Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj bi, če bi…

Kaj bi, če bi…

Če bi mu jih SAMO jaz mazala, bi mu jih tudi oprala… se razume :))))[/quote]Aha tu smo torej….
Treba jo je pripravit do tega, da ti jih zamaže, potem bo tudi z veseljem prala…… :)))))[/quote]

Ja, saj tukaj ni nobene znanosti, je veselje ali pa ga ni.:)


Saj na začetku je vsaka oseba prava. Z nepravo ne greš skupaj živet. Pa tudi, ko pride do varanja je ta oseba še vedno ta prava. Če ne bi bila, bi jo zapustil.[/quote]Zapustiš jo zaradi nje ali zaradi sebe 😉

Sam sem mnenja, da je odločitev biti zvest ali ne odločitev lastne izbire ni toliko odvisna od partnerja, vsaj ne bi smela bit pri “normalni” osebi. Ravno tako kot je ljubezen lastna izbira ups vzdrževanje ljubezni je lastna izbira.


Saj na začetku je vsaka oseba prava. Z nepravo ne greš skupaj živet. Pa tudi, ko pride do varanja je ta oseba še vedno ta prava. Če ne bi bila, bi jo zapustil.[/quote]Zapustiš jo zaradi nje ali zaradi sebe 😉

Sam sem mnenja, da je odločitev biti zvest ali ne odločitev lastne izbire ni toliko odvisna od partnerja, vsaj ne bi smela bit pri “normalni” osebi. Ravno tako kot je ljubezen lastna izbira ups vzdrževanje ljubezni je lastna izbira.[/quote]

Seveda je lastna izbira, a na našo izbiro vsekakor vpliva tudi druga oseba. Pa saj veš (predvidevam po tvoji kilometrini), da sta za uspešen odnos vedno potrebna dva in ne le odličitev in izbira enega izmed dveh. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joj, enkrat je tudi meni en moški to rekel. Pa ne vem, a naj to vzamem kot kompliment ali ne. :))[/quote]

Čist odvisno. Jaz sem pač bolj staromodna in, če bi me moški zaprosil, bi bila trdno prepričana, da me je zato, ker me ima rad, ker me spoštuje, ker…. Ne pa zato, da bi mu kuhala in prala ustrane gate.:)[/quote]
Se strinjam…Vendar ljubezen ni brezpogojna in vključuje ogromno pogojev. Za marsikaterega moškega tudi to, da mu pereš in kuhaš.
Tako kot imate ženske veliko pogojev, da dobite občutek, da vas ima moški rad in vas spoštuje.

Robi, a misliš, da to ni mogoče v eni in isti osebi??????? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Saj na začetku je vsaka oseba prava. Z nepravo ne greš skupaj živet. Pa tudi, ko pride do varanja je ta oseba še vedno ta prava. Če ne bi bila, bi jo zapustil.[/quote]Zapustiš jo zaradi nje ali zaradi sebe 😉

Sam sem mnenja, da je odločitev biti zvest ali ne odločitev lastne izbire ni toliko odvisna od partnerja, vsaj ne bi smela bit pri “normalni” osebi. Ravno tako kot je ljubezen lastna izbira ups vzdrževanje ljubezni je lastna izbira.[/quote]
Seveda zaradi sebe. Kot tudi začneš nek odnos zaradi sebe.
Razlog je vedno v nas. V odnosu se le prebujajo določeni občutki in vzgibi, ki jih doživljamo, ko smo z nekom v odnosu.

Mi smo pravzaprav pri svojih izbirah zelo omejeni. Ponavadi se le odločimo na podlagi nekega znanja, kako se bomo odzvali na svoje občutke. Se trudimo na podlagi izkušenj, manipulirati z občutki tako, da izbiramo takšne situacije, kjer ne bi čutili negativnih občutkov. Ljubezen ni lastna zavestna izbira. Ne gre se za izbiro, ampak za realizacijo tega, kar smo. Kar smo, pa ni naša izbira.
Se le soočamo s tem, kar smo. In ozaveščamo, če smo spretni. 🙂

Robi, a misliš, da to ni mogoče v eni in isti osebi??????? :)[/quote]
No ja…Bi se dalo improvizirati….Če te žena preseneti s predpasnikom, potem veš, da bo nekaj dobrega za kosilo..Če pa v kakšni minici in spodaj brez, pa se že veseliš deserta. :))))

Ampak nekatere očitno menijo, da je kuhanje in pranje gat višek izkazovanja ljubezni in spoštovanja do partnerja.

Zapustiš jo zaradi nje ali zaradi sebe 😉

Sam sem mnenja, da je odločitev biti zvest ali ne odločitev lastne izbire ni toliko odvisna od partnerja, vsaj ne bi smela bit pri “normalni” osebi. Ravno tako kot je ljubezen lastna izbira ups vzdrževanje ljubezni je lastna izbira.[/quote]
Seveda zaradi sebe. Kot tudi začneš nek odnos zaradi sebe.
Razlog je vedno v nas. V odnosu se le prebujajo določeni občutki in vzgibi, ki jih doživljamo, ko smo z nekom v odnosu.

