K sosedi hodi moški ko staršev ni
Mula stara okrog 25, starša sta šla v toplice, vsak dan se za kakšni dve uri tja pripelje malo starejši mulec okrog 30 z motorjem. Opazim da je prepoten ko pride nazaj, kljub temu da vidim da klima laufa. Verjetno se onegavita. To bi bila starša razočarana! Res je da ko mačeke ni doma, miši plešejo!
Mula stara okrog 25, starša sta šla v toplice, vsak dan se za kakšni dve uri tja pripelje malo starejši mulec okrog 30 z motorjem. Opazim da je prepoten ko pride nazaj, kljub temu da vidim da klima laufa. Verjetno se onegavita. To bi bila starša razočarana! Res je da ko mačeke ni doma, miši plešejo!
PA WTF, folk kaj je z vami, da hodite s takimi bolanimi štorijami ven??? Kaj je to? Ljubosumje!? Saj ni stara 13 let, da se lahko vtikate v NJENO življenje??? JOJ groza me je, da bi imel take sosede!!!
nora soseda, 28.08.2024 ob 12:27
Mula stara okrog 25, starša sta šla v toplice, vsak dan se za kakšni dve uri tja pripelje malo starejši mulec okrog 30 z motorjem. Opazim da je prepoten ko pride nazaj, kljub temu da vidim da klima laufa. Verjetno se onegavita. To bi bila starša razočarana! Res je da ko mačeke ni doma, miši plešejo!
Ja, očitno nočeta imeti grupiča s starši, a ne?
Kaj pa tebe muči? Da nimaš klime? Ali da ti je sosedova mula speljala motorista?
Ja super da ne oprezaš samo online za ljudmi, ki jih sploh ne poznaš in se z njimi ukvarjaš. Super da se še s sosedi. Jih vsaj kao poznaš. Res fajn. Tako fletno življenje imaš da ti ga vsi zavidajo 😀 Čepiš pred oknom al pa pred ekranom. Zadetek na loto. Verjetno te bodo za ekranom al pa na okenski polici z roko v gatah najdli čez par desetletij na pol preparelega že. K k mamice k tee rihta več ne bo….nihče sploh vedel ne bo da obstajaš dokler ne bodo začele podgane letat po vasi iz tvoje bajte 😀
Lepo , če je 25 letna punca in trideset letni fant pa , če sta še pridna lahko nastane zelo lepa družina . Avtorica ti pa se brigaj zase in ne za mlado sosedo. Vsak normalen starš , z godno hčerko je lahko vesel dobrega zeta . Jaz sem se pred več kot 30 leti k moji vozil od začetka z kolesom , da sem prišel čimbolj tiho .
Forum je zaprt za komentiranje.