Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj je narobe z oglasi na MŽ čveku?

Kaj je narobe z oglasi na MŽ čveku?


smo ga prepustili ženski “obravnavi” …
btw: a se ti je dobro izkazal … kot vsem ostalim, ker pripomb pa ni dobil ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tip je zaje*ant in je tako tudi zastavil temo, pri njej smo se pa ustrašili, za njeno dobro, kako je pristopila k tako resni stvari……. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


To pomeni, da si ti obupan, ker nisi sposoben dobit resne parterke v reali (kot da imaš lahko resnega partnerja v virtuali). :)) Saj potem pa ni čudno, da druge označuješ enako. Zdaj boš pa rekel, da si tega sposoben, ampak si ne želiš a ne. No, tudi ta, ki je objavila oglas, lahko dobi spolnega partnerja v reali, ampak si tega ne želi, pač pa si želi nekaj bolj resnega, še kaj zraven tega, nekaj bolj zahtevnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mah tle majo vsi čist preveč prostega časa, da potem lahko pošljejo tok prispevkov na dan. Da mi pa potem eden tak napiše, da pogosto menja ženske pa da je mel že več kot 30 partnerjev se pa človek samo še čudi.

Bodte vsaj mal realni p**** kdo vam bo vse to verjel ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


sine na križu … odpuščam mu, res ne ve kaj dela in tipka ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

očitno eni res vsak dan otepate kislo zelje in vam je je nepredstavljivo če ima kdo na meniju pečenko

Glede na to, da se občasno le tudi ti tu oglašaš, bi sklepal, da zelo neredno hodiš po recepte.[/quote]

jaz sem razvil zelo ucinkovit filter kako narediti ta forum prebavljiv in celo zanimiv: prebiram vecinoma samo poste, ki jih pisejo neregistrirane osebe. To so osebe, ki obcasno pridejo sem in napisejo kaj zanimivega, koristnega. Poste registriranih uporabnikov ne berem, s tem se izognem vsem tem prav duhomornemu nakladanju in pametovanju v neskoncnost.

Misliš, da registrirani uporabniki ne morejo pisat na “neregistriran” način? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne pozabimo, da obstajajo redni forumaši, ki se v vsako temo podpišejo z drugačnim nickom 😀

Ne pozabimo, da obstajajo redni forumaši, ki se v vsako temo podpišejo z drugačnim nickom :D[/quote]
Težava je edino, ker še ni “razvitega filtra” za take. No, Robi ga ima. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tip je zaje*ant in je tako tudi zastavil temo, pri njej smo se pa ustrašili, za njeno dobro, kako je pristopila k tako resni stvari……. ;)[/quote]

Dober poskus. Vseeno mislim, da je moja teorija verjetnejša. 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Tip je zaje*ant in je tako tudi zastavil temo, pri njej smo se pa ustrašili, za njeno dobro, kako je pristopila k tako resni stvari……. ;)[/quote]Dober poskus. Vseeno mislim, da je moja teorija verjetnejša. :)[/quote]Misliš, da je spolna segregacija botrovala temu?
Mogoče je bila pa samo moška želja zaščitit “nebogljeno” 30+ letnico…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ta tip je že ene 6-krat pustil tukaj isti oglas. Ponavadi so ga razcefrale aleksandra and company.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


To pomeni, da si ti obupan, ker nisi sposoben dobit resne parterke v reali (kot da imaš lahko resnega partnerja v virtuali). :)) Saj potem pa ni čudno, da druge označuješ enako. Zdaj boš pa rekel, da si tega sposoben, ampak si ne želiš a ne. No, tudi ta, ki je objavila oglas, lahko dobi spolnega partnerja v reali, ampak si tega ne želi, pač pa si želi nekaj bolj resnega, še kaj zraven tega, nekaj bolj zahtevnega.[/quote]

Marko, tak moški, kot si ga želi ona, ne išče ženske na tak način, kot ona išče moškega. To je razlog, da ni verjetnosti, da bi se našla.


To pomeni, da si ti obupan, ker nisi sposoben dobit resne parterke v reali (kot da imaš lahko resnega partnerja v virtuali). :)) Saj potem pa ni čudno, da druge označuješ enako. Zdaj boš pa rekel, da si tega sposoben, ampak si ne želiš a ne. No, tudi ta, ki je objavila oglas, lahko dobi spolnega partnerja v reali, ampak si tega ne želi, pač pa si želi nekaj bolj resnega, še kaj zraven tega, nekaj bolj zahtevnega.[/quote]

Marko, tak moški, kot si ga želi ona, ne išče ženske na tak način, kot ona išče moškega. To je razlog, da ni verjetnosti, da bi se našla.[/quote]
No zdaj se zdi, kot da ti bolje veš, kakšnega moškega ona išče, kot pa ona sama? Ga bo pa menda že prepoznala, če ji je všeč ali pa ne. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Omg…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close