Jaz se čudim, da je tako veliko ljudi sploh v zvezi. :)[/quote]
V vezo it pa res ni noben problem, samo poseksas se in za vecino je to ze to 😀 Z vsem ostalim se pa ukvarjajo ko jim zacne voda v grlo tect. Ljudje se preveckrat odlocajo na podlagi obcutkov in nic treznosti.