kaj če gori..?
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kaj če gori..?
na avtomobilizmu se nihče ne oglasi, pa mi boste mogoče znali tukaj pomagat, da ne hodim takoj do mehanika ker se sama zal ne spoznam kaj preveč.
Zjutraj sem opazla da se mi je prižgal en izmed znakov na armaturni plošči, v oklepaju je krog v njem pa klicaj.
Mi lahko kdo pove kaj to pomeni?
lp
Ta znak pomeni “ročna zavora” …. lahko da primanjkuje zavornega olja, ali da so obrabljene ploščice …
Miro
Aja … obisk pri mehaniku je obvezen.
Lahko pa enostavno ročno sprostiš. 🙂
:))))
..malo za šalo, malo zares….če pa lučka še gori…pol pa k dohtarju:))
ma ročna je dobro spuščena, tako da dvomim da je to. res pa da je lahko kot je rekel miro77 zavorno olje ali ploščice
Ne, ne gre za zavorno olje, še enkrat poizkusi sprostiti ročno, kot so ti že svetovali.
No pri meni je bil nivo zavornega olja izredno nizek, zato je gorela lučka za ročno zavoro. Naj omenim da sem imel ročno spuščeno :)))
ma za ročno imam drugo “lučko”. al sta dve potem?:) res ne vem
Pri meni se je en klicaj prizgal, ko se mi je pokvarila luc; Preveri luci…
včasih pa tud pomaga če pogledaš v tako knjigico z naslovom: NAVODILA……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Premalo olja. Pri nas isti problem prejšnji teden.
nisi prav strašno pametna, če ne bi prebrala da knjigice z NAVODILI žal nimam
Erči, ampak tega do zdaj še nisi omenila, da nimaš navodil. 🙂
ups, potem sem pa to povedala na “avtomobilizmu”:) se opravičujem
Forum je zaprt za komentiranje.