Najdi forum

Je…

Pohota res takšen greh kot ga večina želi prikazati? zakaj se ženske zgražajo nad pohoto, poveličujeo pa čutnost? mar ni to druga stran istega kovanca? če smo iskreni je Pohota gonilna sila človeške zgodovine, z roko v roki z bogastvom, ….
vedno znova me fascinirajo žesnke, pravzaprav me sili na smeh, ko vse krepostne med večerjo govorijo o čutnosti, o ljubezni, …po pol ure v postelji pa popustijo zavore in se spremnijo v seksualne furije brez zavor, nič jim ni sveto, nič prepovedano, vse je dovoljeno, pridejo trenutki ko je mene pošteno sram zaradi njihovega obnašanja, ampak si mislim, pa dobro …..take so v resnici, pristne in nezlagane …gole…..eh ženske ženske, preprosto vas je imeti rad..


Sram te je, da počneš vse tisto kar si “sexualne furije” zaželijo????
Torej opravi z roko, pa luč ugasni!!
Ajajajajajaja, koliko si star?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Paco, malo vdihni in počasi preberi kar sem napisal…potem pa bova naprej

Za moške: v resničnem življenju ženske redko naletimo na res pohotne, čutne moške, ki imajo občutek za žensko telo in dušo in so preprosto rojeni za seks. Moški se precenjujete.

Za moške: v resničnem življenju ženske redko naletimo na res pohotne, čutne moške, ki imajo občutek za žensko telo in dušo in so preprosto rojeni za seks. Moški se precenjujete.[/quote]
zato pa je doggy pred TV ob solzavih nadaljevankah “zakon”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Vprašanje ostaja isto!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pa je spet ena povedala resnico. Res pa je tudi, da si ponavadi spolno zavrti, štorasti in neizkušeni moški iščejo sebi podobne ženske. In potem v bistvu niti nikoli ne izvedo, kako zanič so v resnici.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pa je spet ena povedala resnico. Res pa je tudi, da si ponavadi spolno zavrti, štorasti in neizkušeni moški iščejo sebi podobne ženske. In potem v bistvu niti nikoli ne izvedo, kako zanič so v resnici.[/quote]
Kako veš, da nisi ti med njimi? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ker me je sprobalo že več žensk. In če ti več žensk reče, da nisi slab, bo že nekaj na tem, najbrž.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Tudi, če so vse neizkušene in tebi podobne?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa če so to rekle, ker so te hotele le potolažiti?? :)))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A to je kompliment? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Raje ne bi slišala ničesar, kakor da bi mi kdo rekel “nisi slaba” oz raje slišim oreng kritiko; navsezadnje vedno štejejo izključno pozitivni pridevniki z “naj+”.

Nisi slab je rezervirano za vse tisto, kar vemo, da to ni to pa vendar ni primerno biti tiho; le kdo se s tem zna/zmore zadovoljiti???? Le kdo??

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Vprašanje ostaja isto!![/quote]
ni druge, tudi jaz vztrajam pri svojem..


V pol ure pa res ne moreš spoznati človeka. 🙂

Pa praviš, da se veliko ukvarjaš z obupanimi ženskami…..Takšne pa imajo nizka merila. In so zadovoljne že z majhnimi pozornostmi.


Tudi, če so vse neizkušene in tebi podobne?[/quote]

Ne bučman, kaj tebi je treba vse narisat. mene neizkušene ženske ne zanimajo, mene zanimajo samo take, ki so menjale že veliko moških. neizkušene zanimajo tebe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Za moške: v resničnem življenju ženske redko naletimo na res pohotne, čutne moške, ki imajo občutek za žensko telo in dušo in so preprosto rojeni za seks. Moški se precenjujete.[/quote]
na podlagi izkušen bi rekel takole, žesnke si želite pohotnih moških, žal se pa pri svojih partnerjih le redke znajo znebiti občutka sramu in se pokazati kakšne ste v resnici, zato se krivate za floskulami čutnosti, če ženska reče, da si želi čutnega seksa, to dobesedno pomeni, dej me pof… jebemti…spider kot ljubitel Bukowskega, prdvidevam tudi Millerja dobro ve o čem je govora


Tudi, če so vse neizkušene in tebi podobne?[/quote]

Ne bučman, kaj tebi je treba vse narisat. mene neizkušene ženske ne zanimajo, mene zanimajo samo take, ki so menjale že veliko moških. neizkušene zanimajo tebe.[/quote]
Biti le izkušen pa očitno ni dovolj oziroma enako biti zadovoljen. Raje sem neizkušen in zadovoljen, kot pa izkušen in nezadovoljen. Sicer pa zase mislim, da sem izkušen in zadovoljen ne glede na tvoje mnenje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa pol sploh sitnariš tudi v tej temi, v čem te je moj komentar tako zbodel, da si s enašel v njem in čutil dolžnega replicirati? Tako srečen, zadovoljen sam s sabo…a vtakneš pa svoj nos čisto v vsako repliko “zgubljenega” Spiderja..čutiš se dolžnega s svojimi umazanimi čevlji potacat vsak moj post…ni to zanimivo..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

“Zbodel” me je tvoj črnogled pogled na svet, ki se tebi seveda zdi realen. Uživam pa v repliciranju tvojih sporočil, ker so pogosto čisto nasprotje mojih prepričanj. Nič ne tacam po tvojih, samo svoje položim zraven tvojih. 🙂 Saj tvoji so ostali še nedotaknjeni, poglej gor. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moj pogled je realen. Kljub svojemu črnogledemu pogledu na svet, kot mu praviš ti, si upam trditi, živim precej kvalitetnejše življenje od tebe. Ampak Marko, jaz nimam plašnic in si zato ne domišljam, da je življenje lepo. Ti pa. Dalje v tem smislu tu ne msilim razglabljat, kot majhen otrok si, pograbiš neko temo in se hočeš v vsaki debati o njej pogovarjat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz si nič ne domišljam, meni preprosto življenje je lepo. Če si pa po tvoje le domišljam, da je lepo, potem si pa tudi ti domišljaš, da je tebi lepo. Kaj si potem storil? :))
Imam vse, kar rabim. Če ti živiš lepše od mene, jaz nimam nič manj in sem lahko samo vesel zate. Le nisi me najbolj prepričal, pa saj to niti ni pomembno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če imaš vse kar rabiš in si zadovoljen sam s sabo, pa bodi že enkrat normalen, nehaj se obnašat kot en otrok in spraševat butasta vprašanja v vseh temah, ob vsaki priložnosti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close