Jebeštrga
To je zelo dober znak …
Folk je zakapiral, da so tule izgubili in zapravili preveč svojega dragocenega in koristnega časa.
Danes crkuje MON …
Jutri bo crknil Facebook …
Pojutrišnjem Twitter …
Sledi You tube …
In končno se bo stegnil cel internet …
Ljudje bodo tudi množično začeli metati mobitele v Ljubljanico in Savo …
Še je upanje …
Dobro je to, da ni point v nastopaštvu in scenskih nastopih, kar je marsikdo že skapiral. Folk naj bo obseden z zdravim adrenalinom, ne pa da nabira kondicijo z metanjem polen in tekmovanjem kdo je boljši. Saj ni treba, da vse ugasne, samo pristopi so lahko različni. Upanje se ne začne z rušitvijo, ampak nadgradnjami (predvsem v glavi).
Saj tisto moje je bilo mišljeno bolj za štos – ampak nekateri nastopači bi se skulirali in ozdravili svoje odvisnosti od socialno-internetnih bergel le na tak način, ker upgrade svojega mentalnega softwera sicer ne bodo nikoli izvedli …[/quote]
Ljudi ničesar ne naučiš, če jim vzameš “bistvo”. Ljudi ne moreš spremeniti. Lahko pa deliš svoj pogled in morda kdo, kdaj začne razmišljati še v katero drugo smer in odvrže plahutnice. Sem pristaš mehkega pristopa, ničesar na silo in za vsako ceno. Včasih je potreben le čas.
🙂 Dolgcajt bi bil…
In potem se ti ne bi bilo treba ničesar držati, ker bi živel prevel lahkotno, lagodno, neobremenjeno, ker bi izpuhteli vsi izzivi. S tem, ko se odločiš, da pustiš živeti, se za to odločaš vsak dan posebej, ker ne moreš vedno predvideti vseh mogočih situacij. Vedno si lahko še presenečen nad sabo, nad drugimi, nad okolico.
Forum je zaprt za komentiranje.