Je ta forum zbirališče posebnežev?
Zenske pa skromne in si zelijo samo normalnega deca 🙂
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8282734,page=2
emmm … pojma nima zakaj bi pri kakšni sploh ležal
še seks v “žlički” ni ležanje pri ♥[/quote]
“Ležanje” je bilo mišljeno samo v prispodobi.:) Tako, da nič ti ni treba ležati, če nočeš.:)[/quote]
aha … to pa obvladam – na “njej”, pod “njo”, za “njo” ☺♥♥♥
[sub](ono “ležanje” poznam v frazi: pri fejst punci spal — pa mi tudi ne gre, da bi spal ☺ )[/sub]
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.