Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Je možno?

Je možno?

Draga moja, lepo si ti to vse utemeljila in popolnoma legitimno in suvereno vprašala, kolikšna se nam zdi možnost, da tvoj malce predatorski projekt uspe. Očitno smo vsi zelo skeptični. Takšne zveze so že po defoltu obsojene na uničenje nekoga in nečesa. Ta tema je bila izdatno obdelana v zgodovini filma. Znana sta Rmpire of Passion, 1974 in Intimacy, 2001, v Cannu nagrajen znamenit angleško-francoski film, kjer se dva redno dobivata zgolj zaradi seksa. Nič ne vesta en o drugem in na začetku je vse zelo privlačno, v nekem eksperimentalnem smislu. Potem začne tip vohuniti za ljubimko in ugotovi, da je poročena in da živi običajno meščansko življenje. To ga uniči, saj ne more integrirati njene ‘sive realnosti’ in je s tem psihološko kastriran, do konca.

Pa to so zholj folmske adaptacije te teme. Realnost je še hujša.

V resnici nisem še nikoli od nikogar slišala, da bi imel uspešno seksualno zvezo z nekom. Vse, kar se je tako začelo, se skoraj nikoli ni plodno razvijalo in neboleče končalo. Vedno je bila pri enem od sodelujočih grozovita napetost in frustracija.

V splošnem razumem tvojo željo po neke vrste racionalizaciji tvojih potreb. Rada bi bila seksualno ‘preskrbljena’, da ne bi trpela frustracije pomanjkanja medtem ko čakaš ali iščeš resno zvezo. Vendar to verjetno zares nikoli ne deluje, saj gre pri tem vedno za zatajevanje nekega aspekta človekove osebnosti, ker ni družbeno sprejemljiva. Saj, kako se vendar predstaviti možnemu bodočemu partnerju, če imaš ‘pogodbo o seksu’ z nekim moškim? Enostavno si zelo težko iskrena! Če pa tega potencialnega novega partnerja res to dejstvo prav nič ne gane v negativnem smislu, je pa za to tako mala verjetnost, da je verjetno res bolje, če o tem ne govoriš z njim. Ampak to je zelo velik problem za zaljubljeno dušo, ki gradi odnos na popolnem zaupanju in iskrenosti.

Ne vem, no … intuicija mi pravi, da nisi tako zverzirana in manipulativna, pa tudi ne veš še morda, da tega čustveno v resnici ne zmoreš, kljub temu, da si prepričana, da si si razčistila vse okoli moralnosti takega hotenja in početja.

Osebno pa skoraj ne verjamem ali po vsej logiki ne morem verjeti, da bi se v takem, zgolj srksualno definiranem odnosu razvilo ravnovesje!!! Moški, ki bo pristal v tako razmerje bo zagotovo hotel izkoristiti vse razpoložljivo za svoje seksualne potrebe in morda tudi zelo razvratne im vulgarne želje, v kar ga bo zavedla prav narava vajinega odnosa!:Njegov argument bo: če hočeš seks, bom pri tem užival tudi jaz in ti se boš temu podredila, ali pa najina pogodba odpade. Tako te zna počasi tak tip spremeniti v pravo spolno sužnjo. Ali pa bo tip tako submissive, odvisen od tvoje volje, da boš zasovražila samo sebe, da imaš tako grozno usodo, da moraš svoj libido potešiti s takšnim čustvenim invalidom, ki te bo verjetno zelo težko zadovoljil. Obstaja pa tudi črni scenarij, recimo: zip se tako bolestno naveže nate, da se ga ne boš nikoli več znrbila!!! Ko boš hotela zaključiti  nekajmesečno seksualno zvrzo z njim, bo zotalno znorel in te začel tako ali drugače blatiti, zalezovati in še kaj.

Morda sem črnogleda, morda pa si zi sama preveč lahkomiselna.

Poznam pa kar nekaj ljudi, ki se v nekem krču srečajo vsake toliko in seksajo, po navadi vinjeni. So vsi samski, pa tufi odorto goborijo o tem  ali pa o tem sploh več ne govorijo, ker niso več tako zadovoljni, vsaj en od sodelujočih ima čustvene probleme zaradi tega – ker ga drugi sodelujoči jemlje zgolj kot sredstvo za dosego užitka.

Zdaj si misliš verjetno, da bi di dobila enega zmernega moškega za seks, da to ‘odpikaš’, da s tem zapolniš to vrzel v življenju in se ostali čas posvečaš bistvenim vsebinam v življenju, med drugim tudi iskanju novega resnega partnerja in se osredotočiš na nove možnosti. Bojim pa se, da te zna prav to – najprej iskanje takega seks partnerja in nato oblikovanje teh seksualnih srečanj, ki morda ne bodo sploh lepa in uspešna, saj so lahko tudi zelo frustrirajoča in senčna – tako zelo zaposliti, tako časovno kot energetsko  morda tudi finančno, da za normalno življenje splih ne boš več motivirana. To zna postati tvoja obsesija.

