Je Marko topli brat ?
Ti bi pa rad jedel zastonj babičine piškote zato sedaj Marku pihaš na dušo in odpiraš take teme pa še na toplo bi ga rad dal….
Uf Sadni veliko si ti želiš, kaj pa nudiš?
Saj si ga že pred časom tako pecal in ko ni bilo efekta si užaloščen odšel za enčas, sedaj je pa klic v tebi spet toliko ojačal, da si se vrnil in poizkušaš znova…..
Marko kako mu gre? 😉 :)))))
Sadni, vem da v fitnessu ne potrebujete partnerja. Tam imate večinoma vsi istega, najdete pa ga v svojem ogledalu. :))
Naporno je, če ti nekdo nastavi ogledalo in v njemu ni tistega popolnega odseva, za katerega mislimo, da je naš. Na vsak način ga želiš izbrisat. 🙂
Imam vse ljudi rad….so pa specifike s kom sem lahko intimen 🙂
ps: na moške ne palim, nimate kompatibilne opreme, niti me ne privlačite..hehe…[/quote]Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva 😛
Imam vse ljudi rad….so pa specifike s kom sem lahko intimen 🙂
ps: na moške ne palim, nimate kompatibilne opreme, niti me ne privlačite..hehe…[/quote]Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva :P[/quote]
Z nobeno iz foruma ne nameravam biti intimen, žensko moram prej srečati, pretipati teren, če je vezana tudi odpade….tako kr neki na suho mi ni 😀
Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva :P[/quote]Z nobeno iz foruma ne nameravam biti intimen, žensko moram prej srečati, pretipati teren, če je vezana tudi odpade….tako kr neki na suho mi ni :D[/quote]Kaj na suho, na suho? Nič na suho!
Glede na to kako jih ogovarjaš so najbrž že čist žajfaste…. (ko se tuširajo 😉 😛
Pa ble samske al poročene :)))))
Forum je zaprt za komentiranje.