Kaj je to ženska ?
Ko sem se pred uro peljal po cesti in poslušal radio, je bila na VAL-u 202 neka pogovorna oddaja o glasbi in filozofiji … : Nietzsche je baje nekoč Wagnerja vprašal : “Kaj je to ženska ? On mu je sicer to odgovoril indirektno v obliki opere …
Naj bi bilo pa to vprašanje za 21. stoletje … kao ; ampak mislim da ga ne bodo rešili niti mnogo kasneje …
Kaj je torej ženska ???
Zakaj se kar naprej vrstijo teme: “Kaj je ženska?2, “Kaj si ženska želi?”, pa kakšne so ženske v tej in oni ligi…? S temi temami prav razkazujete svojo podrejenost ženski in obsedenost z vprašanji njenih želja, da bi jim lahko uspešno služili. Ni čudno, da se norčujejo iz tepcev, ki so pripravljeni ustreči vsaki njihovi muhi. Kdaj se pa one javno sprašujejo o moških, njihovih željah in potrebah? A res nimate nobenega samospoštovanja? Koga brigajo njihove neskončne želje? Babšeta polna želja in zahtev so perspektiva obupa za fehtarje podložniške mentalitete. Za to pasmo “moških” so pa tovrstne teme najbrž res poučne in priporočljive, da bodo znali nekoč streči svojim zlovoljnim gospodaricam.
twelve+ pointz
ker so revšeta in niti sebe ne sovražijo dovolj, da bi druge odrešili svoje prisotnosti … skratka sami nepopolneži, Izmeti, ausšusi ☺
Zato, ker je človek ob vsej tej poplavi informacij in pranju možganov preko medijev, izgubil stik s sabo ter pozabil nase in na svoje resnične potrebe.
In ob vsej tej zmaterializirani in zmedeni družbi spet iščemo poti do sebe ter spoznanja kako in na kakšen način zadovoljiti svoje resnične potrebe. Da bomo zadovoljni in sposobni živeti drug z drugim…..
Zato, ker je človek ob vsej tej poplavi informacij in pranju možganov preko medijev, izgubil stik s sabo ter pozabil nase in na svoje resnične potrebe.
In ob vsej tej zmaterializirani in zmedeni družbi spet iščemo poti do sebe ter spoznanja kako in na kakšen način zadovoljiti svoje resnične potrebe. Da bomo zadovoljni in sposobni živeti drug z drugim…..[/quote]
ne človek … ovce, teleta,… Ljudje še vedno vemo za kaj gre in kako se živi.
Pa za to ni kriva ne potrošnja, globalizacija, ozonske luknje, najdeni nezemljani, …
je pa res, da v sistemu izobrževanja manjka predmet na temo: Nič ni gotovega razen smrti in davkov – davčni dolg mora biti plačan sicer se deduje.
Fotrov sine, občudujem tvojo vztrajnost, a dosegel boš kontraefekt, Pišem ti iz lastnih izkušenj. Fehtarji te bodo zasovražili, obtoževali te bodo, da si ne vem kaj, ekr širiš tako ideologijo in še bolj lazili babam v rit, obenem pa jih sovražili. Ta mazohizem povprečnega moškega je strašen in neozdravljiv. To je ta šank mentaliteta, sej nekaj frajerišijo, dejansko pa samo gledajo, kako bi ustregli babam.
vi, ki se greste odnose fant – fant teh problemov nimate, anede … vi imate problem, ker se tipi preganjamo za babnicami, namesto, da bi ga tebi vlekli in nastavljali.
Jaooo, kam gre ta svet?! Prave babe ste ratali! Prav v vsaki temi se spljuvate med sabo.
Torej, kje najti pravega moškega? V Zojini omari. Očitno. :))))))))))))
WYWH tebi pa tole;
Ob ženski si želiš biti Moški.
z veseljem, ker je TO moj smisel – se potrudim do zadnjega atoma sebe — bi mi dopustila?[/quote]
Hmmm, torej si samo za enkratno uporabo? 😉
Forum je zaprt za komentiranje.