Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kaj je za vas “brez veze”

kaj je za vas “brez veze”

Veliko stvari v življenju je brezveznih. Kaj je za vas brez veze?

Tale tema recimo. Pa vse stvari, o katerih ljudje meljejo in si razbijajo glavo, ne vedoč, da na te stvari nimajo vpliva.

Prepotentni moški (z velikimi avti) in majhnimi luleki 😀

Brezveze je sledeče: se rodiš, hodiš v vrtec, nato v osnovno šolo, pa srednjo šolo, se zaposliš v reporterski hiši in pri 24. letih odideš na bojišče kot vojni poročevalec, zato da potem živ zgoriš v avtomobilu. A ni to brezveze? Se vso mladost jebat, zato da pri 24. zgoriš do kosti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close