joj ta fizična privlačnost
to, da ga dojemaš kot ” ubogega mucka “, namesto, da bi se zavedala, da je ubogi mucek tvoj mož, mi dokazuje, da tvoj mož nima sreče, ker te je oženu in molim zanj, da se loči, ali pa takoj nekako zve , da se tvojemu mednožju smili nek potrebni tip, ki bo čez eno leto ob tem času prdnu ob spominu nate, ko bo v drugi…
tvoj mož, naj mu NArava da modrosti, naj te odpika ČIMPREJ. AMEN.
Kot so ti že predhodnice napisale…..pazi,da ne bo šlo predaleč….Sem bila na istem kot ti…..Sva se kurila in kurila, na koncu je pa blo kar je blo…..Še danes ga nisem prebolela,tudi on mene ne,čeprav imam jaz družino,on pa stalno punco….U glavnem iz tega,da ti pašejo različne pozornosti lahko nastane huda pizdarija…..
bravo…kako so nekatere ženske nesigurne..prav graozno mi je..ko slišim take bedarije..joooj,kok se pustite izkoriščati into msamo mzato ker ste tako zelo nesamozavestne..počutite se manjvredne,neprivlačne….SPET PONAVLJAM VSE JE V GLAVI..LAHKO POSTABEŠ LEPOTICA ALI PA NEOPAŽENO ŽENŠČE…VSE TO DOSEŽEŠ ZGOLJ INLE Z ENERGIJO UNIVERSUMA..da veš kdo si kaj si..potem bodo vsi tvoji a jih ne bošželela ….pa ne za 1 noč…verjeti??odloćitev je popolnoma VAŠA..
Forum je zaprt za komentiranje.