Splash › Forum › Starševski čvek › Kaj je zdaj s ti visokimi računi za solarce? Kaj je zdaj s ti visokimi računi za solarce? Solar 06.02.2024 ob 06:14 zadnji odgovor 06.02.2024 ob 08:06 So samo reveži na poplavnem zaradi sušenja hiš dobili take nenormalne zneske na poračunih ali vsi lastniki soncnih elektrarn? Prijavi Iscem.in 06.02.2024 ob 08:06 zadnji odgovor 06.02.2024 ob 08:06 Iscem in iscem ampak ne najdem.. Vceraj sem na tv mimogrede ujela protozbe nad visokim poracunom za solarca. Je kje kak link? Hvala! Mi smo imeli visoko porabo in slabo pridelavo zaradi vremena pa smo dobili poracun 48eur. Placujemo 10 pavsala.. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.