Brezveze je sledeče: se rodiš, hodiš v vrtec, nato v osnovno šolo, pa srednjo šolo, se zaposliš v reporterski hiši in pri 24. letih odideš na bojišče kot vojni poročevalec, zato da potem živ zgoriš v avtomobilu. A ni to brezveze? Se vso mladost jebat, zato da pri 24. zgoriš do kosti.