Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je ta forum zbirališče posebnežev?

Je ta forum zbirališče posebnežev?

Avtor in njegov komentator sta glavni faci tega foruma…


Ti imaš pa očitno hude težave s spominom. Sam si napisal moj vzdevek zraven, potem se pa čudiš, ko se je še moj komentar pojavil vmes.

komedija lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

http://med.over.net/forum5/search.php?124,search=,author=sadni,page=1,match_type=USER_ID,match_dates=0,match_forum=ALL,match_threads=0

Zenske pa skromne in si zelijo samo normalnega deca 🙂
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8282734,page=2

Sej je itak vsak po svoje poseben, ce pa nisi si pa cuden : )


S tem si se pa izdal zdej. Še včeraj, ali predvčerešnjem, je nekdo napisal, da išče moje komentarje prek brskalnika. Torej si to ti, tokrat pod drugim vzdevkom :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Točno tako. 🙂

Si mislite, kakšen dolgcajt bi bil, če bi se tukaj zbirali ne(posebneži) 🙂

Ta posebnost vsakega posameznika tukaj na forumu, pa daje “čar” temo forumu.:))))

Ja Bibita ti si se posebej posebna haha 😀

Zanimivo, samo en od tistih, ki trdite, da ni napisal vseh, je nekoga omenil po imenu!
Če sem slabo preštej, se opravičujem.
Kaj si mislim o takih komentatorjih nočete vedeti!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ja, hvala no, si me potolažil, ker zgoraj nisem bila omenjena . :))

a že lahko užgem … al počakam na dtran 2. ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti kar daj, nič čakat … cagav dedc ni še nikol pri ženski ležal. :))))

emmm … pojma nima zakaj bi pri kakšni sploh ležal
še seks v “žlički” ni ležanje pri

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

emmm … pojma nima zakaj bi pri kakšni sploh ležal
še seks v “žlički” ni ležanje pri ♥[/quote]

“Ležanje” je bilo mišljeno samo v prispodobi.:) Tako, da nič ti ni treba ležati, če nočeš.:)

emmm … pojma nima zakaj bi pri kakšni sploh ležal
še seks v “žlički” ni ležanje pri ♥[/quote]

“Ležanje” je bilo mišljeno samo v prispodobi.:) Tako, da nič ti ni treba ležati, če nočeš.:)[/quote]
aha … to pa obvladam – na “njej”, pod “njo”, za “njo” ☺♥♥♥

[sub](ono “ležanje” poznam v frazi: pri fejst punci spal — pa mi tudi ne gre, da bi spal ☺ )[/sub]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja, hvala no, si me potolažil, ker zgoraj nisem bila omenjena . :))[/quote]

No če te ni on te pa jaz : ))))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

eni grejo, drugi pridejo, vsakemu svoje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close