Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je ta forum zbirališče posebnežev?

Je ta forum zbirališče posebnežev?

Nm-3w…ta kr nekaj falnca in hoče biti čimbolj žaljiv. Matjazko je najbrž en smrkavec, ki ga v živo nihče ne j.ebe 5 posto in se tukaj nekaj dela pametnega. Marko je dežurno odvajalo, obseden s svetovanjem glede vsega, čeprav boja živi v nekakšni zvezi. X6 je samooklicani grešni vernik, ali nekaj takega, ki tukaj najbrž išče svojo osebno pokoro. Vsem štirim je skupno, da se morajo spravljati na druge, jih bodisi žaliti, ali pa zasmehovati, analizirati, da se sami bolje počutijo v svojih malih bednih življenjih.

Sprašujem se, ali ni ta čvek neko zadnje zatočišče posebnežev, ki v reali ne najdejo publike, ki bi hvaležno poslušala njihove blodnje?

Si pozabil našteti še par drugih, Ž spola.
Joj pa Sadnega si zgrešil.

Ti 4 pacienti delajo glavni džumbus tu gor in odganjajo naključne uporabnike foruma s svojim pametovanjem.

Jejhata Kako je nekaterim tezko v zivljenju! Vsaj javni (nemoderiran) forum je sticisce razlicnih oseb ki se najdejo na istem mestu iz razlicnih vzrokov. Ne pozabit tudi da se pri tem vsak posameznik sam odloca, koliko osebne not bo pustil na javni strani. Ne iz iz skopih info sklepat na celga cloveka.


Kako pa to, da ti nisi našel v reali nekoga, ki bi poslušal tole? Si jemlješ zgled po nas in nas kritiziraš hkrati? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdaj te bodo pa napadli, ker nimaš registriranega nika in pod nos ti bodo vrgli češ, da si tudi ti uporabnik MON in da očitno si redno gor, če vse veš.
Tako se vedno zgodi, če kdo komentira določene osebe.
Tisti, ki se prepoznajo, te bodo začeli trgati :).


Očitno oba zelo dobro poznata tole sceno tukaj.
In dežurni komentator.. kakšno je tvoje mnenje, ali samo komentiraš in pridno bereš kaj se tukaj piše?

Kakšen zgled? Da sem odprl temo, mi je vzelo celo minuto časa. Še par minut mi bo vzelo še nekaj morebitnih prispevkov. Medtem ko ti zabijaš na tem forumu dneve, mesece, nemara leta. V bistvu si zgled tega, kar normalen človek ne želi biti, namreč prav gotovo nihče normalen ne želi biti nekdo, ki dneve prebija v virtuali, življenje pa gre mimo njega. Zdaj pa hitro spet napiši, da te ne razumemo, da imaš srečno zvezo in ostale tvoje standardne blodnje.

Jst pa mislim, da neregistriranim uporabnikom ne bi smelo bit dovoljeno pisat po MONu. Ravno ti so lahko najbolj žaljivi. Kot da je težko to počet, če imaš dinamični IP, pa potem na vsakih 5 minut prideš gor z drugim vzdevkom in žališ uporabnike, ki naj bi tu bili označeni za stalne pisce. Nek pacient pride gor, ki je kao nov uporabnik, potem pa ve kaj sem jaz pisal na M/Ž čveku 6 mesecev nazaj. Kako za hudiča potem tak človek ve vse o nas ? Kaj je pa potem on, stalni bralec ?

Pa v search vpisuje moj vzdevek in išče kaj bi še uporabil proti meni, da bi me lahko “diskriditiral” pred ostalimi anonimnimi uporabniki . Kako zelo bolan človek.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne bo treba, si jim že ti naredil to. Saj nekaj pa že veš. Redni član? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tebi pa mora biti red grozno hudo v življenju, da se obremenjuješ z nekimi nepoznanimi “posebneži” na nekem X forumu in celo temo posvečaš samo njim, da celiš svoje duševne rane zaradi zapostavljenosti? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakšen zgled? Da sem odprl temo, mi je vzelo celo minuto časa. Še par minut mi bo vzelo še nekaj morebitnih prispevkov. Medtem ko ti zabijaš na tem forumu dneve, mesece, nemara leta. V bistvu si zgled tega, kar normalen človek ne želi biti, namreč prav gotovo nihče normalen ne želi biti nekdo, ki dneve prebija v virtuali, življenje pa gre mimo njega. Zdaj pa hitro spet napiši, da te ne razumemo, da imaš srečno zvezo in ostale tvoje standardne blodnje.[/quote]
Napisal si, da nas v reali nihče ne posluša in da moramo zato pisati na forum. Torej si si najprej vzel “zgled” po nas in tudi sam napisal svoje mnenje na forum, ker te očitno v reali nihče ne posluša ali pa nikogar ne zanima (po tvoji logiki). Vidiš, če sem zgled tega, kar človek ne želi je bit, je to pozitivno za tiste, ki to opazijo. Zakaj te tako moti, kaj drugi počnemo in kako? bi morali početi, tako kot ti, da bi bil ok?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa kdo se obremenjuje, lol. Smešni ste, to je vse. Prav neko zbirališče čudakov.


Pol se pa raje kaj nasmej z nami. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

velkam tu d klab ☺
zgleda, da smo uspešni, ko smo celo tebe pritegnili v to mlako ♥
btw: vstopnina je plačevanje pijače vsakemu, dokler se ne zgrudi.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Čudaki so vsaj zanimivi in pa tudi zanimivi, včasih izvirni, kaj pa ti? 2 minuti slave je tvojih! :)))

PS Če bi imela moškega, bi bila boljše volje, ne bi bilo potrebe po odpiranju takšne teme, da bi te motili neki X ljudi na forumih, lepo te prosim, če bi te prejšnjo zvečer kdo pocartal. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A o meni pa nič? Pa tako se trudim bit posebna. 🙂 Moj ego je užaljen. 🙁


Diskriminacija pa taka 🙂


Diskriminacija pa taka :)[/quote]

samo baba lahko babnico užali, da hodi po lastni surli ☺
btw: ti na tipkaš “gldih” besed ♥

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vidiš, avtor, moja napoved se je uresničila. Točen tak odziv kot je bila moja napoved.
Najbolj žaljiv na tem forumu je pa itak Sadni, če mu pa kdo kaj reče pa leti jokat šefu.

v

Zdaj te bodo pa napadli, ker nimaš registriranega nika in pod nos ti bodo vrgli češ, da si tudi ti uporabnik MON in da očitno si redno gor, če vse veš.
Tako se vedno zgodi, če kdo komentira določene osebe.
Tisti, ki se prepoznajo, te bodo začeli trgati :).

Razen tega, da smo ugotovili, da sta oba redno gor, se drugega ni nič od tvoje napovedi zgodilo…

Vse napovedano se je zgodilo. Točno napovedan odziv.
Avtor lahko zdaj točno vidi katere je zgrešil pri svojem naštevanju.

Dajte no, jaz to temo jemljem kot hec.
Na tem forumu si itak vsi preveč dela delajo z drugimi. Da odpreš takšno temo, moraš bit pa itak posebnež non plus ultra. 🙂


v katerem domu za “posebne” je pa crknil nadzorni program???
od omenjenih sem avtorja sprejel s pozdravom ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


On pa že ni posebnež, če je napisal, da ni, med vrsticami. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close