Je zaljubljen?
Ti se kar lepo dol dajej, dokler otroc ne odrastejo. Možakar te bo lepo čakal, dokler ne umre, saj si napisala, da je dost starejši od tebe. Itak je že za mlajše modele(moške), težko normalen sex dobit, kaj šele starejše, če nimajo keša ne vem kolk na lagerju. Zarad tega se ni treba ločevat, volk sit pa ovca cela. Pust ti te jebe, ki ti takoj svetujejo da se takoj ločiš.
Forum je zaprt za komentiranje.