Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je zaljubljen?

Je zaljubljen?

hahaaaa za izražanje mogoče res nimam občutka, ampak lažem pa ne no :))

hvala vsem za odgovore… vem,da ni in je le prevarant.vesela sem,da sem to spoznala precej zgodaj. vse najlepše v življenju vam vsem želim 🙂

Ti se kar lepo dol dajej, dokler otroc ne odrastejo. Možakar te bo lepo čakal, dokler ne umre, saj si napisala, da je dost starejši od tebe. Itak je že za mlajše modele(moške), težko normalen sex dobit, kaj šele starejše, če nimajo keša ne vem kolk na lagerju. Zarad tega se ni treba ločevat, volk sit pa ovca cela. Pust ti te jebe, ki ti takoj svetujejo da se takoj ločiš.

Punca, loči se, zakaj vztrajaš v nesrečnem zakonu, zakaj??? da lahko doma pedenaš nesposobnega dedca?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close