Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je Marko topli brat ?

Je Marko topli brat ?


Zaradi mene lahko človek filozofira do onemoglosti. Kdorkoli. Mene to ne moti. Moti me, ko začnete nekateri žaliti in postavljati pravila, koliko postov ima nekdo pravico napisati.

Saj prej ni bil, to je postal šele, ko je tebe v zobe prijel……
[/quote]

Se strinjam z Onetom. Ne spomnim se, da bi bil Marko kadarkoli do kogarkoli nesramen.
Te pa znajo tukaj do marsičesa pripraviti…To je pa res.[/quote]
Pripravijo že, pripravijo. Pojedli pa potem ne bi, kar so skuhali. Ah, ta današnja mladina.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa fino bi bilo ko bi tisti, ki se tako teatralno poslavljajo (poženščeni tipi? 😀 ) udejanjili svoje “grožnje” in se preselili v kak njim bolj prijazen pragozd.


Tipično razmišljanje nekoga, ki se ni sposoben prilagodit, pogledat vase in svoja dejanja in posledice, ki jih sam povzroči. Ni sposoben prevzeti odgovornosti za svoja dejanja/bessede, zato pobegne in drugje dela enako naprej, dokler spet ne pobegne drugam. Tako razmišljajo ljudje, ki niso sposobni resne zveze, odnosa, ker niso sposobni sprejemati odgovornosti nase. Vse so krivi drugi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nesramen mogoče ne, tečen ko driska pač. Kako sicer reči tipu, ki piše cele dneve neke duhamorne dolgovezne analize vsakega posta v vsako temo? Z istimi besedami. Nekdo nekaj napiše. Marko ga citira, mu replicira, postavi 10 vprašanj. In tako v krog. To je anti-debata. Pojasnjuje, sprašuje, razčlenjuje, išče analizo vsake ebsede in uspava večino udeležencev.

Če bi bili na tem forumu samo Markoti, kako bi debata zgledala??? Se kdo to kdaj vpraša, slučajno???

Forum držimo pokonci Matkic, Sadni, Dater, katenjka, moja malenkost, pa še kdo. Brez nas bi že zdavnaj utonil v sivilo dolgčasa.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matjažkota sem pozabil, on tud razburka sceno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Meni pa se zdi kar precej razburkano. Eni bi kar odšli s foruma, tako visoki valovi so se dvignili. :)) Se pa delno se strinjam z zadnjim stavkom. Brez naštetih bi res bilo dolgočasno. Tudi vi sami pa bi se zdolgočasili brez nas.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej, o Marku :

1. Svetuje ljudem kako si najti punco. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

2. Pravi, da je v zvezi. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

3. Pravi, da ima prijatelje. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

4. Pravi, da je športnik. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

5. Pravi, da hodi v službo. Zaseda 7. mesto na MONu po številu komentarjev.

,…

Laaaažeejooooo kaaaaliiiiiifoooooornijaaaaaaaa

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, to je pa odlična analiza. Za začetnika. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nesramen mogoče ne, tečen ko driska pač. Kako sicer reči tipu, ki piše cele dneve neke duhamorne dolgovezne analize vsakega posta v vsako temo? Z istimi besedami. Nekdo nekaj napiše. Marko ga citira, mu replicira, postavi 10 vprašanj. In tako v krog. To je anti-debata. Pojasnjuje, sprašuje, razčlenjuje, išče analizo vsake ebsede in uspava večino udeležencev.

Če bi bili na tem forumu samo Markoti, kako bi debata zgledala??? Se kdo to kdaj vpraša, slučajno???

Forum držimo pokonci Matkic, Sadni, Dater, katenjka, moja malenkost, pa še kdo. Brez nas bi že zdavnaj utonil v sivilo dolgčasa.[/quote]

Veš, vedno ko obkljukam tisto strinjam se s pogoji uporabe… se počutim kot navadna lažnivka. V resnici nikoli ne preberem tistih pogojev. Ne vem, kaj v njih piše, mogoče za ta forum velja kakšna posebna konvencija, da se tu izkazuje sovraštvo, nikoli ljubezen.

In ker sem menda ena redkih, ki nazorno pokaže oboje in ker veš, da si mi pri srcu, si bom dovolila tole: Si se kdaj vprašal, če bi bili vsi na forumu Spiderji? Mislim, da bi bil forum ravno tako siv in dolgočasen.

Super fant si, ampak si prevzeten in nepotrpežljiv.
Mogoče za nekaj časa odložiš Karamazove in vzameš raje Zločin in kazen?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ej Margot, a ti si v resnici Sonja Marmeladova ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

O, to si ti. Spiderjeva oproda.

Sadni, svetujem ti, da kar novo temo odpreš.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

u mad ? 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz nate nikoli. Ti pa si name. Pa se ne spomnim več zakaj.
Saj veš…pri 65ih se je nevarno že na stopnicah ustavljati – se potem sprašuješ a si hotel gor al’ dol. :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

“I know it seems hard sometimes but remember one thing.
Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up…. and handle it.” – 2pac

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

nice.

Če je Marko obseden s komentiranjem (glede na to, da je do 7. mesta prilezel), si ti (Sadni) obseden z njim. On komentira svašta, ti pa se v neskončnost ukvarjaš z njim, celo takrat, ko podajaš replike na komentarje drugih.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vprašanje je kdo je začel…

si ti kdaj slišal za VERIŽNO REAKCIJO…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Vprašanje je kdo je začel…

si ti kdaj slišal za VERIŽNO REAKCIJO…[/quote]
Seveda sem. Ampak sem se naučila, da tudi verigo lahko precvikaš. Če hočeš.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vprašanje je kdo je začel…

si ti kdaj slišal za VERIŽNO REAKCIJO…[/quote]
Seveda sem. Ampak sem se naučila, da tudi verigo lahko precvikaš. Če hočeš.[/quote]
Ti se pa itak kar naprej nekaj po nepotrebnem oglašaš vmes, pa nikoli ne napišeš nič pametnega na sam topic.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Primer, ko med prebiranjem ocenjuješ in sprašuješ uporabnike s kakšnim uspehom so izdelali slovenščino na maturi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Tako kot jaz ne preberem vseh tvojih postov, imaš tudi ti možnost, da ne bereš mojih.
Te pa izzivam, da mi nalepiš post, v katerem sem kogarkoli vprašala, s kakšnim uspehom so izdelali maturo. V nasprotnem primeru se moja trditev glasi: Lažeš.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Moja trditev pa se v v vsakem primeru glasi : butasta si.

Aja, pa upam, da Robi zrihta tisto statistiko, da vidim, kako pogosto spremljaš moje komentarje <3

http://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Moja trditev pa se v v vsakem primeru glasi : butasta si.

Aja, pa upam, da Robi zrihta tisto statistiko, da vidim, kako pogosto spremljaš moje komentarje <3

http://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM%5B/quote%5D
Torej si lažnivec. Super.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

In to mi pravi ženska.

Comedy gold 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close