Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je Marko topli brat ?

Je Marko topli brat ?

Sumiš? Malo si se mi popravil. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti bi pa rad jedel zastonj babičine piškote zato sedaj Marku pihaš na dušo in odpiraš take teme pa še na toplo bi ga rad dal….
Uf Sadni veliko si ti želiš, kaj pa nudiš?

Saj si ga že pred časom tako pecal in ko ni bilo efekta si užaloščen odšel za enčas, sedaj je pa klic v tebi spet toliko ojačal, da si se vrnil in poizkušaš znova…..

Marko kako mu gre? 😉 :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Naj bo…Zaenkrat. Če bo komu pomagala pozdraviti travme. 🙂

Marko, zame so rekli, da sem preveč direktna, mene pa moti, ker drugi niso…

Jaz te bom naravnost vprašala: Si topli brat ali nisi?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

To! Ti si iz pravega testa, take imam rad 🙂

Jaz bom pa vprašal, če ješ piškote ali jih ne ješ?

ps
Mitkooooo a sedaj imaš tudi mene rad?……cccccccccccccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Sem, seveda, svoji sestri. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Sem, seveda, svoji sestri. :)[/quote]
a to pomeni, da je ona tvoja topla sestra?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz bi bila v skrbeh, če bi bil mrzli brat….ni fajn, če se telo “ohladi”. :))))

Sem že misla odpret temo z naslovom “Gejevski lobi na MŽ čveku”, ampak vidim da so namesto mene to že sami naredili. 🙂

Prijetno je*anje še naprej. Ne pozabit na lubiče haha


navadi se na to … DoSadni dela na tem, da se bo ohladl pred 40_im letom

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Sem, seveda, svoji sestri. :)[/quote]

Hvala. Meni to zadostuje.;)

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, vem da v fitnessu ne potrebujete partnerja. Tam imate večinoma vsi istega, najdete pa ga v svojem ogledalu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sadni…a te se kr drzi tale nastrojenost prot Markotu, bi se rekl da mas prou nek post-Marko sindrom 😛

Naporno je, če ti nekdo nastavi ogledalo in v njemu ni tistega popolnega odseva, za katerega mislimo, da je naš. Na vsak način ga želiš izbrisat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ejejej upam da sta se dovolj nakurila…

Imam vse ljudi rad….so pa specifike s kom sem lahko intimen 🙂

ps: na moške ne palim, nimate kompatibilne opreme, niti me ne privlačite..hehe…

Imam vse ljudi rad….so pa specifike s kom sem lahko intimen 🙂

ps: na moške ne palim, nimate kompatibilne opreme, niti me ne privlačite..hehe…[/quote]Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva 😛

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Imam vse ljudi rad….so pa specifike s kom sem lahko intimen 🙂

ps: na moške ne palim, nimate kompatibilne opreme, niti me ne privlačite..hehe…[/quote]Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva :P[/quote]

Z nobeno iz foruma ne nameravam biti intimen, žensko moram prej srečati, pretipati teren, če je vezana tudi odpade….tako kr neki na suho mi ni 😀

Uf, nisem vedel, da si z ono gor želiš intimnosti….. priklop ima pa gvišno pravi, to se pa tudi meni dozdeva :P[/quote]Z nobeno iz foruma ne nameravam biti intimen, žensko moram prej srečati, pretipati teren, če je vezana tudi odpade….tako kr neki na suho mi ni :D[/quote]Kaj na suho, na suho? Nič na suho!
Glede na to kako jih ogovarjaš so najbrž že čist žajfaste…. (ko se tuširajo 😉 😛
Pa ble samske al poročene :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Meni je sumljiv. Pa On_ tudi. Tako čustveni heteroseksualci ne obstajajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sem gledala en film, kjer je en tip nonstop napadal enega fanta, da je gej. No, na koncu se je izkazalo, da je ravno tisti tip, ki je napadal druge homoseksualec. Tako da bo mogoče Sadni še dobil kakšno gejevsko dušo tule za kakšno romantično srečanje, samo malo se bo treba zasuknit.

Nekdo, ki rad gleda takšne filme ga itak nihče nemore jemat resno.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Nekdo, ki išče homoseksualnost v drugih, ima tudi nekaj za bregom. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close