Mi smo pravzaprav pri svojih izbirah zelo omejeni. Ponavadi se le odločimo na podlagi nekega znanja, kako se bomo odzvali na svoje občutke. Se trudimo na podlagi izkušenj, manipulirati z občutki tako, da izbiramo takšne situacije, kjer ne bi čutili negativnih občutkov. Ljubezen ni lastna zavestna izbira. Ne gre se za izbiro, ampak za realizacijo tega, kar smo. Kar smo, pa ni naša izbira.
Se le soočamo s tem, kar smo. In ozaveščamo, če smo spretni. :)[/quote]No se mi je zdelo, da sam nisem nič kriv…… 😉 :))))

Jaz pa mislim, da je lastna izbira drugače bi ob prvem neuspehu že vse obesil na klin in našel “bolj primerno”…. za kolk časa sicer ne vem, ampak bilo bi mi lepše…..cccccc

Zapustiš jo zaradi nje ali zaradi sebe 😉

Sam sem mnenja, da je odločitev biti zvest ali ne odločitev lastne izbire ni toliko odvisna od partnerja, vsaj ne bi smela bit pri “normalni” osebi. Ravno tako kot je ljubezen lastna izbira ups vzdrževanje ljubezni je lastna izbira.[/quote]

Seveda je lastna izbira, a na našo izbiro vsekakor vpliva tudi druga oseba. Pa saj veš (predvidevam po tvoji kilometrini), da sta za uspešen odnos vedno potrebna dva in ne le odličitev in izbira enega izmed dveh. :)[/quote]

Good point!!!

Hmmm…. ko berem tole… ugotavljam, da je to pranje gat in kuhanje res neka specialna usmerjenost! :))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ampak nekatere očitno menijo, da je kuhanje in pranje gat višek izkazovanja ljubezni in spoštovanja do partnerja.[/quote]

A tudi takšne da so? Tega nea vem… 🙂 a Boom ti to iz lastnih izkušenj ali zopet samo teorijo povzemaš? :)))

Robi, a misliš, da to ni mogoče v eni in isti osebi??????? :)[/quote]

Robi strogo loči, ena je za seksat, druga za kuhat in prat :))))

p.s.
japkica ne morš vse v en koš metat.:)


To vam samo moški pihamo na dušo, da boste z večjim veseljem opravljale svojo specialnost. :)))


Seveda ne. Če bi lahko, ne bi imeli raznih specialistov. 🙂

Žarnico na avtu zna skoraj vsak zamenjati, pa še zaradi tega ni avtomehanik. 🙂

Ampak nekatere očitno menijo, da je kuhanje in pranje gat višek izkazovanja ljubezni in spoštovanja do partnerja.[/quote]

A tudi takšne da so? Tega nea vem… 🙂 a Boom ti to iz lastnih izkušenj ali zopet samo teorijo povzemaš? :)))[/quote]

Sklepam predvsem po izjavah v primeru varanja tipa: “ti mu pa kuhaš in pereš”. :-)))


Če bi bila lastna izbira, bi že ob prvem neuspehu vse obesil na klin. Ker pa ni, pa te priučeni vzorci držijo v neki pat poziciji, ker imaš v svoji podzavesti sliko o tem, da neuspeh, še ni razlog za končanje veze.
Tako, kot ima neka ženska v sebi prepričanje, da jo ima moški še vseeno rad, pa čeprav jo tepe.

Robi, a misliš, da to ni mogoče v eni in isti osebi??????? :)[/quote]

Robi strogo loči, ena je za seksat, druga za kuhat in prat :))))

p.s.
japkica ne morš vse v en koš metat.:)[/quote]

Mogoče je pa to napaka! če pričakuješ, da je ženska laho ali eno ali drugo, tudi takšno dobiš. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A tudi takšne da so? Tega nea vem… 🙂 a Boom ti to iz lastnih izkušenj ali zopet samo teorijo povzemaš? :)))[/quote]

Sklepam predvsem po izjavah v primeru varanja tipa: “ti mu pa kuhaš in pereš”. :-)))[/quote]

A sklepaš? Sem se že ustrašla, da si ubošček sam kaj takšnega doživel.:))))

Jaz mu perem, če si SAMO pri meni gate umaže in kuham, če ob meni postane lačen.:)

Sklepam predvsem po izjavah v primeru varanja tipa: “ti mu pa kuhaš in pereš”. :-)))[/quote]

A sklepaš? Sem se že ustrašla, da si ubošček sam kaj takšnega doživel.:))))

Jaz mu perem, če si SAMO pri meni gate umaže in kuham, če ob meni postane lačen.:)[/quote]

Bibitka, če bi bila moja, bi ti same zrezke delal s pire krompirjem in zeleno solato, da bi mi potem z zadovoljstvom prala usrane gate! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A če bi prišel lačen in onečeden iz službe ali pa iz rekreacije, bi si moral pa sam kuhat in gate prat? :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Z veseljem bi ti jih prala, če bi “oba” dela dobro “in samo pri meni” dobro opravil.:)))

A če bi prišel lačen in onečeden iz službe ali pa iz rekreacije, bi si moral pa sam kuhat in gate prat? :)))))[/quote]

japkica ne spreobračaj, ko dobro veš, kaj mislim.:)))))))))))))))

Z veseljem bi ti jih prala, če bi “oba” dela dobro “in samo pri meni” dobro opravil.:)))[/quote]

ta dobro je odveč… ostalo pa tako kot je 🙂

Z veseljem bi ti jih prala, če bi “oba” dela dobro “in samo pri meni” dobro opravil.:)))[/quote]

Bibitka, če imaš rada zrezke, potem nisi zahteven človek. To se vidi iz prehranjevanja, ker to je simpl za pripravit. haha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A če bi prišel lačen in onečeden iz službe ali pa iz rekreacije, bi si moral pa sam kuhat in gate prat? :)))))[/quote]

japkica ne spreobračaj, ko dobro veš, kaj mislim.:)))))))))))))))[/quote]

Jah vprašam. Deluješ prijazno… da ne bi potem štrika zategovala… Hahahahaha.
No, zdaj sem se pa na nekoga spomnila. :)))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close