In takrat se zna Eros, utelesitev želje po življenju, prosto po Freudu spremeniti v Thanatos, nezavedno željo po destrukciji, saj je Thanatos bog smrti in je jingjangovsko povezan z Erosom v nerazdružljivo celoto. Zato privijo Francozi orgazmu ‘mala smrt’, le petít mort. 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nemoralizatorka, 08.09.2025 ob 20:40

Pred nekaj meseci sem zaključila 5 let trajajočo vezo. Nikoli nisem seksala izven resne veze (imela sem le tri), nisem tak tip + preveč me skrbijo razne okužbe in prenosljive spolne bolezni. Nikoli nisem bila za nabiranje številk, vedno sem se v spolnost z moškim spustila, ko sem ga dobro spoznala in zaupala. Ker pa zdaj razmišljam, da v primeru ponovne dolgotrajne samskosti ne želim biti leta in leta brez seksa, kot sem bila pred to vezo (več kot 5 let), in ker nisem pripravljena na kakršnokoli resno razmerje, me zanima, kako realno se vam zdi, da ženska najde nekoga, ki se imata izključno za seks, ampak sta pri tem oba ekskluzivna, monogamna. Torej ne v vezi, ampak zgolj seksualni vezi, kjer sta si pa zvesta. Vem, da je to najbolj stvar zaupanja, kar je pa precej problem, ker se v taki vezi ne spuščaš v druga področja kot to pride v običajnem ljubezenskem razmerju. Ampak ker je seks tudi ena izmed potreb, ki je pri meni bila vedno rezervirana za resno vezo, in ker te najbrž kar nekaj časa ne bom imela (domnevam, ni pa nujno, lajf je vseeno nepredvidljiv), bi to morda zdaj rada poskusila.

Lahko obsojate, ampak ni mi ravno mar za taka mnenja, ker sem zadevo kar dobro premislila. Bi pa prosila, da se izognete moraliziranju in nepotrebnim, neuporabni komentarjem.

Post ni namenjen iskanju nekoga tu gor. Zanimajo me samo mnenja, če bi se tega kot samski kdaj šli. Sama sem bila dolga leta proti, pod nobenim pogojem se kaj takega ne bi šla, celo obsojala sem take. Zdaj rahljam svoje meje, ker mislim, da to sploh ne bi bilo nič tako grozno slabega. Laganje in varanje se mi npr zdi veliko bolj nesprejemljivo. Grem le naproti svojim potrebam, in to na malo manj običajen način.

Kaj menite? Naj iščem že med znanimi obrazi, prijatelji? Najbrž je neznancu težko zares zaupati, da bi se res držal dogovorjenega. Seveda lahko obe strani spoznavata druge, če je to želja, a če/ko pride do kaj seksualnega, bi želela, da se to tudi pove. Pač popolnoma odprte, transparentne karte. In odprtost za posluh seksualnih potreb drugega. Seveda bi si morala biti tudi vizualno všeč.

Avtorica, pa ti si živa uresničitev sanj mnogih moških, ki rabijo žensko samo za praznjenje jajc in za nič drugega! Marsikateri tip bi rad namakal tiča brez vsake obveznosti. Glede zvestobe: saj ti lahko REČE, da v nobeno drugo ne namaka, boš že verjela.

Just go for it!!!???

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2025, 09.09.2025 ob 10:49

Draga moja, lepo si ti to vse utemeljila in popolnoma legitimno in suvereno vprašala, kolikšna se nam zdi možnost, da tvoj malce predatorski projekt uspe. Očitno smo vsi zelo skeptični. Takšne zveze so že po defoltu obsojene na uničenje nekoga in nečesa. Ta tema je bila izdatno obdelana v zgodovini filma. Znana sta Rmpire of Passion, 1974 in Intimacy, 2001, v Cannu nagrajen znamenit angleško-francoski film, kjer se dva redno dobivata zgolj zaradi seksa. Nič ne vesta en o drugem in na začetku je vse zelo privlačno, v nekem eksperimentalnem smislu. Potem začne tip vohuniti za ljubimko in ugotovi, da je poročena in da živi običajno meščansko življenje. To ga uniči, saj ne more integrirati njene ‘sive realnosti’ in je s tem psihološko kastriran, do konca.

Pa to so zholj folmske adaptacije te teme. Realnost je še hujša.

V resnici nisem še nikoli od nikogar slišala, da bi imel uspešno seksualno zvezo z nekom. Vse, kar se je tako začelo, se skoraj nikoli ni plodno razvijalo in neboleče končalo. Vedno je bila pri enem od sodelujočih grozovita napetost in frustracija.

