Kaj je to ženska ?
res je … bi jih morali na križ pribijati, kot so sad Marijinega telesa, da bi pridobile na vrednosti … Bog se usmili ljudi brez vere.[/quote]
Kva – jezusa se je zato pribilo na kriz, da bi zenske doble na vrednosti? bog se usmil useh, ki tko mislte :P[/quote]
tvojega dojemanja kar prebereš, se pa niti hudič ne more usmiliti ☺
tvojega dojemanja kar prebereš, se pa niti hudič ne more usmiliti ☺[/quote]
ful povrsno izrazanje, bi bil zlo svoh novinar :P[/quote]
novinarji so za mene poden družbe … manj od bretdomcev
novinarji so za mene poden družbe … manj od bretdomcev[/quote]
kot da me zanima, kmet![/quote]
drži … celo tako zagaman kmet sem, da sem se rodil na kmetiji ☺ — btw: a to veš, da je zelenjava, ki jo ješ zraste na dreku ☺ in da krave, ki dajejo Milka čokolado mulijo z gnojnico pošpricano travo ☺
kaj pa si ti, da vse kar napišem prebereš in komentiraš???
a se ti ne zdi, da že pretiravaš, ko drugi večer zaporedoma ne žuraš???
da me spet ne zašpecaš adminu, ti dam prav ☺
ampak tak potencial, prekipevajoč mladec … pa da ob tej uri vsaj dr.ka ne??? a čakaš, da bo mamica fraj? ☻
Forum je zaprt za komentiranje.