,
Prehrana:
Vsejedec
Kadilske navade:
Nekadilec
Pivske navade:
Alkohol pijem občasno, v družbi
Nakupovalne navade:
Kakor kdaj.,
O meni
Aktivnosti:
Sprehodi, Branje, Obisk gledališča, Ogled filma, Ples, Potovanja, Joga,
Nekaj o sebi:
sem mama dveh odraslih hčerk in sem polna neznosti in ljubezni, ki bi jo delila z resnim partnerjem
O želenem partnerju
Želim spoznati osebo:
obožuje drugačne zmenke, je resna v svojih namenih, obožuje idejo srečne družine, je prijazna, je zanimiva, se ukvarja s športom, je polna humorja,
Nekaj o partnerju:
iscem moskega mojega zivljenja, ki je dobrosrcen, zanesljiv, pozoren, samozavesten
Cilji
Prijatelji bi me opisali:
pristen/a, simpatičen/a, zanimiv/a, romantik, odličen/a poslušalec/ka, odprtega duha, inovativen/a, intelektualen/a, topel/a in prijazen/a, poln/a energije, teatralen/a,
Cilji:
najti moskega, ki zeli biti ljubljen in zna ljubiti………
Ta oglas predvidevam da si dobil v predal z pošto na eni strani za zmenkarije. To ni nič novega. Na ona-on, twoo in badoo je tega veliko. V ozadju so novodobni kriminalci katerih končni cilj je, da te prepričajo da jim pošlješ denar.
Oseba se na začetku predstavi kot oh in sploh ženska, ki bi rada spoznala tujca in bi zelooo rada prišla živeti v Slovenijo. Potem pa ti počasi skozi dopisovanje pove da ima majhno plačo. Ona bi zelooo rada prišla k tebi na obisk ampak, ker nima denarja za potovanje v Slovenijo, zahteva od tebe da ji pošlješ ali nakažeš na račun recimo 700 eur (haha).
Med samim dopisovanjem ti vseskozi pošilja neke slike lepotic, ki sploh niso od tega prevaranta/prevarantke s katerim si dopisuješ.
V google vtipkaj dating scammer in ti bo takoj vse razumljivo.
a ni smisel porabe € za traparije ☺ .. od britja nog, češplje, dišav, avtomobilov, stanovanj … ☺
zakaj nebi svojega težko prigaranega denarja namenil komu, ki ga zna izvabiti ☺
Na teh zmenkarsih portalih, vsaj ženske, dobivamo na kupe postov tujcev. Ponavadi Afričani, bliižnji vzhod, tudi bivša Yu. Vsem si izredno lepa, super in oh in sploh in bi se omožili s tabo. Vse poste vedno brišem, nikoli ne odgovarjam, osebek blokiram. Tega je ogromno. Ene spletne strani imajo vsaj to nastavljeno, da lahko nastaviš, da blokira tujce (no vsaj tiste, ki niso toliko iznadljivi, da bi napisali, da so iz Slovenije).
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/3b/L/2TCWQoAn/jelencica-2-b1e6d694-174.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/f/V/rW/2maq4I1N/jelencica-889ec177-9dcf-.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/f/25/B8/2Hk8GEPB/jelencica-3-23255e37-37f.jpg[/img]