V splošnem razumem tvojo željo po neke vrste racionalizaciji tvojih potreb. Rada bi bila seksualno ‘preskrbljena’, da ne bi trpela frustracije pomanjkanja medtem ko čakaš ali iščeš resno zvezo. Vendar to verjetno zares nikoli ne deluje, saj gre pri tem vedno za zatajevanje nekega aspekta človekove osebnosti, ker ni družbeno sprejemljiva. Saj, kako se vendar predstaviti možnemu bodočemu partnerju, če imaš ‘pogodbo o seksu’ z nekim moškim? Enostavno si zelo težko iskrena! Če pa tega potencialnega novega partnerja res to dejstvo prav nič ne gane v negativnem smislu, je pa za to tako mala verjetnost, da je verjetno res bolje, če o tem ne govoriš z njim. Ampak to je zelo velik problem za zaljubljeno dušo, ki gradi odnos na popolnem zaupanju in iskrenosti.

Ne vem, no … intuicija mi pravi, da nisi tako zverzirana in manipulativna, pa tudi ne veš še morda, da tega čustveno v resnici ne zmoreš, kljub temu, da si prepričana, da si si razčistila vse okoli moralnosti takega hotenja in početja.

Osebno pa skoraj ne verjamem ali po vsej logiki ne morem verjeti, da bi se v takem, zgolj srksualno definiranem odnosu razvilo ravnovesje!!! Moški, ki bo pristal v tako razmerje bo zagotovo hotel izkoristiti vse razpoložljivo za svoje seksualne potrebe in morda tudi zelo razvratne im vulgarne želje, v kar ga bo zavedla prav narava vajinega odnosa!:Njegov argument bo: če hočeš seks, bom pri tem užival tudi jaz in ti se boš temu podredila, ali pa najina pogodba odpade. Tako te zna počasi tak tip spremeniti v pravo spolno sužnjo. Ali pa bo tip tako submissive, odvisen od tvoje volje, da boš zasovražila samo sebe, da imaš tako grozno usodo, da moraš svoj libido potešiti s takšnim čustvenim invalidom, ki te bo verjetno zelo težko zadovoljil. Obstaja pa tudi črni scenarij, recimo: zip se tako bolestno naveže nate, da se ga ne boš nikoli več znrbila!!! Ko boš hotela zaključiti  nekajmesečno seksualno zvrzo z njim, bo zotalno znorel in te začel tako ali drugače blatiti, zalezovati in še kaj.

Morda sem črnogleda, morda pa si zi sama preveč lahkomiselna.

Poznam pa kar nekaj ljudi, ki se v nekem krču srečajo vsake toliko in seksajo, po navadi vinjeni. So vsi samski, pa tufi odorto goborijo o tem  ali pa o tem sploh več ne govorijo, ker niso več tako zadovoljni, vsaj en od sodelujočih ima čustvene probleme zaradi tega – ker ga drugi sodelujoči jemlje zgolj kot sredstvo za dosego užitka.

Zdaj si misliš verjetno, da bi di dobila enega zmernega moškega za seks, da to ‘odpikaš’, da s tem zapolniš to vrzel v življenju in se ostali čas posvečaš bistvenim vsebinam v življenju, med drugim tudi iskanju novega resnega partnerja in se osredotočiš na nove možnosti. Bojim pa se, da te zna prav to – najprej iskanje takega seks partnerja in nato oblikovanje teh seksualnih srečanj, ki morda ne bodo sploh lepa in uspešna, saj so lahko tudi zelo frustrirajoča in senčna – tako zelo zaposliti, tako časovno kot energetsko  morda tudi finančno, da za normalno življenje splih ne boš več motivirana. To zna postati tvoja obsesija.

In takrat se zna Eros, utelesitev želje po življenju, prosto po Freudu spremeniti v Thanatos, nezavedno željo po destrukciji, saj je Thanatos bog smrti in je jingjangovsko povezan z Erosom v nerazdružljivo celoto. Zato privijo Francozi orgazmu ‘mala smrt’, le petít mort. 

 

Uf! Impresivno…
redko kdo tako zadane celotno bistvo debate!

KrEna2025, mi pustiš tvoj zs v zs?

Nemoralizatorka

 

No pa se je izkazalo da je kar polno moralizatorjev tukaj gor!

Vsak počne kot trenutno čuti in kot mu je trenutno prav!

 

Kaj menite? Naj iščem že med znanimi obrazi, prijatelji? Najbrž je neznancu težko zares zaupati, da bi se res držal dogovorjenega. Seveda lahko obe strani spoznavata druge, če je to želja, a če/ko pride do kaj seksualnega, bi želela, da se to tudi pove. Pač popolnoma odprte, transparentne karte. In odprtost za posluh seksualnih potreb drugega. Seveda bi si morala biti tudi vizualno všeč.

 

Jaz si vseeno mislim da je bolje da ne iščeš med znanimi ali v svoji bližini ker ti stvari lahko v enem trenutku gredo narobe in se zadeva razve!

To ti pišem zaradi tega kar si napisala v postu in za tvoje lokalno okolje je najbolje da ostaneš v taki luči kot do sedaj naprej!

Saj vem da je iskanje na daljavo težko a če želiš kaj več izvedeti o mojem mnenju mi lahko pišeš na lisko.cirep@gmail.com, predvsem pa ostani to kar si in če di rasnično želiš še občasnega selsa resnično bodi zelo previdna!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close